See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 3 000 (kg)
 • 0 - 120 (mm)

Product Overview T-MATIC

Visa alusekäitleja

Automatiseeritud koormakäitlus pikkadel lõikudel

Autonoomse juhtimisega kaubaaluse tõstuk Linde T-MATIC on kavandatud pikematel vahemaadel transportimiseks ja tarnet ettevalmistavaks kaubaplokkide virnastamiseks. Kuni 3000 kilogrammiste koormate jaoks ettenähtud mudelit saab kasutada omaette või automatiseeritud tõstukipargi osana. Kaubaaluse tõstukit saab alati ka käsitsi juhtida. Tõstuki geonavigatsioonisüsteem ei nõua täiendavat juhttehnoloogiat, nt põrandasse süvistatud juhtrööpaid ega laserreflektoreid. Optiliste andurite abil reageerib tõstuk usaldusväärselt tööala igale takistusele ja transpordi liikumisele. Uuenduslik turva- ja navigatsioonitehnoloogia võimaldab T-MATICU kasutamist ka rakendustes, kus inimesed ja autonoomsed masinad teevad kitsastes ruumioludes paindlikult koostööd. Autonoomse logistikasõidukina kahjustab Linde T-MATIC koormat ja taristut harva.

Omadused

Turvalisus

Optilised andurid võimaldavad Linde kaubaaluse tõstuki kiirust reaalajas kohandada. Nii jääb tõstukipark liikvele ja on optimaalselt tootlik, ent ometi kõrge tööohutusega. Laseroptikal ja kaameraseirel põhinev turvavarustus võimaldab inimesed, teised sõidukid ja takistused tuvastada ja kokkupõrkeid kindlalt vältida. T-MATICU turvavarustust täiendavad hädaseiskamise lülitid, akustilised hoiatussignaalid ja vilkuvad tuled.

 • Ennetav turvasüsteem
 • Väldib kindlalt kokkupõrkeid
 • Akustilis-visuaalsed hoiatussüsteemid

Käitlus

Kaubaaluse tõstuk T-MATIC on kavandatud kasutamiseks koos vahetus ümbruses töötavate inimestega. Asendikangiga saab T-MATICU hõlpsalt automaatrežiimilt käsirežiimile ümber lülitada. Omaette või automatiseeritud tõstukipargi robotina töötava T-MATICU saab kiirelt kohandada kohapealsetele muutuvatele töötingimustele. Haldustarkvara võimaldab suhtlust automaatseadmetega, nt uste ja rullkonveieritega, aga ka laohaldus- ja ERP-süsteemidega. T-MATICUGA on alati tagatud optimaalne sõidukiirus ja maksimaalne käitlusjõudlus.

 • Kasutajasõbralik kasutus
 • Pargikõlbulik juhtsüsteem
 • Suhtlus automaatsüsteemidega
 • Optimeeritud sõidukiirus

Hooldus

Kaubaaluse tõstuki T-MATIC elektrooniliste ja mehaaniliste komponentide hõlbus ligipääsetavus tagab lühiajalised hooldusseisakud ja hea töövalmiduse pikkadeks aastateks. Tõstuki heale töövalmidusele annavad panuse ka hooldusvabad vahelduvvooluajamid ning spetsiaalselt väljatöötatud juhtelektroonika, mis võimaldab T-MATICU kõiki andmeid hooldusarvutist vaadata ja analüüsida. Lisaks saab kasutada kaugdiagnostikasüsteemi.

 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Kaugjuhitav ülevaatus
 • Ennetav hooldus
 • Hooldusvaba vahelduvvoolu tehnoloogia

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Turning radius Travel speed, with/without load
T-MATIC 3,0 (t) 120 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh 2735 (mm) 6/6 (max. 7,2/1,1) km/h

Erivarustus

2D laserkardin

T-MATIC on tarnitav lisavarustusse kuuluva, turvalist ümbrustaju võimaldava kahemõõtmelise laserkardinaga.

Vöötkoodilugeja

Tõstukile saab paigaldada vöötkoodilugeja, millega andmed otse koormalt kaubahaldussüsteemi edastada.

Sinise LED-tulega Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Liikumistee hoiatussüsteemLinde BlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli muudab tõstuki helivabalt märgatavaks.

Geelaku

Kaubaaluse tõstuk T-MATIC töötab ka geelakuga. Selleks puhuks saab tõstuki tarnida vastavate eelseadistustega.

Pikenduskaabel

Kaubaaluse tõstuki aku laadimise hõlbustamiseks on saadaval kolmemeetrine pikenduskaabel.

Lisapasun

T-MATICU saab valikuliselt varustada lisapasunaga, millega on väga mürarohkes keskkonnas töötav kõrglaotõstuk paremini kuuldav.

Küsi pakkumist

T-MATIC

T-MATIC