See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Kahveltõstukid

Abimees number üks
Linde Material Handlingu kahveltõstukid on intralogistika abilised number üks.

Kahveltõstuk on intralogistikas abimees number üks. Mitmekülgse ja võimsa tööstustõstukina sobib see ideaalselt kaupade transportimiseks ja käitlemiseks ladudes, tootmisruumides ja õuealadel.

Linde Material Handling pakub õiget kahveltõstukit kõikidele tööstusharudele ja vajadustele – edukalt juba üle 60 aasta. Linde tõstukivalik on ainulaadne. Valikus on 77 seeria 382 mudelivarianti ja üle 10 000 lisavarustuse võimaluse. Juhtpõhimõteteks on alati tootlikkus, ohutus ja ergonoomia.

Mis tüüpi kahveltõstukeid on olemas?

Linde Material Handlingu elektriline tõstuk välikasutuses

Elektriajamiga tööstuslikud tõstukid on ökonoomsed ja mitmekülgsed. Tundlik veojõud, hooldusvaba kompaktsild ja sõidumugavus on vaid mõned selle ökonoomse tõstuki eelistest.

Linde elektritõstukid

Diiseltõstukid

Sisepõlemismootoriga tõstukid on vastupidavad ja tõhusad. Need veavad koormaid probleemideta pidevas töös – ja seda kandevõimega 1,4–18 tonni. See muudab need tööstusveokid usaldusväärseteks ja asendamatuteks abimeesteks, eriti kui neid kasutatakse välitingimustes.

Linde diiseltõstukid

Gaasitõstuk

Vaiksed ja võimsad 1,4- kuni 8-tonnise kandevõimega: Linde Material Handlingu gaasitõstukid on jõudluse ja tõhususe kehastus igas rakenduses.

Linde gaasitõstukid
Kahveltõstukite uus mõõdupuu: Linde H20 – H35 diiseltõstuk laos töötamas

H20 – H35: Täiuslikkus viimse detailini

Diisel- ja gaasitõstukid H20–H35 on esimesed uue põlvkonna kahveltõstukid, millega Linde seab taas kõigile standardi jõudluse, ergonoomia, ohutuse ja ühenduvuse osas. Need kahveltõstukid pakuvad optimaalse lahenduse materjalivoo väljakutsetele ka tulevikus. Tehniline baaskomponent on end tõestanud hüdrostaatiline ajamisüsteem, mis kannab tööstusliku mootori jõu kadudeta edasi veoratastele ja tõstehüdraulikale. Samal ajal tagab tugev disain pika kasutusea ja madala hooldusvajaduse.

Kahveltõstukid tehasest: Uue kahveltõstuki ostmine

Nõuanded kahveltõstukite rahastamiseks

Kui soovite osta uue Linde kahveltõstuki, saate individuaalse finantseerimislahenduse. See tagab, et kulud ja tulud on üksteisega parimas suhtes. Lahendus ei pea alati olema tuliuus masin: võimalusena on saadaval ka liising, rentimine, järelmaksuga ost või laenutus.

„Kogenud" kahveltõstukid: Sertifitseeritud kasutatud tõstukid

Eriti just idufirmad, kasvufaasis ettevõtted või firmad, kus tööstuslike kahveltõstukite kasutusaeg varieerub, otsivad oma vajaduste rahuldamiseks usaldusväärseid ja ökonoomseid võimalusi. Linde sertifitseeritud ja põhjalikult renoveeritud kasutatud tõstukid on kvaliteetne ja kulutõhus alternatiiv. Linde valib järjepideva tõstuki- ja hooldusajaloo ning tagastatud tõstukite hoolika kontrolli alusel programmi vaid parimad seadmed.

Linde kontrollitud kasutatud tõstuki süütelukk

Kahveltõstukid ajutiseks kasutuseks: Linde renditõstukid

Linde renditõstuk töötamas

Paljudes olukordades võib kahveltõstuki rentimine olla ökonoomsem alternatiiv kui uue kahveltõstuki ostmine – näiteks hooajaliste koormustippude ajal ja enne suuremaid sündmusi. Linde renditeenus ei hõlma ainult hädavajalike tõstukite kiiret kohaletoimetamist, vaid ka vajalikku nõustamist ja paindlikkust. Nii saavad ettevõtted just neil väga pingelistel perioodidel kasutada meie paindlikke lahendusi.

Kahveltõstukid meeskonnas: Linde sõidukipargi haldus

Üks kahveltõstuk suudab palju – sõidukipark veelgi enam. Eeltingimuseks on säästlik sõidukipargi haldus. See hõlmab näiteks veaohtlike, ülekoormatud või alakasutatud sõidukite tuvastamist. Linde tõstukipargi haldussüsteem Linde connect võimaldab kasutada just seda teavet, mida on pargi käitajal oma tõstukite tõhusaks opereerimiseks vaja. Seda saab kasutada olenemata kohast ja pargi suurusest ning sellest, kas kasutusel on uued, olemasolevad või teiste tootjate tõstukid.

Rohkem Linde sõidukipargi haldamise kohta.
connect-peolpe-4284_6005_BX22

Nii töötavad kahveltõstukid

Tugeva intralogistika jaoks

Kahveltõstuk on sisemise kaubakäitluse ja transpordi universaalne töövahend. Tänu oma eriomadustele ja laiale varustusvalikule on Linde sisepõlemismootoritega tõstukid ja elektritõstukid end tõestanud väga erinevates tööstusharudes juba aastakümneid. Linde jääb sellele rollile truuks ning leiab iga uue logistikaväljakutse jaoks sobiva tõstuki ja sõidukipargi lahenduse.

Kahveltõstuki konstruktsioon

Iga kahveltõstuki peamised konstruktsioonidetailid on mast ees ja vastukaal taga. Kahvlikanduril on kaks kahvlit, mille vahekaugust saab reguleerida ja mida saab hüdrosüsteemi abil tõsta.

Kahveltõstuki konstruktsiooni graafika

1: Rihmaratas 2: Tõstemast 3: Tõstekett 4: Kahvel 5: Kahvel 6: Mootoriruum/aku 7: Ballast 8: Kaitsekatus koos kallutussilindritega

Kahveltõstukite ajamid

Selle kohaselt pole kahveltõstuki ostmisel määravad vaid soetuskulud, vaid samuti ka käitus- ja energiakulud. Ühe enam eelistatakse sisepõlemismootorite ja pliiakude kõrval ka liitiumioonakusid või kütuseelemente. Linde Material Handling pakub tipptasemel tehnoloogiaid ja teenuseid iga energiasüsteemi jaoks.

Nelja energiasüsteemiga on Lindel iga logistikavajaduse jaoks õige lahendus.

Sisepõlemismootor

Sisepõlemismootoriga kahveltõstukid pakuvad eeliseid teiste süsteemide ees: tänu suurele kliirensile sobivad need ka ebaühtlaste pinnasetingimuste korral. Lisaks veenavad need eelkõige mootori tugeva jõudlusega. See sisepõlemistõstuk on saadaval Lindest.

Pliiaku

Pliiakudega elektritõstukid on endiselt väga nõutud, kui mitmes vahetuses töötades on võimalik akut vahetada või kui kahveltõstukeid ei kasutata kogu aeg täies mahus. nt jaemüüjate puhul, kes kasutavad tõstukit kaupade laadimiseks vaid mõne tunni päevas. See elektritõstuk on saadaval Lindest.

Liitiumioonaku

Linde Liitiumioontehnoloogia (Li-ION) puhul jääb kulukas ja aeganõudev akuvahetus ära, sest akut saab laadida ka lühikestel töövaheaegadel.

Kütuseelement

Kõigest ühe kuni kolme minutiga täidetakse kütuseelemendiga tõstukid vesinikuga. Tõstukite kõrge kasutatavus on suureks eeliseks, eriti rasketel mitme vahetusega töödel.

Ülevaade Linde kahveltõstukite ajaloost

Sisepõlemismootoriga tõstukitega H20 - H35 seab Linde vastukaaluga tõstukite valdkonnas uued tööstandardid.

2018: Uue põlvkonna sisepõlemismootoriga tõstukitest

Võimsate, hea manööverdusvõimega ja võrku ühendatud 1202-seeria sisepõlemismootoriga tõstukite abil seab Linde vastukaaluga tõstukite valdkonnas uued tööstandardid.

Linde Material Handling tähistab 111.111. elektrilise kahveltõstuki tootmist.

2017: Elektritõstuk number 111.111

Linde tähistab 2006. aastal turule tulnud 386. seeria E12 kuni E20 tõstukite 111 111. elektrilise kahveltõstuki tootmist.

Sabine Neußi kõne Linde Material Handling 750 000. kahveltõstuki kliendile üleandmise puhul.

2014: 750 000. kahveltõstuk ja esimene WoMH

Linde tähistab 750 000 kahveltõstuki tootmist. Esimesele messile World of Material Handling (WoMH), saabub üle 6000 külastaja.

Linde Material Handlingu kütuseelement-ajamiga kahveltõstuk vesinikumahuti ees

2009: Hübriidajamiga ja kütuseelementidega kahveltõstukid

Linde esitleb esimest korda alternatiivsete ajamitega prototüüpe. 2010. aastast alates pakub Linde esimese tööstuslike tõstukite tootjana seeriatena kütuseelemendiga seadmeid.

Tõstukijuhid läbivad 2005. aasta Stapler Cupi takistusraja Linde Material Handlingu kahveltõstukiga

2005: Tõstukijuhtide meistrivõistlused

StaplerCup tähistab oma esmaesitlust. Saksamaa tõstukijuhtide meistrivõistlustel osaleb üle 1500 juhi.

Linde Material Handling 351 seeria kahveltõstuk tõstab torusid.

1985: Kõrgeim kahveltõstukite klass

Seeria 351 teeb tõstukimaailmas revolutsiooni. 2–3,5-tonnise kandejõuga tõstukite „kuningaklassis“ loob diiseltõstuk disaini ja teisaldusvõime uusi standardeid.

Linde Material Handlingu esimene elektriline kahveltõstuk

1971: Linde esimene elektritõstuk

1971. aasta Hannoveri messil tähistas Linde esimene elektritõstuk oma maailma esmaesitlust.

Linde Material Handlingu esimene kahveltõstuk – Hubtrac

1959: Linde esimene kahveltõstuk

Linde kahveltõstukite edulugu algab 1959. aastal: Hubtrac on esimene hüdrostaatilise ajamiga kahveltõstuk.