See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
Linde lükandmastiga virnastaja tõstemasti kett
Tugevalt ühendatud

Tõstemasti ketid

Tõstemasti ketid on tõstuki enim koormatud osad. Kui kaua ketti kasutada saab, oleneb kasutatava materjali kvaliteedist ja ketielementide konstruktsioonist. Linde Material Handlingu insenerid on optimeerinud mõlemat. Seetõttu on Linde originaalsed tõstemasti ketid eriti suure koormatavusega, kulumiskindlad ja turvalised.

Linde kvaliteediga tõstemasti kettide eelised

Konstruktsioonis kasutatavad kvaliteetmaterjalid ja määrimine

Linde tõstemasti kettide valmistamisel kasutatakse suurtele koormustele vastu pidavaid kvaliteetseid materjale. Nn sukelmäärimise käigus määritakse lisaks keti pealispinnale ka plaatide ja poltide vahelisi tühimikke.

Optimeeritud konstruktsioon

Linde konstruktorid on üksikute ketikomponentide omavahelist vastavust optimeerinud. Lõpulülid, ketiankur ja ketihoidja teevad ideaalset koostööd. Kettide äärmine tugevus on tagatud ka standardi ISO 3691-1 nõudeid ületavate täiendavate katsetega, sh dünaamilise katsega „Koormatud keti ümbersuunamine“. See võimaldab tugevust ja kulumist reaalsetes tingimustes kindlaks teha ja optimeerida. Lisaks töötavad ketielemendid optimeeritud kuju tõttu väikse müraga, säästes juhtide kuulmist.