See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Tugev konstruktsioon tagab manööverdamise ja transportimise ohutuse

Kaubaaluse tõstukid T16, T18 ja T20 on väga tugeva konstruktsiooniga. Näiteks on juhtsang ja mootorikate klaaskiuga tugevdatud materjalidest ning peavad püsivalt vastu manööverdamise, komplekteerimise ja transportimise karmile koormusele. Madal raam tagab suurema turvalisuse, sest katab kõik rattad, nii et juht ei saa nendega kokku puutuda. Juhtsanga ja tõstuki vaheline kinnituskoht on väga madalal, mistõttu juht jääb kokkulükatud juhtsanga korral tõstukist ohutule kaugusele.

T16, T18 ja T20 ohutuseks on oluline ka tõhus elektriline pidurisüsteem. Tõstukite võimas mootor tagab hoogsa kiirenduse ning võimendusefekt lisab rasketes situatsioonides võimsust juurde. Kandevõime on olenevalt mudelist 1600–2000 kg.

Omadused

Turvalisus

Kaubaaluse tõstuki disain suurendab juhi ohutust ja kaitseb jalgu, sest rattad on raami taga. Juhtsanga madal kinnitus tagab juhi ja tõstuki vahel alati piisava kauguse.

SafetySpeed kohandab sõidukiiruse juhtsanga asendile. Mida püstisemalt see on, seda aeglasem on kiirus. Nii ei saa tõstuk vastu juhti põrgata. Juhtsanga viimisel ülemisse või alumisse lõppasendisse tagavad tõhusad elektromagnetilised pidurid kiire seismajäämise. Sama kehtib sõidulüliti lahtilaskmise kohta. Juhtsanga käepideme disain kaitseb juhi käsi kokkupõrgete korral.

 • Madal raam kaitseb jalgu
 • Tõhusad pidurisüsteemid
 • Juhtsangaga kontrollitud kiirus
 • Käekaitsmega juhtsang
 • Juhtsanga madal kinnitus

Ergonoomilisus

Kasutaja saab kõiki juhtsanga juhtelemente kasutada mugavalt mõlema käega. Juhtsanga pikk tõsteõlg hõlbustab tõstuki juhtimist kitsastes kurvides. Sügavatesse panipaikadesse võib panna käepärast pakkepaberi, kirjutustarvikud ja muud töömaterjalid.

 • Juhtsanga saab kasutada parema ja vasaku käega
 • Pikk tõsteõlg
 • Sügavad panipaigad

Käitlus

Võimas, digitaaljuhtimisega vahelduvvoolumootor tagab tempoka kiirenduse. Tehnikutel on võimalik tõstuki võimsusparameetreid kasutuskoha tingimustele vastavalt kohandada, et käitlusjõudlust suurendada.

Võimendusefekt tagab mootorile automaatselt suurema pöördemomendi ja suurema võimsuse. See võimaldab toime tulla raskete ülesannetega, nagu tõusudel kohaltvõtmine või löökaukudest välja sõitmine.

Roomesõidu nupp võimaldab tõstukit isegi juhtsanga vertikaalse asendi korral aeglaselt manööverdada. See hõlbustab kitsastes ruumioludes paljusid töötoiminguid. Suured veorattad summutavad põrutusi ja suurendavad ebatasase sõidutee korral tõstuki stabiilsust.

 • Võimas vahelduvvoolumootor
 • Võimendusefekt tagab suurema pöördemomendi
 • Roomesõidu nupp
 • Suured veorattad lisavad stabiilsust

Hooldus

Vahelduvvoolutehnoloogiaga mootor ei vaja hooldust ega tekita seetõttu hoolduskulusid. Tehnik pääseb kõigile hoolduskomponentidele mugavalt juurde.

Tõstukil on CAN-siini liides, mis võimaldab hooldustehnikul tõstukiandmed hooldusarvutisse edastada ja kiirelt diagnostikat teha. Juhtsang ja mootorikate on väga vastupidavatest, klaaskiuga tugevdatud materjalidest. See hoiab kahjustuste eest ja vähendab hoolduskulusid.

 • Hooldusvaba vahelduvvoolumootor
 • CAN-siini liides
 • Hõlpsalt ligipääsetavad hoolduskomponendid
 • Klaaskiuga tugevdatud juhtsang ja mootorikate

Erivarustus

Helisignaal

Valikulise sumisti hääl erineb standardse helisignaali omast ja on mürarohkes keskkonnas paremini kuuldav.

Vedrustus

Veorataste täiendav vedrustus summutab lööke ja põrutusi.

Integreeritud akulaadija

Tõstukis olev akulaadija suurendab paindlikkust, sest võimaldab tõstukit alati ja igal pool laadida.

Koormakaitsevõre

Võre stabiliseerib koormat ega lase kaubaalusel libisema hakata.

Hädaseiskamise nupp

Nupu vajutamisel jääb tõstuk kohe seisma, kaitstes ohtude ja kahjustuste eest.

Küljelt toimuv akuvahetus

Aku saab tõstukist rullikute abil lihtsalt ja vaevata küljelt välja tõsta.

Juurdepääsukontroll

Linde sõidukipargi haldustarkvara Connect juurdepääsukontroll võimaldab käitajal teada saada, kes on parajasti millise tõstuki rooli taga. Juht peab end käivitamise eel PIN-koodi või RFID-kaardiga tuvastama.

Küsi pakkumist