See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1200 (kg)
 • 0 - 2344 (mm)

Product Overview D12 R

Topeltlaaditav manööverdusmeister

Suur käitlusjõudlus isegi kitsastes ruumioludes

Topeltlaaditav virnastaja D12 R transpordib samaaegselt kahte 1000 kg kaubaalust ja saavutab oma 3 kW vahelduvvoolumootoriga kiiruse kuni 10 km/h. Seetõttu sobib see eriti hästi siis, kui keskmiste ja pikkade vahemaade korral on vaja suurt teisaldusjõudlust. Lisatõste tõttu sobib tõstuk ka veokite laadimiseks ja tühjendamiseks. Täpne juhtimine tagab väga turvalise, mugava ja tõhusa käitluse. Kompaktse raami ja hea pööratavusega D12 R võimaldab ka kitsastes ruumioludes turvaliselt ja kiirelt manööverdada. Kõrge, sõidusuunaga risti oleva istumisasendi tõttu on juhil koorem ja ümbrus optimaalselt näha.

Omadused

Turvalisus

Tõstuki konstruktsioon tagab, et juht on alati turvaliselt kontuuri piires. Pleksiklaasiga või valikuliselt kaitsevõrega varustatud juhi kaitsekatus tagab täiendava kaitse allakukkuvate koormate eest. Käitluse turvalisust suurendavad ka automaatne kiiruse vähendamine kurvides ja sõiduklahvi vabastamisel automaatselt rakenduv pidur. Vajadusel saab hõlpsasti ligipääsetava hädaseiskamise nupuga kõik tõstuki funktsioonid katkestada ja aktiveerida elektromehaanilise piduri. D12 R-i kaitsev kaubaaluse seiskamise funktsioon ei lase kaubaalustel tõstekomponente kahjustada.

 • Pleksiklaasiga või kaitsevõrega juhi kaitsekatus
 • Kiiruse vähendamine kurvides
 • Automaatne pidurdusfunktsioon
 • Hädaseiskamine

Ergonoomilisus

Juhtimisel on toeks automaatsed abisüsteemid. D12 R-i roolimise pöördemoment kohandub automaatselt sõidukiirusele ja kurvi raadiusele. Kiirus väheneb olenevalt pöördenurgast ka automaatselt. Mugava ühekäejuhtimise Tip Control puhul on kõik juhtimisfunktsioonid koondatud ergonoomilisse juhtkangi. Käe individuaalselt seadistatav toetuspind tagab ergonoomilise käeasendi.

 • Automaatsed abisüsteemid
 • Mugav ühekäejuhtimine
 • Ergonoomiline käeasend

Käitlus

D12 R on äärmiselt tõhus ja tootlik virnastaja. Võimas 3 kW vahelduvvoolumootor tagab 2000 kg kogukoorma korral täpse juhtimise kiirusel kuni 10 km/h. D12 R-i suure käitlusjõudluse saladuseks on kahe kaubaaluse samaaegne transportimine kahel korrusel, kusjuures kummagi kaal on maksimaalselt 1000 kg. Tõstuk sobib kuni 1200 kg kaubaaluste regulaarvirnastajaks ka kitsastesse vahekäikudesse. Mugav ühekäejuhtimine võimaldab topeltlaaditava tõstuki täpset ja tõhusat juhtimist isegi kitsastes ruumioludes. Istme külge integreeritud, hõlpsasti ligipääsetavast kotist saab transpordidokumendid ja saatelehed mugavalt kätte.

 • Võimas mootor
 • Sobib kitsastesse vahekäikudesse
 • Ühekäejuhtimine
 • Hõlpsalt ligipääsetav dokumendikott

Hooldus

Kõik D12 R-i komponendid on hoolduseks kergesti ligipääsetavad. Hooldusvabad tehnoloogiad suurendavad tõstuki kasutatavust ja vähendavad hoolduskulusid. Kaasaegne CAN-siini ühendus võimaldab kõiki vajalikke süsteemiandmeid hooldusarvutist kiirelt ja usaldusväärselt vaadata. See tagab väga põhjaliku ja tõhusa hoolduse.

 • Mugav hooldusligipääs
 • Hooldusvabad komponendid
 • Tõstuki suur kasutatavus
 • CAN-siini ühendusega tagatud kiirdiagnostika

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12R 1,2 / 2,0 (t) 2344 (mm) 10 / 10 km/h 2012 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Soojendusega nahkistmed

Nahkistmed ja reguleeritav istmesoojendus suurendavad sõidumugavust töötamisel külmlaos või külmas keskkonnas.

Linde tarkvara Connect

Sõidukipargi haldus

Kes ja kuidas üksikuid kahveltõstukeid kasutab? Millised on tõstukite tarbimisandmed ja kas iga tõstuk on sõiduvalmis? Linde sõidukipargi haldussüsteemi Connect tark- ja riistvaraga saab vastused.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib põranda ebatasasused ja hoiab kõik rattad põrandaga pidevalt kontaktis. Tõstuk jääb stabiilseks.

Küljelt toimuv akuvahetus

Rullikute abil küljelt toimuv akueemaldus ja 3PzS- ja 4PzS-tüüpi akude ergonoomiline hoob võimaldavad kiiret vahetamist. See on eriti oluline töö korral mitmes vahetuses.

Terminali valmidus

Andmeterminaliga ühendamiseks on sõidukis 24 voldine pesa.

Sujuv maandumine

Kiiruse automaatne vähendamine kahvlite langetamisel teeb koormakäitluse eriti tõhusaks ja ohutuks.

Vilkur

Juhi kaitsekatusel olev vilkur hoiatab lähedal olevaid inimesi läheneva tõstuki eest.

Küsi pakkumist