See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2000 (kg)
 • 0 - 6475 (mm)

Akutõstukid E16 – E20 EVO (neljarattalised tõstukid)

Stabiilne jõumees

Maksimaalne mudelirohkus, manööverdatavus ja stabiilsus

Seerias E16 – E20 EVO on rohkelt mudeleid. Olenevalt vajadusest on saadaval erineva mahutavusega akud, erinevad üldkõrgused või väiksema tööalalaiusega mudelid. Need võimaldavad väga kitsastes ruumioludes täpset ja hea stabiilsusega koormakäitlust. Linde uuenduslik kombineeritud juhttelg võimaldab tagarataste käänmikuharki 175 kraadi pöörata. See võimaldab sõidukil koha peal põrandakatet kahjustamata pöörata. Akutõstukitel on Linde kompakttelg: sinna integreeritud kaks tugevat veomootorit, hooldusvabad pidurid ja vahetult teljele paigaldatud toiteplokid tagavad suure energatõhususe ja maksimaalse tööjõudluse. Lihtne akuvahetus või lisavarustusse kuuluv integreeritud akulaadija tagavad hea töövalmiduse.

Omadused

Turvalisus

Linde Protector Frame tagab koormat käitlevale juhile maksimaalse turvalisuse. Juhikabiini katus ja raam moodustavad tugeva konstruktsiooniga ja suletud kaitsetsooni. Kuna kallutussilindrid asuvad ülal, siis on tõstemasti profiilid eriti peened ja käivad kompaktselt üksteise sisse. Nii on juhil koormast ja ümbrusest võimalikult hea ülevaade. Tõhus veokontroll, reserviga paigaldatud juhtahelad ja suur jääkkandevõime tagavad maksimaalse rikke- ja käitusohutuse.

 • Tugeva konstruktsiooniga juhi kaitsekatus
 • Reserviga juhtimine
 • Täielik veojõu kontroll
 • Nähtavust optimeerivad komponendid
 • Suur jääkkandevõime

Ergonoomilisus

Inimese ja masina vahelise suure tootlikkusega koostöö aluseks on tõhus ning pingevaba töötamine. Sarnaselt kõigi teiste Linde tõstukitega on ka E16 – E20 EVO seeria konstruktsioonis ergonoomilisus tähtsal kohal. Ergonoomilisust lisavad juhi ümber paigutatud juhtimiselemendid, reguleeritav käetoe- ja istmekomplekt, sellesse integreeritud tundlik, mastifunktsioonide juhtimise Linde Load Control ning Lindele iseloomulik, tõhus kahe pedaaliga juhtimine. EVO-seeria šassii ja avar juhikabiin on tehniliselt teadlikult lahutatud, et juhile avalduv vibratsioon oleks võimalikult väike.

 • Ergonoomilised juhtimiselemendid
 • Tõhus kahe pedaaliga juhtimine ja Linde Load Control tagavad tundliku juhtimise.
 • Avar juhikabiin ja vähendatud vibratsioon
 • Reguleeritav käetoe- ja istmekomplekt

Käitlus

Seeria E16 – E20 EVO neljarattalised tõstukid on väga hea külgstabiilsusega, mis võimaldab raskeid koormaid teisaldada millimeetri täpsusega ka suurel kõrgusel. Linde uuenduslik kombineeritud juhttelg võimaldab tagarataste sellist pöörlemist, et tõstuk saab koha peal pöörata minimaalse rehvikuluga ja põrandat kahjustamata. Täpne juhtimine toimub kahe mootoriga esiajami ja Linde Load Controli optimaalses kooskõlas. Süsteem võimaldab juhil tõstemasti funktsioonide puutepõhist kasutamist ja tõste- ning kallutusfunktsioonide samaaegset täitmist. Kolmeastmeliselt reguleeritav sõidudünaamika tagab nõudepõhise jõuülekande ja energiatõhususe.

 • Maksimaalne manööverdatavus kitsastes ruumioludes
 • Turvaline koormakäitlus Linde Load Controliga
 • Rattad pöörlevad roolimisel vastupidises suunas
 • Vähene rehvikulu ning põrandakahju ning minimaalne roolitakistus
 • Kolmeastmeliselt reguleeritav sõidudünaamika

Hooldus

E16 – E20 EVO seeria tõstukid on tänu pikkadele hooldusvälpadele äärmiselt ökonoomsed ja hooldussõbralikud. Kogu veotelg koos ajami ja tõsteajami vahelduvvoolumootoritega, aga ka kesksed funktsioonidetailid, nagu masti- ja kallutussilindrid, on täiesti hooldusvabad. Akutõstuki täisülevaatus tuleb teha pärast 1000 töötundi ja esmakordne hüdraulikaõli vahetus alles pärast 6000 tundi. Tõstukimudelite konstrueerimisel on arvestatud hooldusmugavust, et remonti tehes saaks tõstuki kõigile komponentidele [Link varuosateenuse juurde] hõlpsasti ligi. Need omadused tagavad tõstukite sujuva kasutamise.

 • Esimene hooldus pärast 1000 töötundi
 • Kesksed osad, nagu elektrimootorid ja pidurid, on hooldusvabad
 • Hüdraulikaõli vahetus alles pärast 6000 töötundi
 • Hooldussõbralik disain võimaldab osi kiirelt vahetada.
 • Tehnoloogia pidev optimeerimine

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Battery voltage/rated capacity (5h) Aisle width with pallet 800 x 1200 along forks
E16P 1,6 (t) 2800 (mm) 20 / 20 km/h 48/575/625 [48/335] (V)/(Ah) o. kWh 3479 (mm)
E16PH 1,6 (t) 3150 (mm) 20 / 20 km/h 48 / 700/775 (V)/(Ah) o. kWh 3528 (mm)
E18PH 1,8 (t) 3150 (mm) 20 / 20 km/h 48 / 700/775 (V)/(Ah) o. kWh 3533 (mm)
E20PH 2,0 (t) 3150 (mm) 20 / 20 km/h 48 / 700/775 (V)/(Ah) o. kWh 3537 (mm)
E20PHL 2,0 (t) 3150 (mm) 20 / 20 km/h 48 / 840/930 (V)/(Ah) o. kWh 3645 (mm)
E20PL 2,0 (t) 2800 (mm) 20 / 20 km/h 48/690/750 [48/335] (V)/(Ah) o. kWh 3595 (mm)

Erivarustus

Aktiivne akuõhutus

Aktiivne akuõhutus

Kiire, mugav ja ohutu: automaatne akuõhutus tagab kasutajasõbraliku laadimisprotsessi. Laadimine põhineb tõstuki tagumise katte all oleval Plug&Play-liidesel. Laadimiseks pole vaja avada akukatet ega ust.

Kõrgsageduslik integreeritud laadija

Kõrgsageduslik integreeritud laadija

Lisavarustusse kuuluv kõrgsageduslik pardalaadija võimaldab aku kasutajasõbralikku ja kiiret laadimist olenemata kohast, vaja on vaid pistikupesa. Suur efektiivsus, temperatuuriga juhitav laadimine ja automaatne säilitus- ning tasakaalustuslaadimine garanteerivad energiatõhusa laadimisprotsessi. Eraldi laadimisruumi pole enam vaja.

Tõstemasti variandid

Linde erinevad tõstemasti variandid tagavad tõste ja üldkõrguse optimaalse suhte olenevalt rakendusest. Valikus on kuni 5650 mm tõstega standardsed tõstemastid, kuni 4145 mm tõstega Duplex-tõstemastid (täielik vabatõste) ja kuni 6075 mm tõstega Triplex-tõstemastid (täielik vabatõste).

Aku hüdrauliline väljalüke

Aku hüdrauliline väljalüke

Kiire ja mugav akuvahetus: Linde aku hüdrauliline väljalüke viib aku nupuvajutusega kuni 60 protsendi ulatuses tõstukist välja. Laekraana või teine tõstuk saab selle hiljem vastu võtta. Lisavarustus on saadaval tõstukitele E12 – E50.

linde_safety_pilot-3992_8076

Linde Safety Pilot

Linde Safety Pilot

Küsi pakkumist