See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Kasutatud tõstukid

Approved Trucksi individuaalsed lahendused
Linde Material Handlingu rangeimate kvaliteedistandardite kohaselt taastatud kasutatud tõstukid

Intralogistika edu peamisteks teguriteks on kiire kasutatavus, ökonoomsus ja paindlikkus. Ühtlasi on igas sektoris suur kulusurve. Linde rangeimate kvaliteedistandardite kohaselt taastatud ja testitud kasutatud tõstukid võivad paljudes rakendustes olla uutele tõstukitele tõhusaks ning soodsaks alternatiiviks.

Vaid Linde Material Handlingus

Meie Approved Trucks-programm tagab veel enam eeliseid: lisaks laias valikus kapitaalremonditud tõstukitele saate meelepärasele kasutatud tõstukile tellida ka oma spetsiifilistele rakendustele vajaliku varustuse. Asja lihtsustamiseks oleme koostanud teile moodulitest kombineeritavad funktsiooni- ja teenusepaketid.

Kolm sammu teie Linde kasutatud tõstukini

1. Valige meie suurtest laovarudest välja taastatud tõstuk.

2. Tellige oma rakendusele vajalikud funktsiooni- ja teenusepaketid.

3. Laske oma kasutatud tõstuk tarnida pikalt ootamata otse vajalikku kasutuskohta.

Pakume teie kasutatud tõstukitele ja nende kogu tehnopaketi komponentidele täisteeninduse lepinguid 6-kuulise garantiiga, mis on valikuliselt pikendatav 12 kuule.

Kasutatud tõstuki valem: Linde Material Handlingu ajakohastatud kahveltõstuk + teenusepaketid = kõrge kvaliteediga individuaallahendus

Ühtne standard tagab kõrge kvaliteedi

Iga meie pakutav kasutatud tõstuk on läbinud standardiseeritud protsessi, mis tagab läbinisti kõrge kvaliteedi.

Meie tunneme oma kandidaate

Meie Approved Trucks-programmi kasutatud tõstukid on pärit eranditult Linde rendiparkidest või olnud liisingus. Kasutatud tõstukite hooldusajalugu on seega järjepidevalt dokumenteeritud ja tõendab, et kogu hoolduse ja remondi on teinud vaid Linde hooldustehnikud. Iga kasutatud tõstuk läbib range testimisprotsessi ja taastamisele valitakse vaid kõigile määratud kriteeriumitele vastavad tõstukid.

Seitsmeastmeline taastamine

Meie kogu Euroopat hõlmavates taastamiskeskustes läbivad kõik tulevased Approved Trucks-sertifikaadiga tõstukid seitsmeastmeline tööstusmenetluse. Esmalt teeb meie kogenud personal kindlaks hooldus- ja remondivajaduse ning võtab tõstukid lahti üksikosadeks. Kontrollime oma kõrgeid standardeid järgides kõigi komponentide talitlust, kulumist ja ohutust. Kui võimalik, teeme osad korda või asendame vajaduse korral originaalosadega. Seejärel koostud puhastatakse, värvitakse üle ning kasutatud tõstuk pannakse uuesti kokku. Pärast kvaliteedikontrolli on kahvel- ja laotõstukid valmis oma uuskasutuseks koos 6-kuulise või 500-töötunnise garantiiga.

Approved Truck teie rakenduseks

Pole vahet, kas tahate mingit tõstukit asendada või oma parki mitme kasutatud tõstuki võrra laiendada: Linde sertifitseeritud kasutatud tõstukid pakuvad mitmeid võimalusi, et kohandada tõstuk teie ettevõtte vajadustele ja kasutustingimustele vastavaks ja tagada teie pargis ühtne tehnoloogiline standard. Iga meie pakett hõlmab kindlaid funktsioone, järelseadmestatavaid komponente või teenuseid. Teil on võimalik üksikuid aspekte, nagu turvalisust, ergonoomilisust või energiatarvet, optimeerida või pakettide mooduleid kombineerida. Seejuures saate alati kasu Linde uusimast tehnoloogiast.

Meie pakettide ülevaade

Kuluvosad

Pikendage oma kasutatud tõstuki kasutusiga, asendades tugevalt koormatud komponendid uute originaalosadega.

Juht

Looge juhi töökoha täieliku uuendamisega optimaalsed töötingimused.

Turvalisus

Parandage oma tööprotsesside turvalisust ja vähendage tõstukite ja kaupade kahjustusi.

Tuled

Parandage oma juhtide igapäevaseid nähtavusolusid kvaliteetsete LED-töötuledega.

Värvkate

Valige oma kasutatud tõstukile individuaalne, ettevõtte disainiga sobiv või teie sõidukiparki eristav värvkate.

Energia

Suurendage oma kasutatud tõstuki energiatõhusust uue veoakuga.

Akuhooldus

Püsiva tõhususe tagamiseks kasutage oma Linde kasutatud tõstuki energiasüsteemi jaoks täisteeninduse lepingut.

Hooldusleping

Viige seisuajad ja ootamatud remondid regulaarsete hooldustega miinimumi.

Täisteenindus

Kaitske oma tõstukit ja tagage meie täisteeninduse lepingutega maksimaalne kasutatavus ning tasakaalus eelarve.

Garantii

Pikendage oma garantiid kuuelt kuult kaheteistkümnele või 500-lt töötunnilt 1000-le.

Teie viis plussi

Kvaliteet

Taastame kõiki kasutatud tõstukeid oma kogu Euroopa taastamiskeskustes standardiseeritud protsessi ja kõrgeid kvaliteedistandardeid järgides. Iga kasutatud tõstuk lammutatakse laiali, misjärel kõik osad kontrollitakse, remonditakse või vahetatakse välja. See tagab kõigi teie tellitavate tõstukite kindla vastavuse kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Individuaalne varustus

Turvalisus, ergonoomilisus ja energiatarve on teie tööprotsesside tõhususe ja tootlikkuse suurendamise määravateks teguriteks. Teie tõstuki oluliste omaduste optimeerimiseks võimaldavad meie kasutatud tõstukid kombineerida paljusid moodulpakette. Pakettide aluseks on ajakohane, ka uusimates tõstukimudelites kasutatav Linde tehnoloogia.

Saadavus

Meie paindlikkus võimaldab teil osta tõstuki just siis, kui seda vajate. Saate valida oma kasutatud tõstuki paljude mudelite hulgast ja seda individuaalselt kohandada. Kuna meil on alati ladudes palju taastatud tõstukeid, saame teie tellimuse konfigureerida kiirelt ning tarnida teile sobival ajal teie soovitud kohta.

Jätkusuutlikkus

Teie Linde sertifitseeritud kasutatud tõstuki kasuks tehtud otsus annab panuse vastutustundlikku ressursikasutusse. Taastamine vähendab kasutatud toorme hulka ning toote ökoloogiline jalajälg on oluliselt väiksem. Meie standardiseeritud taastamisprotsess suurendab kasutustõhusust ja vastab keskkonna- ja turvastandarditele.

Tõhusus

See on Linde – meie taastatud kasutatud tõstukid kehastavad Linde kaubamärgi põhiväärtusi, nagu võimsus, tõhusus, kasutajasõbralikkus, mitmekülgsus ja usaldusväärsus. Kõigi kasutatud tõstukite taastamisel järgime kõigile Linde tõstukitele kehtivaid rangeid standardeid. See tagab suure tõhususe igas keskkonnas, olgu üksiklahendusena või suure sõidukipargi osana.