See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
Lahendused maksimaalse lisandväärtuse loomiseks
Rullihaaratsiga varustatud sisepõlemismootoriga tõstuk

Igal ettevõttel on oma individuaalsed vajadused ja eeltingimused: kapital, äriprotsessid, üldised tehnoloogia- ja ohutusstandardid, taristu ja IT-süsteemid. Iga rakendus esitab toodetele ja lahendustele erinevaid nõudeid.

Linde Material Handlingu tugevuseks on läbimõeldud tooted ja lahendused, mis vastavad ettevõtte rakenduspõhistele vajadustele kuni 100%. Kliendipõhised tõstukilahendused, tõstukipargi haldus ja automatiseerimine, rendi- ja kasutatud tõstukite pakkumised, rahastus- ja teeninduspaketid, samuti materjalivoo planeerimise, tõstukipargi optimeerimise ja turvalisuse alane nõustamine.

Lühiajaline rent

Linde renditõstukid on ökonoomne lahendus, et tulla toime tööstuslike tõstukite kitsaskohtade ja ajutiste koormustippudega.

Loe lisaks

Approved Trucks-programm – kasutatud tõstukite uus standard

Intralogistika edu peamisteks teguriteks on kiire kasutatavus, ökonoomsus ja paindlikkus. Erinevate turgude arengud kulgevad aina dünaamilisemalt. Iga sektori kulusurve on suur. Linde Approved Trucks-programm pakub ainulaadseid võimalusi, et kohandada kasutatud tõstukid väga konkurentsivõimelise hinnaga sektori kõikvõimalikele individuaalsetele vajadustele vastavaks. Aluseks on eri rakenduste ja teenuste moodulpaketid, mille põhjal saadavad tõhusad ning soodsad lahendused annavad püsivad konkurentsieelised.

Loe lisaks

Nutikas ja paindlik Intralogistika automatiseerimine

Linde automatiseeritud lahendusi saab kasutada paindlikult ja skaleeritavana, tegelemaks üksikute protsessietappide või keerukate materjalivoogudega.

Loe lisaks

Sõidukipargi halduse logistika

Tarkvara Linde connect annab sõidukipargi operaatoritele kogu tõhusaks ja turvaliseks pargihalduseks vajaliku teabe.

Loe lisaks

Nõustamine

Linde pakub terviklikuks analüüsiks laiapõhjalist nõustamisteenust alates analüüsimisest ja simulatsioonist kuni tõstukipargi uue kontseptsioonini.

Loe lisaks