See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Diiseltõstukid H20 – H25 EVO

Võimas tõhususime

Tõhusa tehnoloogiaga tagatud suurem tootlikkus

Linde H20 – H25 EVO seeria sisepõlemismootoriga tõstukid on eriti tõhusad ja ökonoomsed. Põhjuseks on võimsad mootorid ja hüdrostaatiline otseajam. Tänu sellele võimaldavad tõstukid suurt tööjõudlust erinevates rakendusvaldkondades, nii laadimisrambil kui riiulivahes. Tõstukite ülalasuvate kallutussilindrite tõttu jaotub kogu struktuurile ühtlane koormus ja peened tõstemasti profiilid tagavad parima vaate. Kõrge ergonoomilisuse standardiga on juhtidele tagatud eriti mugav ja pingevaba töö.

Omadused

Turvalisus

Linde Protector Frame kaitseraam moodustab juhi ümber suletud kaitsetsooni. Peened tõstemasti profiilid tagavad hea vaate ette ja külgedele. Tõstuki madalal asuv raskuskese ja madalal asuv juhttelje kinnitus lisavad stabiilsust. Turvalisust suurendavad nii pööramisel tempot reguleeriv Linde Curve Assist kui ka Linde Engine Protection System (LEPS). Viimane seirab mootori olulisi parameetreid, kuvab ekraanile vajalikud hooldustööd ja lülitab mitmeastmelise hoiatus- ja kaitsesüsteemina hädaolukorras sisse tigukäigu.

 • Ülalasuvad kallutussilindrid
 • Peente tõstemastiprofiilide võimaldatud optimaalne ringvaade
 • Abisüsteem Linde Curve Assist
 • Linde Engine Protection System (LEPS)
 • Pöördenurga näidik

Ergonoomilisus

Kõik sisepõlemismootoriga tõstuki juhtimiselemendid on juhile optimeeritud: suure jalaruumiga avaras kabiinis on rohkelt ruumi ja kõik juhtimiselemendid on hästi ligipääsetavad. Vedrustusega mugav iste säästab selga ja veotelje kummilaagrid vähendavad lööke. Ergonoomiliselt kavandatud Linde Load Control ja hõlbus kahe pedaaliga juhtimine võimaldavad tõstukit muretult manööverdada. Lõppasendiamortisaatoriga mastikallutus tagab vibratsioonivaba ja tõhusa käitluse.

 • Suure jalaruumiga avar kabiin
 • Hõlpsat ligipääsu võimaldav astmelaud
 • Individuaalselt reguleeritav käetugi ja roolisammas
 • Ergonoomiline kasutusega Linde Load Control
 • Vibratsioonist lahutatud juhi töökoht
 • Lõppasendiamortisaatoriga mastikallutus

Käitlus

Sisepõlemismootoriga tõstukitel H20 – H25 on võimas ajam, ent väike kütusekulu. Põhjuseks on diislil, gaasikütusel või surumaagaasil töötavad suure pöördemomendiga mootorid. Hüdrostaatiline otseajam tagab tundliku, sujuva ja täpse sõidu. Linde Load Control võimaldab juhil kõiki tõstemasti funktsioone väga täpselt juhtida, mis suurendab veelgi tööjõudlust. Juhile on tõhusal käitlusel abiks kallutusnurga näidik ekraanil. Masti ja hüdraulika lisafunktsioonide täitmiseks on tõstukitel tööhüdraulika seadistuspump.

 • Tõhus kahe pedaaliga juhtimine
 • Masti täpne juhtimine Linde Load Controliga
 • Hüdrostaatilise ajamiga tagatud täpne sõit
 • Ülalasuvad kallutussilindrid tagavad suure jääkkandevõime ja masti väändevaba liikumise
 • Kallutusnurga näidik
 • Tööhüdraulika seadistuspump võimaldab lisafunktsioone

Hooldus

Selle sisepõlemismootoriga tõstuki kõik komponendid on kavandatud nii, et seisuaegu oleks vähe ja hooldusi harva. Tõhus filtrisüsteem tagab hüdraulikaõli pikaaegse kasutuse. Sellest tingitult tuleb õli vahetada alles pärast 6000 töötundi. Muul juhul tuleb esmakordne õlivahetus teha pärast 1000 töötundi ja hammasrihm vahetada pärast 3000 tundi. Paljud komponendid, nt teljed või masti- ja kallutussilindri laagrid, ei vaja mingit hooldust.

 • Pikad hooldevälbad
 • Hooldusvabad liikuvelemendid
 • Hea ligipääsetavus hooldustöödeks
 • Abiainete väiksemad kulud

Erivarustus

Linde Safety Pilot

Linde Safety Pilot

Linde Material HandlinguLinde Safety Pilotikasutamisel saab vastukaalutõstuki ümberminekut oluliselt vältida.

Linde Safety Guardi pardamoodul (Truck Unit)

Linde Safety Guard

Linde Safety Guardon uuenduslik abisüsteem. Olenevalt rakendusest ja seadmest hoiatavad Safety Guardi komponendid juhti ja jalakäijaid võimalike kokkupõrgete eest helisignaalide, vilkuvate LEDide või vibratsiooniga. Süsteem näeb koguni läbi seinte.

Sõidukipargi halduslahenduse Connect esipaneel

Sõidukipargi halduslahendus Connect

Linde Connecti lahendused võimaldavad tõstuki- ja kasutajaandmeid salvestada, töödelda ja analüüsida. Need tagavad tööstuslike tõstukite tõhusa, turvalise ja läbipaistva kasutuse.

Koormakaalu näidik

Koormakaalu näidik aitab juhil koormaid turvaliselt ja tõhusalt käidelda.

Abisüsteem Linde Speed Assist kohandab kiirust kohapõhiselt.

Linde Speed Assist

Abisüsteem Linde Speed Assist aitab juhti sellega, et vähendab lao- ja tootmishalli siseneva tõstuki kiirust automaatselt. Sellest on abi kõikjal, kus kohandatud kiirus aitab õnnetusi vältida.

Hoiatussüsteem Linde TruckSpot

Linde TruckSpot / Linde BlueSpot™

Optiline hoiatuslahendusLinde BlueSpot™annab lähenevast tõstukist märku valgussignaaliga. Uuendusliku hoiatussüsteemiTruckSpotaluseks on Linde BlueSpoti eelised, mida on täiendatud tugevates kontrastvärvides suureformaadilise hoiatussümboliga.

LEDStripes-4423_2238_B

LED-ribad

LED-ribadon juhi kaitsekatuse esi- ja tagaosale paigaldatavad valgusribad, mis tagavad valguse optimaalse jaotuse lähipiirkonda. Sõidusuunas põlevad ribad valgelt, tagurdamisel punaselt. See aitab tõstuki sõidusuunda juba kaugelt näha.

Kliimaseade*

Integreeritud soojenduse ja õietolmufiltriga võimas kliimaseade tagab kabiinis nii suvel kui talvel meeldiva töökliima ega lase akendel uduseks minna.

* sisaldab fluoreeritud süsivesinikke

Küsi pakkumist