See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Suur jõudlus, ent väike tarve ja kulumine

Hüdrostaatiline otseajam ja suure pöördemomendiga mootorid tagavad sisepõlemismootoriga tõstukite H25 – H35 EVO tõhusa koormakäitluse. Linde seadistuspump vähendab hüdraulika jaoks vajalikku ajamimootori kulu 1200 pöörde võrra minutis. Seega on tõstukid hoolimata suurest võimsusest väikse tarbimisega, vähema ohtlike ainete ja müraheitega ja väiksema kulumisega. Ülalasuvate kallutussilindrite tõttu jaotub kogu struktuurile ühtlane koormus ja peened tõstemasti profiilid tagavad parima vaate.

Omadused

Turvalisus

Tugeva konstruktsiooniga kabiinikatus ja raam moodustavad turvalise kaitseraami Linde Protector Frame. Optimaalse vaate eest kannavad hoolt peened tõstemasti profiilid, mis on võimalikud tänu ülalasuvatele kallutussilindritele. Tööpäeva lisavad turvalisust suur kandevõime suurtel kõrgustel, tõstuki madalalasuv raskuskese ja standardvarustusse kuuluvad seadised, nt pöördenurga näidik. Lisaks aitavad õnnetusriski vähendada abisüsteemid, nt pööramisel automaatselt kiirust vähendav Linde Curve Assist.

 • Parima ringvaate tagavad peened mastiprofiilid
 • Ülalasuvad kallutussilindrid
 • Pööranguabiline Curve Assist
 • Mootori kaitse Linde Engine Protection-süsteemiga (LEPS)
 • Ekraan koos pöördenurga näidikuga

Ergonoomilisus

Sisepõlemismootoriga tõstukitel H25 – H35 mööduvat argipäeva kujundavad astmelaualt hõlpsalt ligipääsetav suur juhikabiin ja läbimõeldud, ergonoomiline kasutuskontseptsioon koos individuaalselt seadistatava käetoe ja roolisambaga. Juhil on kõik näidikud silma all ja juhtimiselemendid mugavalt käeulatuses. Lisaks tulevad suuresti kasuks hea ringvaade ja mugav juhtimine. Töötervise eest kannab hoolt ka Linde Load Control, mis võimaldab kõiki tõstemasti funktsioone juhtida sõrmeotstega. Mast ja veotelg on kummilaagrite abil šassiist ja juhikabiinist lahutatud. Vähendatud vibratsioon võimaldab juhil kauem reipana töötada.

 • Astmelaualt hõlpsalt ligipääsetav suur juhikabiin
 • Linde Load Control tagab tundliku juhtimise
 • Individuaalselt seadistatav käetugi ja roolisammas
 • Lõppasendiamortisaatoriga sujuv mastikallutus
 • Põrutustevaba, vibratsioonist lahutatud juhi töökoht

Käitlus

Linde sisepõlemismootoriga tõstukite H25 – H35 suur jõudlus ja pöördemoment ning millimeetri täpsusega käitlus tagavad väga hea tööjõudluse. Linde hüdrostaatiline otseajam, tõstemasti juhtsüsteem Linde Load Control ja tõhus kahe pedaaliga juhtimine võimaldavad täpset sõidu- ja tõsteliikumist. Ülalasuvad kallutussilindrid tagavad tõstukite hea jääkkandevõime isegi suurtel tõstekõrgustel ning masti väändevaba liikumise. Seadistuspump võimaldab hüdraulika lisafunktsioone.

 • Hüdrostaatiline ajam tagab sujuva ja täpse liikumise
 • Millimeetri täpsusega ja ohutu koormakäitlus Linde Load Controliga
 • Seadistuspump hüdraulika lisafunktsioonideks
 • Ekraan koos kallutusnurga näidikuga
 • Ülalasuvad kallutussilindrid tagavad suure jääkkandevõime ja masti väändevaba liikumise
 • Tõhus kahe pedaaliga juhtimine

Hooldus

Linde sisepõlemismootoriga tõstukeid H25 – H35 iseloomustavad väiksed hoolduskulud ja pikad hooldevälbad. Mootoriõli tuleb vahetada pärast 1000 töötundi. Esmakordne hammasrihma vahetus toimub pärast 3000 tundi. Tänu uuenduslikule filtrisüsteemile tuleb hüdraulikaõli vahetada alles pärast 6000 töötundi. Paljudele komponentidele, nt veoteljele või masti- ja kallutussilindri laagritele, pole ette nähtud mingit hooldust. Tänu vähesele kulumisele ja pikkadele hooldevälpadele on hoolduskulud väiksed.

 • Vähe seisuaegu
 • Pikad hooldevälbad
 • Hooldusvabad liikuvelemendid
 • Abiainete väiksemad kulud

Erivarustus

Linde BlueSpot

BlueSpot™

Liikumistee hoiatussüsteemLinde BlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli muudab tõstuki helivabalt märgatavaks.

Linde tõstukite konteinerikõlblikkus

Konteinerikõlblikkus

Kuigi tõstuki kõrgus on vaid 2220 millimeetrit, pakub see juhile ergonoomilist töökohta ja jätab pea jaoks rohkelt ruumi. Paljudes konteineriterminalides ja väikse läbisõidukõrgusega hallides peab nende mõõtmetega arvestama.

Linde pööratav juhitöökoht

Pööratav juhitöökoht

Kabiini töökohta saab kuni 90 kraadi võrra sõidusuunda pöörata. See võimaldab juhil paremini näha ja leevendab luu- ja lihaskonna vaevusi.

Laiendatud mugavusega istmed

Valikus on nimmetugi, istmesoojendus, istme aktiivõhutus, õhkvedrustus ja mitmed reguleerimisfunktsioonid.

Linde tõstuki joogitööstuse variant

Joogitööstuse variant

Töökoht on 400 mm võrra kõrgemal. Nii on juhil hoolimata kõrgest koormast vaba vaade ette ja ta ei pea tagurdama. See parandab tootlikkust ja ohutust paljudes sektorites, eriti joogitööstuses.

linde_safety_pilot-3992_8076

Linde Safety Pilot

Linde Material HandlinguLinde Safety Pilotikasutamisel saab vastukaalutõstuki ümberminekut oluliselt vältida.

CD-mängijaga raadio

Pleier mängib ka MP3- ja WMA-failidega CD-sid. Integreeritud on ka väline sisend (AUX), millega saab ühendada nt nutitelefoni.

Küsi pakkumist