See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde kahveltõstukid ja laotõstukid

Meie tooteportfell
Linde kahveltõstukite ja laotõstukite kolm tooteseeriat

Alati teie nõuete kohane toode

Linde Material Handling pakub 77 seeriaga kahveltõstukite ja laotõstukite kõige laiemat valikut. Erinevatele šassii- ja mastivariantidele, akusuurustele, ehituskujule ja kabiinidele ning mitmesugusele erivarustusele tuginedes konfigureeritakse tooted vastavalt rakenduse nõuetele.

Siit leiate tootegruppide ülevaate.

Akutõstukid

Tänu spetsiaalsele kompaktteljele sobivad Linde Material Handlingu elektrilised kahveltõstukid täpseteks ja tõhusateks logistikaprotsessideks.

Loe lisaks

Diiseltõstukid

Linde seab diiseltõstukite tootlikkuse ja tõhususe standardeid. 1,4- kuni 8-tonnise kandvõimega: Linde pakub diiseltõstukeid igaks rakenduseks.

Loe lisaks

Gaasitõstuk

Vaiksed ja võimsad 1,4- kuni 8-tonnise kandevõimega: Linde Material Handlingu gaasitõstukid on jõudluse ja tõhususe kehastus igas rakenduses.

Loe lisaks

Kaubaaluste tõstukid

Linde Material Handlingu kaubaaluse tõstukid tagavad kiired transporditoimingud kaubalaos, veokitarnel või komplekteerimisel.

Loe lisaks

Virnastajad

Osavad, võimsad ja väikse hooldusnõudega: Linde virnastajad võimaldavad tõhusat koormakäitlust lühikeste ja pikkade vahemaade korral.

Loe lisaks

Kitsaste vahekäikude tõstukid

Suur teisaldusjõudlus ja üliturvalised käitlusprotsessid kitsastes ruumioludes – Linde Material Handlingu kõrgriiulivirnastajad ja suure tõstekõrgusega komplekteerimistõstukid on kitsaste vahekäikude väljakutsete jaoks loodud.

Loe lisaks

Lükandmastiga virnastajad

Laosisene koormakäitlus nõuab palju käeliigutusi ja manööverdamist, seda sageli kitsas ruumis ning suurtel tõstekõrgustel. Linde lükandmastiga virnastajad on kohandatud just neile tingimustele.

Loe lisaks

Komplekteerimistõstukid

Linde komplekteerimistõstukite eridisain tagab kiired, täpsed ja jõusäästlikud komplekteerimistoimingud

Loe lisaks

Traktorid ja platvormvedukid

Linde Material Handlingu traktorid ja platvormvedukid tagavad kiire ja ohutu transpordi ka siis, kui ruumi napib ja vahekäigud on kitsad.

Loe lisaks

Logistilised rongid

Linde Material Handlingu logistilised rongid on tootmisliinide järjestatud tarneks ideaalne veolahendus.

Loe lisaks

Automatiseeritud tõstukid

Ökonoomne ja turvaline: Linde Material Handlingu Matic-seeria autonoomsed kahveltõstukid töötavad geonavigatsiooni tehnoloogiaga.

Loe lisaks

Plahvatuskaitsega tõstukid

Linde Material Handlingu plahvatuskaitsega tõstukites on ühendatud läbiproovitud standardtõstukite eelised ja ATEXi tootedirektiivide plahvatuskaitsemeetmed.

Loe lisaks