See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Ettevõte

Tere tulemast Lindesse!
Külastajad Linde Aschaffenburgi peakorteri hoones

Linde – For your Performance

Linde Material Handling arendab tõhusaid ja konkreetse kliendi vajadustele orienteeritud materjalivoo lahendusi, mis annavad kasutajatele püsivad konkurentsieelised. Tegu on maailma suurima kahvel- ja laotõstukite tootjaga, kes kehtestab tööstuslike tõstukite, tõstukipargi juhtimise, juhiabisüsteemide ja hoolduspakkumiste standardeid juba üle 50 aasta.

Tunnusarvud

tow_tractor-ic_truck-moving-freight_forward-4012_810

Teie jaoks olemas – kogu maailmas

  • Maailmas töötab Linde kaubamärgi all kokku enam kui 13 000 inimest
  • Asjaomastes piirkondades toimuva tootmis- ja arendustegevuse tõttu saab Linde vastata kohalike turgude nõuetele
  • Tegeleme Linde klientidega enam kui 100 riigis ning rohkem kui 700 müügi- ja teeninduskohas
  • Enam kui 8500 hooldustehnikust koosnev võrk hoolitseb tõstukite ja lahenduste maksimaalse saadavuse eest
  • Globaalne varuosalogistika tagab varuosade tarnimise 24 tunni jooksul

Profiil

Linde Material Handling on üks maailma juhtivaid kahvel- ja laotõstukite tootjaid. Linde ja Fenwicki (Prantsusmaal) kaubamärgiga on ettevõte Euroopa turuliider. 2006. aastast kuulub Linde kontserni KION Group. KION Group on maailmas suuruselt teine tööstuslike tõstukite tootja ja juhtiv intralogistika automaatlahenduste pakkuja.

Lindel on oma esindus enam kui 100 riigis. Ettevõtte rahvusvahelisse võrku kuuluvad tootmis- ja koostetehased Saksamaal, Prantsusmaal, Tšehhis, USAs ja Hiinas ning enam kui 700 müügi- ja hooldusesindust.

Linde töötab oma klientide heaks välja tõhusaid intralogistikalahendusi. Nende aluseks on elektri- ja diiselmootoriga tõstukid, lao- ja muud tõstukid, sõidukipargi haldamise tarkvara, automaatlahendused, juhiabi süsteemid, rahastuspakkumised, samuti tõstukitega seotud teenused ja juhtide koolitus.

Linde tõstukipakkumine on ainulaadne. Valikus on 77 seeria 382 mudelivarianti ja üle 10 000 lisavarustuse võimaluse. See moodulsüsteem võimaldab Lindel toota tõstukeid ja tõstukiparke, mis vastavad täpselt iga kasutaja transportimise, ladustamise, komplekteerimise ja virnastamise nõuetele.

Võimsus

Loome ühiselt väärtusi

Ka intralogistikas on tehnoloogiliste muudatuste vedajaks digitaalne võrgustumine, automatiseerimine ja nõudlus aina individuaalsemate toodete järele. See muutus mõjutab iga ettevõtet erinevalt. Linde Material Handling aitab klientidel joondada materjalimajanduse nende uute väljakutsete järgi.

Aluseks saab võtta Linde tugevuse: Lindel pole tüüptooteid. Tehnoloogilisi uuendusi kasutatakse ainult siis, kui need on klientidele jätkuvalt kasulikud. Lindel on läbimõeldud lahendused, mis vastavad sajaprotsendiliselt klientide kasutuse individuaalsetele nõuetele.

Olulisteks põhimõteteks on tootlikkus, turvalisus ja ergonoomilisus.

Tootlikkus

Tõhusad tõstukid on efektiivse majasisese logistika alustala. Koos nutitarkvara ja laia teenusevalikuga saavutavad kasutajad jätkusuutliku konkurentsieelise.

Lisateavet leiate siit

Turvalisus

Inimeste, tõstukite ja materjalide turvalisus on Linde Material Handlingu Zero Accident filosoofia juhtpõhimõte. Terviklike lahendustega töötab Linde välja intralogistika turvalise tulevikuvisiooni.

Lisateavet leiate siit

Ergonoomia

Parimad lahendused tekivad siis, kui inimesed ja tehnoloogia töötavad koos ideaalselt. Seetõttu keskendub Linde Material Handling tõstukite ja teenuste arendamisel ergonoomilise disaini juhtpõhimõtetele.

Lisateavet leiate siit
Koosolek Linde kontoris

Meie lubadus

Vastavus

Meil on klientide, töötajate, keskkonna ja ühiskonna ees eriline vastutus. Sellest tulenevalt on meie ettevõtte edu tagamiseks vaja selgeid suuniseid. Nende sihiks on vähendada riske, järgida seadusi ja täita reegleid ning suurendada lõpuks ettevõtte tõhusust. Selleks on vastavuskoodeks.

Laadi alla vastavuskoodeks

Ajalugu

Linde Material Handlingu juured ulatuvad tagasi 20. sajandi algusesse. Carl von Linde rajas koos Hugo Güldneri ja Georg von Kraussiga 1904. aastal Münchenis ühingu Güldner-Motoren-Gesellschaft. Kolm aastat hiljem kolis ettevõte Aschaffenburgi. 1929. aastal võttis Güldner-Motoren-Gesellschafti üle 1879. aastal rajatud Gesellschaft für Linde's Eismaschinen AG, mille loomisel oli osanikuks ka Carl von Linde. Esimese hüdrostaatilise ajamiga sõiduki väljatöötamine 1955. aastal ja esimese sama tüüpi ajamiga tõstuki väljaarendamine 1960. aastal panid aluse Linde tõusule suurimaks kahvel- ja laotõstukite tootjaks maailmas. Tutvuge ettevõtte ajaloo verstapostidega sakil Ajalugu.