See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Akutõstukid | Elektrilised tõstukid

Täpne ja tõhus elektrooniline kompaktajam
Linde Material Handlingu kompakttelje ajamiga akutõstukid

Akutõstuk: mitmekülgne, mugav ja säästlik

Linde Material Handling pakub laias valikus 1000 kuni 8000 kilogrammise kandevõimega akutõstukeid, mis sobivad kasutamiseks peaaegu kõigis tööstus- ja kaubandusvaldkondades. Akutõstuki tugevuseks on suurt teisaldusjõudlust võimaldav täpsus ja manööverdusvõime.

Linde on koormate kiire teisaldamise võimaldamiseks välja töötanud tundliku veoga ja lõtkuta juhtimisega võimsa ajamitehnoloogia. Linde akutõstukiseeria igal mudelil on hooldusvaba kompakttelg, millel on kaks sõltumatut rattamootorit. See võimaldab tõstukeid kahe pedaaliga juhtides manööverdada millimeetri täpsusega.

Linde akutõstukid ei paku seega pelgalt sõidumugavust, vaid on ka ökonoomsed. Tõstukitel on täielikult rakendatud ka Linde turvakontseptsiooni. Juhikabiinil on tugeva konstruktsiooniga turvatsoon ja lisavarustusse kuuluv juhiabisüsteem Linde Safety Pilot tagab koormakäitluse täiendava ohutuse.

Märksõna kompakttelg

Linde kompakttelje ajam ühendab kahte võimsat, hooldusvaba vahelduvvoolumootorit, Lindele tüüpilise kahe pedaaliga juhtimist, hooldusvabu õlivanni lamellpidureid ning tõste hüdraulikamootorit. Täielikult tolmu ja mustuse vastu kaitstud üksuses on roolivõimendi, mis võimaldab ökonoomset, ohutut, täpset ja täiesti sujuvat koormakäitlust.

Telje kummaski otsas olevad mootorid põhinevad Linde võimsal AC-tehnoloogial. Kompakttelg ei võimalda üksnes suurt koormateisaldustäpsusust, vaid ka head energiatõhusust. Tänu vahetult teljele paigaldatud nutikatele toiteplokkidele on juhtmestik lühike ja elektroonilisi jaotuspunkte vähe.

Linde akutõstuki telg

Tõhus energiahaldus

Linde akutõstukid on nutika energiahaldussüsteemiga, mis tagab tõstukitele sõiduakudest optimaalse sõidusuutlikkuse ja pika kasutatavuse. Süsteemi iseloomustavad täpne jääklaetuse näit, akude temperatuuriseire ning lühikesed laadimisprotsessid.
Kõigi Linde akutõstukite konstruktsioon võimaldab koormakäitluse juhtimise elektroonikamoodulitele ja ajamile hõlpsasti ligi pääseda, mistõttu neid on mugav hooldada.

Ergonoomilisus tagab pingevaba töö

Linde akutõstukite ehitamisel on lähtutud ergonoomilisusest, et töö ei väsitaks. See ei tähenda vaid rohkelt jalaruumi ja reguleeritavaid istmeid. Elektriliste mudelite puutepõhist juhtimist võimaldavad koormakäitluse juhtimiselemendid on selga säästvalt käetoesse integreeritud.

Tõstukimudelite pööratavad juhikohad vähendavad tagurdamisel lülisambale avalduvat koormust. Tänu kahe pedaaliga juhtimisele ei pea sõidusuuna vahetamisel jalgu ümber asetama, ja juhikabiin on mootori vibratsiooni vastu spetsiaalselt isoleeritud.

Aktiivne ja passiivne ohutus

Linde akutõstukite kavandamisel on arvestatud juhi ja ümbruse maksimaalset ohutust. Juhiabisüsteemid, nagu Linde Safety Pilot, hoiatavad ülekoormuse või transporditava koorma jaoks liiga suure sõidukiiruse eest.

Tõstukite kasutusohutust suurendavad nii spetsiaalselt kokkulükatavate tõstemastidega tagatud hea ülevaatlikkus kui ka Linde Protector Frame. See koormate kukkumise vastane spetsiaalse ehitusega juhi turvatsoon põhineb kabiini katuse ja raami vahelistel jäikadel ühendustel.

Akutõstukite tehnoloogia eestvedaja

Interlogistika viimase aja trend on elektriajamiga kahveltõstukid. Sellest tulenevalt edendab Linde Material Handling selle tõstukiklassiga seotud igasugust uuenduslikku tehnoloogiat. Näiteks akutehnoloogiat, ajamite energiatõhusust ning Linde aku- ja muude tõstukite laadimistsükleid.

Linde inseneride kavandites on alati esil ka ergonoomilisus, aktiivne ja passiivne ohutus ning materjalivaliku kestlikkus. Seal on koht ka tuleviku teemadel, nagu võrgustatud tõstukipargi haldus ja autonoomsed logistikasõidukid.

Viiekordselt jõudsam

Tõhus

Tänu Linde akutõstukite kompaktteljele ja puutepõhiselt juhtkangidelt juhitavale tõstemastile on Linde akutõstukid täpsed, tõhusad ning suure jõudlusega.

Turvaline

Tänu spetsiaalse konstruktsiooniga juhi kaitsekabiinile, optimeeritud nähtavusoludele ja elektroonilistele juhiabisüsteemidele on akutõstukid turvalised töökohad.

Säästlik

Kõiki akutõstukeid juhib nutikas energiahaldussüsteem, mis tagab aku laetuse optimaalse kasutuse ja tõstukite hea töövalmiduse.

Tugeva konstruktsiooniga

Vedav kompakttelg koos hooldusvabade vahelduvvoolumootorite ja lamellpiduritega moodustavad kinnise ja kaitstud terviku.

Mugavus

Linde akutõstukite töökoht on tänu reguleeritavatele, vedrustusega istmetele ja maksimaalselt ergonoomilistele juhtimiselementidele äärmiselt mugav.

Tõstukite kohaldatavus

Ükski Linde akutõstuk pole jäigalt valmis komplekteeritud. Lisaks standardvarustusele on iga mudel saadaval ka valikulise lisavarustusega. Lisavarustuses pole üksnes eri tüüpi koormakahvlid, juhiabisüsteemid või nt spetsiaalne külmhoone varustus, vaid ka väliseid seadmeid käitada võimaldav lisahüdraulika. Erivarustusena on saadaval ka pööratav iste, välised LED töötuled, koormakaitsevõre, päikesevarjud ja Linde Blue Spot hoiatustuli.