See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde renditõstukid

Kvaliteet nõudmisel
Renditõstukite üleandmine

Ootamatuteks koormustippudeks valmis

Kas tellimusraamatud on täis tuubitud? Ees on hooajaline tipp või edasilükkamatu juhtum? Sel juhul peab lisakoormuse kandmise tegema töötajatele ja masinatele võimalikult sujuvaks. Linde lühiajaline renditeenus on ettevõtetele ööpäev läbi usaldusväärseks abiks. Võite igas maailma paigas kindel olla, et Linde kvaliteediga ja tipptasemel tehnoloogiaga sobiv tõstuk, vajalik laokäitlusseade või soovitud tõstukipark on ootel.

Individuaalsed ja paindlikud lahendused

Linde renditeenus ei hõlma ainult hädavajalike tõstukite ja seadmete kiiret kohaletoimetamist. Vajalik nõustamine ja paindlikkus on tagatud nii enne kui pärast tellimuse täitmist. Nii saavad ettevõtted just neil väga pingelistel perioodidel kasutada meie paindlikke lahendusi.

Meie teenuse abil saate reageerida lisakoormusele, lühiajalistele muudatustele ja ettenägematutele sündmustele asjakohaselt ja ökonoomselt. Kõikjal, kus Linde on esindatud, on olemas kohalike klientide vajadustele kohandatud spetsiaalsed lühiajalise rendi tõstukipargid.

Meie lähenemisviis ühendab globaalselt kehtivad standardid kohalikele vajadustele vastavate pakkumistega. Tulemuseks on paindlikud rendivõimalused kestusega ühest päevast kuni ühe aastani. Veelgi enam, Linde renditeenusega saab Linde tõstukeid vahetult ja praktilisel viisil katsetada.

Renditõstuki alane nõustamine

Kvaliteet ja jõudlus

Suurte käitlusmahtude korral on vaja ettevõtte kasutustingimustele vastavat usaldusväärset tehnikat. Olenemata sellest, kas tegu on akutõstukite, sisepõlemismootoriga tõstukite või muude logistikasõidukitega – Linde rendipark vastab alati tehnoloogia tipptasemele. Kvalifitseeritud Linde hooldustehnikud kontrollivad ja hooldavad rendipargi sõidukeid regulaarselt ja kõrgete kvaliteedistandardite kohaselt.

Lindega on asjaajamine lihtne ja kiire. See on lühiajaliste mahukõikumiste korral suureks abiks. Linde rendiseadmete lai valik võimaldab ettevõtetel kiirelt ja sujuvalt hakkama saada iga logistikaülesandega.

Renditõstuki kasutamine võistlusel Formula Student Race

Läbiproovidud Linde lahenduste paljusus

Kahveltõstukite ja laotõstukite kõrval pakub Linde renditeenus teile ajutiseks kasutuseks ka eritõstukeid: konteineritõstukeid, spetsiaaltõstukeid, töölavasid ja tarvikuid. See võimaldab ettevõtetel komplekteerida sujuvalt toimiva pargi.

Linde Material Handling on kogu protsessi ajal nõuga toeks alates rendipäringu esitamisest ja rendikestuse valikust kuni renditõstuki tagastamiseni. Linde on sobiva rendilahenduse suhtes usaldusväärseks partneriks nii enne kui pärast rentimist ning samuti selle ajal.

Enne

Kättesaadavus. Linde renditeenistuse laiahaardeline võrk tagab, et professionaalne kontaktisik on alati teie lähedal.

Reageerimisvalmidus. Linde kogenud töötajad leiavad kiire ja paindliku lahenduse ka erivajadusteks.

Valdkonnapädevus. Tänu regulaarsetele koolitustele on Linde renditõstukite kontaktisikud tehnika tipptasemega alati kursis. Lisaks tunnevad nõustajad valdkonna spetsiifikat ja annavad tõstuki valimisel pädevat nõu.

Saadavus. Igal Linde lepingupartneril on lühiajalise rendi jaoks (ühest päevast ühe aastani) muljetavaldav tõstukipark. Linde globaalses rendipargis on enam kui 50 000 tõstukit, mis võimaldavad muretult rahuldada ka erivajadusi.

Paindlikkus. Rendi kestus on paindlikult vajaduspõhine – mõnest tunnist või ühest päevast kuni ühe aastani. Kokkulepitud rendikestust saab alati ka kiirelt muuta.

Rendi ajal

Kiirus. Vajadusel saate soovitud seadmed oma käsutuses 24 h pärast tellimuse laekumisest. Linde korraldab renditõstukite kiire kohaletoimetamise soovitud ajaks mugavalt ja ilma kliendi kuludeta.

Usaldusväärsus. Õigeaegselt enne väljatarnet kontrollib Linde kogenud hooldustehnik tellitud tõstukid üle. Sellest tulenevalt vastavad tõstukid alati Linde kõrgetele standarditele ning seadus- ja turvanõuetele.

Paindlikkus. Pole vahet, kas muutuvad renditud tõstukitele esitatavad nõuded või muutub vajalik rendiaeg – Linde renditeenus tagab maksimaalse paindlikkuse. Soovi korral saate alati enda käsutusse teise seadme. Samuti lühendame või pikendame bürokraatiavabalt teie rendiaega.

Tugi. Kui rendi ajal on vaja kiirelt abi või lisavarustust, siis on Linde renditeenuse meeskond alati nõu ja jõuga abiks.

Pärast

Garantii. Linde rendipargiga on tagatud esmaklassiline tehnika ja ausad tingimused. Nii olete ka pärast rendiaja lõppu soovimatute üllatuste eest kaitstud.

Läbipaistvus. Kogu korraldus ja arveldamine on lihtne ja läbipaistev. Viime halduskulud miinimumi.

Rahulolu. Regulaarsete üle-euroopaliste küsitluste toel arendame oma pakkumisi ja teenuseid pidevalt edasi.

Linde renditeeninduse eeliste ülevaade

  • Mitmekesisus.maailma suurimas lühirendi pargis on 62 000 seadet.
  • Lähedus. Laia haardega üle-euroopaline renditeenuse võrk.
  • Kohapealne valik. Linde kohalikel partneritel on oma rendipark.
  • Paindlikkus.Vabalt valitav rendiperiood ühest päevast ühe aastani.
  • Transport.Soovi korral on renditõstukite kohaletoimetajaks ja äraviijaks Linde
  • Teenindustugi. Linde teenindus aitab alati ja igal pool.
  • Tarvikud.Mitmesugused lisaseadmed, akud ja akulaadijad.
  • Tugi.Juhtidele suunatud koolituspakkumised.
  • Rendiost.Rent on lihtne võimalus, et tõstukiga enne ostu tutvuda.


Kättesaadavus

Linde renditeenuse laiahaardeline võrk tagab, et meie kontaktisik on alati teie lähedal.

Teie renditõstuki juurde