See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1200 (kg)
 • 0 - 2424 (mm)

Product Overview D10 FP

Kitsas kahekordne virnastaja

Osavalt kahe kaubaalusega

Elektriline kõrglaotõstuk D10 FP on kompaktne ja võimas kahekordne elektriline virnastaja. Raami vaid 720 mm laius ja täpne roolivõimendi tagavad maksimaalse manööverdatavuse ka väga kitsas ruumis. Seetõttu sobib see eriti veokite laadimiseks ning transportimiseks keskmistel kuni pikkadel teelõikudel. Võimas 2,3 kW mootor võimaldab jõulist kiirendust kuni 10 km/h. D10 FP võime tõsta üheaegselt kahte kaubaalust tagab maksimaalse käitlusjõudluse. Sõiduki teraspõll kaitseb juhti kergete kokkupõrgete eest.

Omadused

Turvalisus

Kahekordse virnastajaga D10 FP töötav juht asub alati kaitsva tõstukikontuuri piires, mistõttu vigastusohtu pole ka kitsas ruumis manööverdades. Lisaks on tõstuk varustatud põrandani ulatuva, kergete kokkupõrgete korral kaitsva teraspõllega. Sõltumatult töötavad pidurisüsteemid tagavad koorma ja juhi turvalisuse. Kogu juhiplatvorm toimib turvalülitina. Niipea kui juht tõstukist lahkub, pidurdab see ise seismajäämiseni. Kurvisõidul kohandab tõstuk ümbermineku vältimiseks automaatselt kiirust.

 • Juhti kaitsev teraspõll
 • Sõltumatud pidurisüsteemid
 • Turvalüliti funktsiooniga juhiplatvorm
 • Kiiruse kohandamine kurvides

Ergonoomilisus

Kuna kahekordse virnastaja D10 FP ergonoomilise kujuga käepidet saab kasutada mugavalt mõlema käega, on tagatud täpne ja mugav koormakäitlus. Polsterdatud seljatugi suurendab mugavust ja tagab juhile kogu vahetuse jooksul ergonoomilise kehaasendi. Reguleeritav juhtkäepideme kõrgus võimaldab seda juhi kehale vastavalt kohandada. Valikvarustuses on juhikoht raamist lahutatud ja vedrustusega, tänu millele juht ei saa ebatasasel sõiduteel põrutada. Suurtes panipaikades on olulistele töötarvikutele piisavalt ruumi.

 • Ergonoomiline reguleeritava kõrgusega juhtkäepide
 • Polsterdatud seljatugi
 • Valikvarustuses vedrustusega juhikabiin
 • Suured panipaigad töötarvikute jaoks

Käitlus

Üheaegselt kahte kaubaalust transportida võimaldava kahekordse virnastaja D10 FP kombineeritud kandevõime on 2000 kg (mõlemal tonn). Kitsas konstruktsioon ja elektriline roolivõimendi teevad tõstuki väga paindlikuks ja võimaldavad kitsas ruumis hõlpsalt manööverdada. Võimas 2,3 kW mootor tagab jõulise kiirenduse kuni 10 km/h. Valikuliselt saadav Speed Management optimeerib kiirust olenevalt ülemisel kahvlil olevast koormast. Tööülesandest sõltuvalt võib D10 FP varustada eri tüüpi mastiga. Masti maksimaalne kõrgus on 2424 mm. Veorattast paremale ja vasakule paigaldatud valikulised tugirattad tagavad täiendava veojõu ning stabiilsuse.

 • Tõhus kahe kaubaaluse transport
 • Eriline manööverdatavus
 • Tugev kiirendus
 • Erinevad mastivariandid

Hooldus

Tõstuki tugev konstruktsioon ja ajami vahelduvvoolutehnoloogia tagavad pikad hooldusvälbad ning suure kasutatavuse. D10 FP hooldusvajaduse korral tagab CAN-siini ühendus lihtsad hooldustoimingud: hooldustehnik kannab tõstuki süsteemiandmed üle ja analüüsib neid kiirelt ja mugavalt sülearvutist. Et hooldustöid saaks mugavalt teha, on tõstuki kõik komponendid hõlpsalt ligipääsetavad. Valikvarustusse kuuluv digitaalne näidikuplokk annab juhile alati ülevaate tõstuki kogu olulisest teabest.

 • CAN-siini ühendusega tagatud kiirdiagnostika
 • Hooldusvaba ajamitehnoloogia
 • Mugav hooldusligipääs
 • Tõstuki suur kasutatavus

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D10FP 1,2 / (2,0) (t) 1574 (mm) 10 / 10 km/h 2293 (2363) (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Linde Material Handlingu sõidukipargi haldustarkvara connect: annab muuhulgas teavet sõidukipargi kasutuse ja tarbimisandmete kohta.

Sõidukipargi haldus

Kes ja kuidas üksikuid tõstukeid kasutab? Millised on tõstukite tarbimisandmed ja kas igaüks on sõiduvalmis? Linde sõidukipargi haldussüsteemi connect: tark- ja riistvaraga saab vastused.

Linde Material Handlingu liitiumioonaku

Liitiumioontehnoloogia

Uuenduslikud Linde liitiumioonakud võimaldavad tõstukeid märksa kiiremini uuesti täis laadida ja töö ajal vahelaadida.

Ebatasasused ühtlustatakse, Linde Material Handlingu tõstuki stabiilsus säilib.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib aluspinna ebatasasused ja hoiab kõik rattad põrandaga pidevas kontaktis. See võimaldab säilitada tõstuki stabiilsuse.

Linde Material Handlingu D10 FP koormakaitsevõre kaitseb juhti ja koormat.

Koormakaitsevõre

Juhti ja koormat kaitseb täiendavalt koormakaitsevõre, mida saab vastavalt koorma kõrgusele kohandada.

Linde Material Handlingu D10 FP täisvedrustusega platvorm vähendab juhi töökoormust.

Täisvedrustusega juhikoht

Valikvarustusena saadav täisvedrustusega platvorm vähendab juhi töökoormust, summutades vibratsiooni ja põrutusi.

Linde Material Handlingu D10 FP reguleeritava kõrgusega juhtkäepide võimaldab tõstuki täpselt juhile vastavaks kohandada.

Reguleeritava kõrgusega juhtkäepide

Reguleeritava kõrgusega juhtkäepide võimaldab kohandada tõstuki täpselt juhi keha järgi.

Linde Material Handlingu D10 FP kiiruse optimeerimine suurendab tõstuki jõudlust.

Kiiruse optimeerimine

Linde Speed Management suurendab kahekordse laadimise korral tõstuki võimsust. Virnastaja kiiruse optimeerimine oleneb vabatõstel olevast koormast.

Küsi pakkumist