See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Teenused

Suurema turvalisuse ja tõhususe tagamiseks
Linde hooldustehnik

Linde Material Handlingu tõstuki kasuks otsustanu võib loota usaldusväärsele ja kiirele teenindusele. Globaalselt u 700 keskuse enam kui 8500 hooldustehnikuga tagatud teenindus on Linde pakkumise keskne komponent. Meie tööstustõstukite ja mehitamata transpordisüsteemide tehnikat, varustust, turvalisust ja tõhusat kasutust puudutavad teenused tagavad teie tõstukipargi optimaalse kasutatavuse, suurendavad käitusohutust ja vähendavad kulusid. Linde pakub globaalselt järgmisi teenuseid.

Hooldus ja remont

Pakume Linde tööstuslike tõstukite ja mehitamata transpordisüsteemide maksimaalse kasutatavuse ja suure tõhususe tagamiseks ulatuslikke hooldus- ja remonditeenuseid.

Loe lisaks

Originaalvaruosad

Pole vahet, kas tegu on kahveltõstukite, laokäitlusseadmete või automatiseeritud tõstukitega – Linde varuosateenus tarnib globaalselt 24/7 ning enamasti juba järgmisel päeval.

Loe lisaks

Järelpaigaldamine ja tarvikud

Linde järelpaigaldised ja tarvikud võimaldavad kahveltõstukite ja laokäitlusseadmete tehnilist taset ajakohastada ning suurendada nende turvalisust, tõhusust ja mugavust.

Loe lisaks

Tehnilised ja turvateenused

Teeme teie Linde tööstustõstukitele ja riiulisüsteemidele korralisi ülevaatusi ning pakume intralogistika alaseid konsultatsioone ja teenuseid.

Loe lisaks