See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Ajakiri

Reportaažid, aruanded, trendid ja teemad
Vastukaalutõstuk laeb järgmist koormat.

Partiide vaheajal vahelaadima

Paindlikud, tõhusad ja tugevad: Fritz Grupp viis oma tiheda käidavusega Heilbronni segakaubalao tööstuslike tõstukite pargi pliihappe tehnoloogialt üle moodsale liitiumioontehnoloogiale.

Loe edulugu

Schenker võtab oma tõstukipargi täieliku kontrolli alla

DB Schenkeris on tõstukipargi haldussüsteemiga Linde connect pargi üle täielik kontroll.

Loe edulugu

Muudetud süsteem

Kuidas kujundada oma siselogistika tõhusamaks, puhtamaks ja jätkusuutlikumaks? Saksa ekspediitorile Emons Spedition GmbH oli vastus päevselge – Großbeereni segaveoste laos mindi gaaskütusel töötavatelt tõstukitelt sihikindlalt üle liitiumioonseadmetele.

Loe edulugu

Kasutus, mis tagab suurema ohutuse

Nybros asuvas Smurfit Kappa LithoPacis on ohutus esmatähtis. Ettevõtte ohutusstandard on olnud alati kõrge, nüüd on selle tagatiseks abisüsteem Linde Safety Guard.

Loe edulugu

Kliendi juhtumiuuringud

Verstapost teel autonoomse välivirnastaja poole

Välistingimustes kasutatavate iseliikuvate vastukaalutõstukite väljatöötamist peetakse automatiseerimise kõrgeimaks tasemeks. Linde Material Handling võttis väljakutse vastu – ja 2023. aasta detsembri alguses sai tutvustada üle kolme aasta kestnud uurimisprojekti konkreetseid tulemusi. Pärast edasisi katsetusi peaksid arendatud tehnoloogiakandjad end reaalsetes tingimustes tõestama.

Loe edulugu

eMission ZERO: Lindel on oma vesinikutaristu

Alates 2023. aasta maist on Linde Material Handling ise vesinikku tootnud Aschaffenburgi tehase territooriumil. Sertifitseeritud rohelisest elektrist saadava kütusega varustatakse põhitehases kokku 21 kliimasõbralikku kütuseelemendiga vastukaaltõstukit. See Saksamaal ainulaadne rakendusestsenaarium näitab taas Linde teedrajavat tööd, sest fakt on: vesinik on tuleviku energiaallikate kombinatsioonis üks põhilistest ehitusplokkidest.

Loe edulugu

Tulevikuks valmis

„Rohkem on võimalik“ on Wilhelm Layher GmbH & Co KG poolt kliendile antud lubadus. Linde MH elektriliste X-seeria tõstukite kasutamine tõestab, et ettevõtte tabavat motot saab rakendada ka intralogistikas. Tõstukid kannavad probleemideta samu koormaid nagu nende sisepõlemismootoriga kolleegid – ja on peagi sõidukipargi kindlad liikmed.

Loe edulugu

Pole papist poiss

Paberitööstuses pole hõlpu: paberitootjal Smurfit Kappa Wrexen Paper & Board uhavad vastukaalutõstukid peaaegu vahet pidamata täiskoormusel – nii öösel kui päeval, kurnavas palavuses ja jäises külmas. Uus diiselmootoriga Linde H50 sai selles äärmuslikus stsenaariumis end igati tõestada juba enne turule tulekut.

Loe edulugu

Läbi käinud igast veest

Kaks parimat koos, käitlemaks parimat loodusest: nii võiks kirjeldada uue Linde X35 testkasutust ettevõttes Ensinger Mineral-Heilquellen. Uue akutõstuki võimekusklass veenis traditsioonidega mineraalveetootja võtmeisikuid nii jätkusuutlikkuse kui ka hiilgava sooritusega.

Loe edulugu

Kaks täistuuridel tegelast väärtust loomas

Austria sanitaarseadmete spetsialist HOLTERI juures tiirutavad kaks Linde L-MATIC-tüüpi kõrglaotõstukit lao ja väljastusosakonna vahet. Samal ajal keskenduvad nende inimkolleegid täielikult oma põhitööle – väärtust loovale komplekteerimisele.

Loe edulugu

Funktsioonid

50 aastat Linde akutõstukeid

Linde Material Handling tähistab akutõstuki 50. aastapäeva ja näitab, mida on segmendi turuliidril pakkuda.

Lisateave