See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
Linde tõstuki originaalkahvliharud
Kandev roll

Kahvliharud

Kahvliharud peavad olema väga turvalised, tugeva konstruktsiooniga ja kulumiskindlad. Kahjustamata kahvliharud on ökonoomsemad ja kulutõhusad See on tingitud kulumise ja kandevõime vahelisest seosest. Juba 10% kulumist vähendab kandevõimet 20%. Seega tasub kahvliharude regulaarne vahetamine end ära. Linde Material Handlingu originaalkahvliharude puhul on tagatud vastavus kasutusea ja turvalisuse kõrgetele nõuetele.

Linde kvaliteediga kahvliharude eelised

Pikk kasutusiga

Linde kahvliharud on suure kulumisega kohtades lisamaterjaliga tugevdatud. See teeb need tugevamaks ja eriti jäigaks ning pikendab kasutusiga.

Varuga tagatud turvalisus

Linde ei tee turvalisuses järeleandmisi. Vastupidi – kahvliharude nimikoormus on u 20% suurem ja koormavahetusel ületatakse nõuetekohane standard koguni 50%. Kahvliharude suur kandevõime on tagatud tootmise aegse erilise termotöötlusega ehk karastamise ja noolutamisega.

Suurenenud stabiilsus

Koorem on eriti stabiilne, kui see on kahvlikelgul optimaalselt jaotatud. Linde kahvliharude täiendav lai kinnitus ei lase koormal küljele kalduda.

Sisepõlemismootoriga tõstuk, kahvliharudel raske koorem

Regulaarne kontroll on kohustuslik

Kahveltõstukite käitajad peavad kahvliharusid regulaarselt kontrollima. Vastavasisulised eeskirjad on riigiti erinevad. Euroopa FEM direktiiv 4.004 kohustab kontrollima vähemalt kord aastas. Standardi ISO 5057 kohaselt tuleb kahvliharud kohe välja vahetada, kui nende kulumismäär on üle 10%.

Meie originaalkahvliharud aitavad teil neid turvanõudeid järgida. Nende erakordselt tugev konstruktsioon vähendab ka käituskulusid.