See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde Material Handlingu veorongid

Alati õige rong
Linde Material Handlingu veorongid veavad korraga erinevat tüüpi kaupu.

Kaasaegses tööstuslikus tootmises peab materjalide tarnimine olema täpselt kooskõlastatud tootmismasinate ja koosteliinide töötsüklitega. Ajastatud ja järjepideva materjalivoo tagamiseks on eriti oluline, et vajalikud materjalid tarnitaks õigesse kohta (Just in time) õigel ajal (Just in Sequence). See eeldab sageli mitme siselogistika sõiduki samaaegset kasutamist, mis aga tähendab suuremaid investeerimis- ja järelkulusid ning õnnetuste riskide suurenemist.

Siin tuleb mängu veorong. See koosneb ühe või mitme haagisega veorongist. Tänu erinevat tüüpi haagistele saab ühe veorongiga korraga vedada erinevat tüüpi kaupu. Haagiseid iseloomustab suur suunastabiilsus, mis tagab rongi täpse ja töökindla sõidu.

Meie veorongid lühidalt

LT06 – LT10 M - LT10 W

Linde Material Handlingu manööverdatavad veorongid LT06 – LT10 M / LT10 W on optimeeritud kaupade transportimiseks siseruumides.

Loe veel

LT16 Ch/BMh

Linde Material Handlingu veorongid LT16 Ch/BMh sobivad ideaalselt erinevate koormate nõudlikuks transportimiseks välitingimustes.

Loe veel

LT10 – LT20

Linde logistiliste rongide LT10 – LT20 haagised on väga hea manööverdatavusega ja paindlikult kasutatavad.

Loe veel

Linde Material Handling pakub kolme erinevat veolahendust, millest igaüks on optimeeritud spetsiaalseks kasutuseks. Logistikarongi haagised LT06 – LT10 M ja LT10 W on tänu kompaktsele üheteljelisele disainile ideaalsed kaubaveoks siseruumides. Nende tugev konstruktsioon ja suured välisrehvid teevad LT16 Ch/BMh haagistest ideaalse lahenduse kaupade transportimiseks välistingimustes. Universaalmudelitena saab LT10 – LT20 C ja LT10 – LT16 B/BM haagiseid kasutada nii sise- kui ka välistingimustes ning need pakuvad seeläbi maksimaalset paindlikkust ja mitmekülgsust.

Kuni veovõimega 2000 kilogrammi haagise kohta võimaldab Linde veorong suurte kaubakoguste kiiret ja usaldusväärset transporti. Logistikarongid avaldavad muljet suurepäraste sõiduomadustega, mida iseloomustab suunastabiilsus ja kõrge manööverdusvõime. Tänu kõrgele efektiivsusele kaupade transportimisel minimeerivad need ettevõttesisese liikluse, mis vähendab säästvalt energiatarbimist ja säästab seega kulusid ning kaitseb keskkonda.

Üldiselt on veorongid üks ökonoomsemaid, ohutumaid ja keskkonnasõbralikumaid kaupade siseveo lahendusi. Linde pakub oma logistikarongidega individuaalselt kliendi vajadustele kohandatud lahendusi, et muuta materjalivedu lühikestel, keskmistel ja pikkadel vahemaadel võimalikult tõhusaks ja paindlikuks.

Loe veel

Veorong igaks otstarbeks

Siserong

Siserong koosneb haagistest LT06 - LT10 M ja LT10 W. Seda kasutatakse peamiselt tooraine sisetranspordiks laost saalisisestele koosteliinidele. Tänu kompaktsele disainile saab seda hõlpsasti integreerida olemasolevatesse hoonetesse ja tootmisplaanidesse. Koos vedukiga P60C on see logistikarong ideaalne lahendus siseveoks koos haagisega.

Loe veel
Haagised LT06 - LT10 M ja LT10 W sobivad ideaalselt sisetranspordiks.
LT16 Ch/BMh veorongi haagised sobivad ideaalselt välistingimustes kasutamiseks.

Välirong

Tugeva kaheteljelise konstruktsiooni ja suurte välisrehvidega on LT16 Ch/BMh veorongi haagised mõeldud pikkadeks välisõitudeks. Koos vedukiga P250 suudab see logistikarong toime tulla ka kõige raskemate pinnasetingimustega ja on seetõttu ideaalne välitingimustes kasutamiseks.

Loe veel

Universaalne

LT10 – LT20 C ja LT10 – LT16 B/BM haagised pakuvad sisemises materjalivoos maksimaalset mitmekülgsust ja paindlikkust. Pole tähtis, kas sees või väljas: Koos traktoriga P80 on see veorong ideaalne lahendus suuremate koormate jaoks, mida tuleb transportida erinevates tehasehallides või nende vahel.

Loe veel
Kas sees või väljas: Veorongid LT10 - LT20 C ja LT10 - LT16 B/BM on mitmekülgsed.

Veosõidukid

Alates kompaktsest elektrivedukitest P40 - P60 C ja kuni manööverdatava juhiistmega vedukiteni P60 - P80 ja lõpetades 35-tonnise kandevõimega transpordikäruga P350, pakub Linde laia valikut suure jõudlusega vedukeid logistikarongidele. Kas kitsad vahekäigud riiulilaos või ebatasane pinnas välitingimustes: Lindel on iga töö jaoks sobiv veduk.

Loe veel

Kärud

Et sobitada veorongidega, on Linde valikus arvukalt erineva suuruse, omaduste ja rehvidega kärusid kandevõimega 1000 kg. Need sobivad kaubaaluste ja konteinerite transportimiseks ning neid saab varustada väikeste koormakandjate jaoks mõeldud moodulraamidega.

Vaata videot
Linde Material Handlingu veorongid: Mitmekülgne, täpne ja võimas.

Veorong Lindest: Kandevõime kombineeritud mitmekülgsusega

Linde veorongid on eriti mitmekülgsed, kuna nende väike pöörderaadius võimaldab neil töötada väga täpselt ka kõige kitsamates kohtades. Samal ajal pakuvad need tohutut paindlikkust erinevat tüüpi transpordikaupade jaoks haagise moodulite kohandamise abil, valikus on lahendused alates alustest kuni võrekastide ja erikonteineriteni. Koorem on alati kärul, mis lükatakse kauba kiireks transpordiks raami sisse ja seejärel tõstetakse üles. Tänu mugavale peale- ja mahalaadimisele suudavad veorongid vedada rohkem kaupa töökohale või lattu lühema ajaga võrreldes üksikvedudega. Tänu suurte kaubakoguste tõhusale transpordile on need kasumlikud juba 160 meetri kauguselt.

Omadused

Linde veorongid on varustatud erinevate turvafunktsioonidega ohutuks töötamiseks.

Turvalisus

Linde veorongid on varustatud mitmesuguste funktsioonidega, et tagada ohutu töö ja juhi kaitse. Automaatne veojõulukk tagab, et logistikarong ei hakka tahtmatult liikuma langetatud koormaraamiga. Sõidu ajal lülitub haagise langetamise mehhanism automaatselt välja. Lisaks on koormaraamidel patenteeritud koormakinnitussüsteem, et kinnitada usaldusväärselt kogu transporditav kaup. Õnnetuste vältimiseks reguleerib Linde Curve Assist automaatselt sõiduki kiirust kurvides. Veorongi ohutust saab veelgi optimeerida varustusvõimalustega, nagu ohutuslipud, valgustusvariandid ja ilmastikukaitse.

Linde Material Handlingu veorongid on optimeeritud ergonoomika jaoks.

Ergonoomilisus

Maksimaalse töömugavuse ja minimaalse füüsilise koormuse tagamiseks on Linde veorong optimeeritud ergonoomiliseks tööks. Enamikku koormaraame saab peale ja maha laadida maapinnal. See kaitseb teie selga, sest raskeid kaupu ei pea tõstma, vähendades nii vigastuste ja seisakuohtu. Koormaraamid lukustatakse intuitiivselt ja automaatselt. Vabastus asub ergonoomilisel kõrgusel ja seda on lihtne jalaga juhtida. Mõnel koormaraamil (nt C-raam, M-raam) on ergonoomiline väljaviskemehhanism, mis surub koorma kahvli tagaosast eemale, kui operaator luku vabastab.

Linde veorongide väike pöörderaadius muudab dünaamilised sõidumanöövrid lihtsamaks.

Käitlus

Linde veorongid võimaldavad maksimaalset juhitavust sise- ja välistingimustes. Väikesed pöörderingid, suunastabiilsus, kallutamisstabiilsus ja suured tõstekiirused tagavad kiire ja ohutu transpordi igas keskkonnas. Sisehaagised on üheteljelised, et võimaldada maksimaalset manööverdusvõimet ja dünaamilisi sõidumanöövreid. Haagise väikese massi tõttu suudab veduk läbida vahemaid suurematel kiirustel. Välistingimustes kasutamiseks (või saalidevaheliseks transpordiks) on saadaval stabiilse kaheteljelise konstruktsiooniga ja nelja ratta juhtimisega haagised. Koormaraamide automaatne tõstmine ja langetamine tagab mugava ja kiire koorma käsitsemise: kui juht vedukisse siseneb, tõstetakse raamid transportimiseks üles. Sõidukist lahkudes lastakse need uuesti alla. Kärude lihtsa käsitsemise tagamiseks on osa haagistest varustatud sisenemisabivahenditega, mis võimaldavad sujuvat peale- ja mahalaadimist. Mõlemalt poolt peale- ja mahalaaditavad haagised tagavad maksimaalse paindlikkuse.

Linde Material Handlingu veoronge iseloomustab kõrge kasutatavus.

Hooldus

Linde veorongi iseloomustab kõrge kasutatavus ja madalad hooldusvajadused. Tänu veduki ja koormaraami sünkroonitud hooldusintervallidele saab hooldustöid planeerida ja teostada ajasäästlikult. Raami disain koosneb vaid mõnest osast, mis vähendab oluliselt hoolduskulusid. Mehaaniline lukustusseade tagab hoolduse lihtsuse ning hõlbustab hooldus- ja remonditöid. Lisaks vajab rongide tiislisüsteem vähe hooldust, mis säästab ka aega ja raha.

Linde Logistic Train Controller veorongide juhtimissüsteem koordineerib ja optimeerib transporditellimusi.

Ühilduvus

Tänapäeva tööstuslik tootmine nõuab materjalivoogude optimaalset koordineerimist. Soovi korral toetab Linde integreerimist digitaalselt juhitavatesse protsessidesse ettevõttesisese veorongide juhtimissüsteemiga Linde Logistic Train Controller. See süsteem võimaldab automatiseeritud veorongi sujuvat integreerimist, mille tulemuseks on tootmisprotsesside veelgi tõhusam ühenduvus. See koordineerib sõiduülesandeid ja annab juhtidele optimaalsed marsruudid. Koormaraame saab tänu standardsetele liidestele kasutada automatiseeritud vedukitega .

Veorongi eelised lühidalt

Kohandatav

Erinevad haagisemoodulid kohandamiseks individuaalsete transpordiülesannetega

Kandevõime

Suurte materjalide transportimine kuni 2000 kilogrammi kandva haagisemooduliga

Mitmekülgne

Optimeeritud erinevat tüüpi kaupade jaoks alates alustest kuni võrekastideni ja lõpetades erikonteineritega

Paremini manööverdatav

Kitsaste vahekäikude kasutamine spetsiaalsete juhtimissüsteemide või teljekonfiguratsioonide abil

Turvaline

Õnnetuste ja kahjustuste vältimine tänu paljudele turvafunktsioonidele

Tõhus

Kiire ja mugav peale- ja mahalaadimine ning intuitiivne juhtimine tagab maksimaalse käsitsemisjõudluse

Digitaalne

Veduki valikuline juhtimissüsteem lisab jõudlust koos samm-sammult juhtimisega

Automatiseeritav

Standardiseeritud liidesed kombineerimiseks automatiseeritud vedukitega

Eritellimusel valmistatud veorong

Spetsialiseerumine viib uuele tasemele. Seetõttu saab Linde veorongi individuaalselt kohandada vastavalt nõuetele. Olgu võrekastid, kaubaalused või muud koormakandurid – sobivad lahendused on saadaval igale transporditavale kaubale ja igale kaubakogusele. Lisaks on saadaval arvukalt lisafunktsioone, sealhulgas erinevate haagisemoodulite ilmastikukaitse, erinevad rehvivalikud ja erivalgustusega lahendused. Veorongide värvi saab ka lihtsalt reguleerida. Kui te ei soovi, et see oleks tüüpiline Linde-punane, võivad kliendid valida spetsiaalse värviviimistluse.

KKK – korduma kippuvad küsimused vedukite kohta

Mis on veorongid ja kus neid kasutatakse?

Veorong (tuntud ka kui logistikarong, haagisrong või koormarong) on sisemine transpordivahend, mida kasutatakse eelkõige tootmisettevõtete siselogistika protsessides. Seda kasutatakse ettevõttesiseselt pikemate vahemaade regulaarseks läbimiseks ja pakitud materjali transportimiseks. Veorongid koosnevad tavaliselt vedukist ja ühest või mitmest haagisest, millesse sisestatakse transportimiseks nn kärud. Nende eesmärk on tarnida materjale tootmisüksuse erinevatesse piirkondadesse.

Milliseid kaupu saate veorongidega vedada?

Veoronge kasutatakse sageli materjalide transportimiseks ettevõtte sees. Need võivad olla toorained, pooltooted või valmistooted. Neid tooteid saab asetada väga erinevatele koormakanduritele, nagu kaubaalused, võrekastid või kastid, mis omakorda on paigutatud kärule. Mõnel juhul kasutatakse veoronge ka tööriistade, masinate või muude seadmete teisaldamiseks ettevõtte sees või komponentide ja detailide tootmisse tarnimiseks.

Kas veorongid on energiasäästlikud?

Veoronge võib pidada energiasäästlikeks. Neid kasutatakse üldiselt maapealseks materjalitranspordiks ning need võivad optimeerida ja automatiseerida kaupade sisemist liikumist. Veorongide tõhusa planeerimise ja juhtimisega saab vältida tarbetuid marsruute ja vähendada energiatarbimist.

Millist tüüpi ajamit vedukites kasutatakse?

Veorongide jaoks on saada erinevat tüüpi ajamid. Neid saab varustada elektriajamiga, mis pakub kõrget energiatõhusust ja madalaid heitkoguseid. Mõnel juhul saab veoronge varustada ka diiselmootori või hübriidajamiga, kus hübriidajam ühendab elektri- ja diiselajamite eelised. Veorongi ajami tüüp võib sõltuda erinevatest teguritest, näiteks rongi suurusest, marsruudist ja vastava kasutusvaldkonna erinõuetest.

Millised on veorongide kasutamise eelised minu ettevõtte jaoks?

Veorongide kasutamine võib ettevõttele tuua mitmeid erinevaid eeliseid. Need võimaldavad kiiresti ja tõhusalt tarnida materjale tootmisüksuse erinevatesse piirkondadesse, mis võib kaasa tuua tootlikkuse tõusu. Kulusid saab kokku hoida, ühendades tarne ja käitlemise. Sõltuvalt teie vajadustest saab veoronge kohandada vastavalt rakendusele ja seetõttu on neid võimalik paindlikult kasutada. Need on eriti kasulikud koosteliinide õigeaegseks varustamiseks. Siin aitavad nad sünkroonitud protsesse standardiseerida. Lisaks vähendavad need veomahtu võrreldes üksikvedudega ja tagavad seeläbi suurema ohutuse läbi väiksema liikluse.

Kellega ma saan ühendust võtta, kui mul on probleeme oma Linde veorongiga?

Kui teil on probleeme Linde Material Handlingu veorongiga, võite võtta ühendust Linde klienditeenindusega. Vastava kontaktivormi leiate Linde kodulehelt. Seal saate kirjeldada oma muresid ja küsida tuge. Teise võimalusena võite võtta ühendust edasimüüjaga, kellelt veorongi ostsite.

Millest sõltub veorongi hind?

Veorongi hind sõltub erinevatest teguritest, nagu valitud mudel ja vajalik varustus. Teine oluline hinnafaktor on haagiste arv. Kui veorongid tuleb konkreetsete rakenduste jaoks individuaalselt projekteerida, võib see mõjutada ka lõpphinda. Lisaks peavad vedukid olema ettevalmistatud suhtlemiseks erinevate haagistega, näiteks elektrilise või hüdraulilise tõstefunktsiooni tagamiseks.

Rentige, ostke või liisige veorong

Kas olete leidnud õige veorongi? Siis on meil teile sobiv rahastamismudel. Kas ostmine, rentimine või liisimine – Linde nõuanne annab teile põhjaliku ülevaate kõigist saadaolevatest võimalustest. Meie eksperdid on alati teie käsutuses, et toetada teid oma erialaste teadmistega ja aidata teil leida oma veorongile parim rahastamislahendus.