See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Kiire komplekteerimine optimaalsel töökõrgusel

Linde Material Handlingu tõstemastiga tööstuslikud tõstukid N20 L ja N20 Li vähendavad komplekteerimisega seotud kõndimist ja tagavad kiired toimingud. Tõstuki disain on asjakohane. Terminali või komplekteerimisnimekirja hoidikuga juhikoht asub vahetult kahvli kõrval. See lühendab juhi käiguteid, kiirendab korjetoiminguid ja väsitab vähem. Ka tõstemastil on selles oma osa. Juht tõstab kaubaaluse sobivale töökõrgusele, säästes selga ja aega. Valikus on erinevad mastiversioonid, sealhulgas üheaegselt kahel tasandil komplekteerimiseks mõeldud variant ja ebatasast põrandat paremini ületada võimaldav lisatõstega variant. Komplekteerimistõstukid on valikuliselt liitiumioonakudega. Olenevalt mudelist on maksimaalne kandevõime kaks tonni.

Omadused

Turvalisus

Juhiplatvorm asub aku ees. Rooli kompaktne disain ei lase juhil roolimise ajal tõstukikontuurist väljapoole liikuda. Käekaitsmega ergonoomilised käepidemed tagavad kindla haarde. Täiendavat kaitset pakub nelja millimeetri paksune terasraam. Kurve läbides või allaviidud kahvli korral vähendab tõstuk ise kiirust ning kaitseb sellega juhti ja koormat õnnetuste eest. Valikuline peakaitse kaitseb juhti allakukkuvate objektide eest.

 • Rooli kompaktne disain
 • Käekaitsmega ergonoomilised käepidemed
 • Kiiruse kohandamine kurvis
 • Kiiruse kohandamine allaviidud kahvli korral
 • Valikuline kaitsekatus

Ergonoomilisus

Juhikoht koos terminaliga asub tõstuki keskel ja seega vahetult korjeala kõrval. See hõlbustab komplekteerimise aegseid toiminguid. Madalale platvormile on mugav siseneda. Juhi eesmine asukoht tagab hea ringvaate. Nii saab juht pingutavaid kehaliigutusi vältida. Seljatoe ja valikuliselt ka rooli kõrgust saab reguleerida ja kohandada juhile sobivaks. Kõik juhtelemendid on rooli sees. Juht saab neile intuitiivselt ja mõlema käega ligi. Libisemisvastase kummikattega varustatud pehme, vedrustusega platvorm vähendab juhile ülekanduvat vibratsiooni.

 • Tõstuki disain vähendab kõndimist
 • Madal sisenemiskõrgus
 • Kõik juhtelemendid roolis
 • Vedrustusega platvorm
 • Reguleeritav seljatugi

Käitlus

3 kW vahelduvvoolumootoriga töötavad komplekteerimistõstukid N20 L ja N20 Li kiirendavad ruttu maksimumkiirusele 10 km/h ka 2000 kilose täislasti korral. Tõstuki neli ratast tagavad suurema stabiilsuse. Intuitiivne kahe käega juhtimine võimaldab juhil teha sõrmeotstega millimeetri täpsusega tõsteliigutusi. Sama muretult ja kiirelt saab käsitseda seadistatava roolitakistusega roolivõimendit. Automaatse tsentreerimisega sõidab komplekteerimistõstuk alati täpselt otse. Tõhusate protseduuride tagamiseks saab kasutada mitmeid tõstukil olevaid hoiupindasid ning mõlemapoolseid valikulisi kõrvalkõndimise režiimi nuppe.

 • Võimas 3 kW vahelduvvoolumootor
 • Palju hoiupindasid
 • Nobe kiirendus
 • Seadistatava roolitakistusega roolivõimendi
 • Automaatne tsentreerimine

Hooldus

Tõstukile tuleb hooldusülevaatust teha 1000 töötunni järel. CAN-siini ühendus võimaldab siis tõstuki kõiki andmeid kiirelt ja hõlpsalt vaadata. Kõik hooldatavad komponendid on mugavalt ligipääsetavad. Vahelduvvoolu tehnoloogiaga elektrimootorid on hooldusvabad. Tugeva konstruktsiooniga tõstemast ja massiivne terasraam suurendavad tõstuki stabiilsust ja vähendavad sellega hoolduskulu tõstuki kogu kasutusea vältel.

 • Hooldusandmed kiirelt vaadatavad
 • Hooldusvaba vahelduvvoolu tehnoloogia
 • Tugeva konstruktsiooniga tõstemast
 • Stabiilne terasraam

Erivarustus

Ekraanipilt Linde sõidukipargi haldussüsteemi connect esipaneelist, mis annab ülevaate tõstukipargi kõigist olulistest andmetest.

Sõidukipargi haldus

Linde sõidukipargi halduslahendus connect võimaldab analüüsida pargi kõiki sõidukeid, et sõidukipargi hooldust või koormust optimeerida.

Kõrvalkõndimise nupud

Mõlemal pool tõstukit istme kõrval olevad nupud võimaldavad sõita edaspidi ja tagurdada kiirusega 4 km/h. Nendega saab juht komplekteerimistõstukit väljastpoolt juhtida ja ise kõrval kõndida.

Soft Landing (mugav maandumine)

Funktsioon vähendab enne kahvli põrandani jõudmist langetuskiirust. See hoiab ära koorma kahjustused ja vähendab tõstuki kulumist.

Õnnetuste seire

Olgu tegemist sõiduveaga, ebatasase teega või tõstuki asjatundmatu kasutusega – tõstuki juhtseadme löögiandur registreerib tugevad põrutused. Connecti funktsioon dt:crash detection annab teavet õnnetuste põhjuste ja kahjude kohta.

Reguleeritav rool

Ergonoomilisema töö tagamiseks saab rooli kõrgust kohandada juhi suurusele ja asendile.

Lähivõte juhil tõstukit aktiveerida võimaldava PIN-koodi klahvistikust.

Juurdepääsukontroll

Linde juurdepääsukontrolliga connect:ac saab määrata, kes juhtidest milliseid tõstukeid kasutada tohib. Juhid peavad end enne sõidu alustamist PIN-koodi või RFID-kaardiga tuvastama.

Küsi pakkumist