See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde Material Handling – teie jõudlus igas mõttes

Tootlikkus

Tõhusad tõstukid on efektiivse majasisese logistika alustala. Koos nutitarkvara ja laia teenusevalikuga saavutavad kasutajad jätkusuutliku konkurentsieelise.

Üksikasjad leiate siit

Turvalisus

Inimeste, tõstukite ja materjalide turvalisus on Linde Material Handlingu Zero Accident filosoofia juhtpõhimõte. Terviklike lahendustega töötab Linde välja intralogistika turvalise tulevikuvisiooni.

Üksikasjad leiate siit

Ergonoomia

Parimad lahendused tekivad siis, kui inimesed ja tehnoloogia töötavad koos ideaalselt. Seetõttu keskendub Linde Material Handling tõstukite ja teenuste arendamisel ergonoomilise disaini juhtpõhimõtetele.

Üksikasjad leiate siit

Nutikas ja paindlik Intralogistika automatiseerimine

Linde automatiseeritud lahendusi saab kasutada paindlikult ja skaleeritavana, tegelemaks üksikute protsessietappide või keerukate materjalivoogudega.

Lisateavet leiate siit

Approved Trucks-programm – kasutatud tõstukite uus standard

Intralogistika edu peamisteks teguriteks on kiire kasutatavus, ökonoomsus ja paindlikkus. Erinevate turgude arengud kulgevad aina dünaamilisemalt. Iga sektori kulusurve on suur. Linde Approved Trucks-programm pakub ainulaadseid võimalusi, et kohandada kasutatud tõstukid väga konkurentsivõimelise hinnaga sektori kõikvõimalikele individuaalsetele vajadustele vastavaks. Aluseks on eri rakenduste ja teenuste moodulpaketid, mille põhjal saadavad tõhusad ning soodsad lahendused annavad püsivad konkurentsieelised.

Lisateavet leiate siit