See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Juhtkangid

Iga millimeeter loeb
Linde Load Controli juhtkangid

Juhtkangid on tõstukijuhi käepikenduseks. Seetõttu peab neid saama kasutada intuitiivselt, mugavalt ja väga tundlikult. Need omadused pole tähtsad üksnes turvalisuse, vaid ka tõhususe seisukohast. Linde Materiali tõstukite ülitäpne kasutus on tagatud riist- ja tarkvara ideaalse kooskõla ja arvukate komponentide koostööga. Selle ahela alguseks on originaalitootja kvaliteediga Linde juhtkang.

Linde kvaliteediga juhtkangide eelised

Täpsus

Linde juhtkangid töötavad juhtsüsteemiga jälgitava täpse lineaarse ja defineeritud elektrilise väljundsignaaliga. See tagab, et olenemata liikumissuunast (tõstmine/langetamine või tõstemasti ette-/tahakallutamine) jääb sama lülitusnurga puhul ka vastav väljundsignaal samaks. Tõstemast reageerib alati juhtkangi lülitusnurgaga proportsionaalselt. See tagab intuitiivse kasutuse ja võimaldab juhil tõstuki reaktsiooni täpselt ette näha ning turvaliselt ja tõhusalt töötada.

Mugavus ja usaldatavus

Linde juhtkangid reageerivad kõigi tõstukimudelite puhul ühtviisi. Juhtkangil pole nn „surnud ala“, tööhüdraulika reageerib juhtkangi lülitusele vahetult, st samal ajal juhtkangi liigutamisega hakkab liikuma ka tõstemast. Lisaks on kõigi juhtkangide maksimaalne lülitusnurk identne. Juht võib alati kindel olla, et juhtkang reageerib ühtviisi. Erinevate tõstukimudelitega sõitmiseks pole vaja kohanemisaega ja masina ootamatu reaktsioon ei põhjusta kahjustusi.

Linde Load Controli juhtkangid

Täiendavad turvaomadused

Turvaline ühenduspistik

Linde juhtkangidel on üks ühenduspistik. Seetõttu ei ole võimalik kaablit valesti ühendada ehk poolusi kogemata segi ajada.

Varuväljund

Kõik ohutuse seisukohast olulised Linde komponendid on varuväljundiga. Ka juhtkangi väljundsignaalil on kaks kanalit: signaalpinge ja võrdluspinge. Juhtsüsteem jälgib mõlemat. See tagab tõstemasti reageerimise vaid juhtkangi tegeliku lülitamise korral. Süsteem tuvastab ka signaali lineaarsuse hälbed ja annab neist teada. See tagab juhile maksimaalse turvalisuse ja kasutusmugavuse.

Kõrge niiskuskaitse standard

Linde juhtkangi ühendusplaat ja jootepunktid on kaetud kõrge, standardi IP67 kohase niiskuskaitsega.

Pikk kasutusiga ja ökonoomsus

Kasutusea ja ökonoomsuse puhul on originaalitootja osade eelised eriti ilmsed. Kvaliteetmaterjalidest Linde juhtkangid on kavandatud umbes kuue miljoni lülituskorra jaoks. Originaalitootja kvaliteediga varuosad on küll enamasti kallimad, kuid mitu korda pikem kasutusiga korvab selle vahe igal juhul.