See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Järelpaigaldamine ja tarvikud

Tagatud turvalisus, tõhusus ja mugavus
Koormaga Linde tõstuk kaubalaos LED-tuledega sõitmas

77 standardseeriaga ja 382 mudelivariandiga on Linde Material Handlingul iga logistikaülesande jaoks sobiv lahendus. Siiski võivad kahveltõstukite ja laokäitlusseadmete varustatuse nõuded aja jooksul muutuda, näiteks uute ohutusnõuete, muutunud logistikaprotsesside või tõstukeid igapäevaselt kasutavate juhtide mugavusvajaduse tõttu. Paljudel juhtudel on abi lihtsast järelpaigaldamisest, näiteks et kohandada tõstuk ilma kalli ümberehituseta uutele vajadustele või viia tipptasemel tehnilisse seisukorda. Lisaks saate ühesugused varustuselemendid lisada kogu oma tõstukipargi seadmetele. Linde tarnib ohutuse, tõhususe ja mugavuse valdkonna järelpaigaldisi ja tarvikuid. Nende hulka kuuluvad näiteks uuenduslik abisüsteem Linde Safety Guard, sõidutee hoiatusseade Linde BlueSpot™, töötundide automaatse salvestamise ja edastamise komponendid ning praktiline nutitelefonihoidik.

Turvalisus

Töökoha turvalisuses ei tohi teha järelandmisi. Seetõttu pakub Linde käitise tõstukijuhtide ja jalakäijate ohutust suurendavaid järelpaigaldisi alates optilisest hoiatussignaalist kuni juhiabisüsteemini. Nimetagem nt ohtude eelhoiatussüsteemi Linde Safety Guard, lähenevaid tõstukeid paremini märgata aitavat Linde BlueSpot™-i ja juhiabisüsteemi Linde Speed Assist.

Linde Safety Guard

Tööstuslike tõstukite tööpiirkonnas tekkib keerukas inimeste ja masinate virvarr. Linde Safety Guard on tõstuki vahetus ümbruses tõstukijuhtide ja jalakäijate turvalisust suurendav uudne abisüsteem.

Rohkem teavet

Linde TruckSpot

Kitsaste riiulivahede, halva nähtavusega ristmike ja alade tõttu on jalakäijatel tihti raske tagurdavat tõstukit õigeaegselt märgata. Optiline hoiatuslahendus Linde TruckSpot annab lähenevast tõstukist märku valgussignaaliga.

Rohkem teavet

Linde VertiLight ja Linde LED-ribad

Tööstuslike tõstukitega töötamise turvalisuse ja tõhususe oluliseks eelduseks on õige valgus õigel ajal. Linde Material Handling pakub Linde VertiLighti ja Linde LED-ribadega kaht uudset valguskontseptsiooni.

Rohkem teavet

SpeedAssist peatab kihutajad

Kiire töötamine tõstukiga tagab suure tootlikkuse, aga tööohutus ei tohi kannatada. Tihti pole tõstukijuhid oma ülemäärasest kiirusest isegi teadlikud. Linde väljatöötatud abisüsteem Speed Assist aitab juhti sellega, et vähendab lao- ja tootmishalli sisenemisel kiirust automaatselt. Sellest on abi kõikjal, kus kiiruse kohandamine aitab õnnetusi vältida. Nüüdisaegsete radarandurite tööulatust, tundlikkust ja reageerimisaega saab olenevalt ümbrusest ja kliendi soovidest individuaalselt kohandada. Nii saab nt tagada, et välisel territooriumil sildade alt läbi sõitev tõstuk tahtmatult ei pidurdaks. Hõlpsalt paigaldatav Linde Speed Assist parandab sisealade turvalisust ja säilitab välialadel tõstukite harjumuspäraselt suure tõhususe.

Video Linde Speed Assisti kasutamisest ettevõttes Meyer Werft

Tõhusus

Linde tõstukipargi haldussüsteemi connect: erinevate lahendustega saab laokäitlusseadmetest ja kahveltõstukitest nutika pargi. connect: ühendab teie tõstukid võrku ja annab tõhusa ja turvalise töö tagamiseks vajalikku teavet. Saate ülevaate tõstukite koormatusest ja hooldusolekust ning hallata juurdepääsuõigusi. Olemasolevatele ja kolmandate osapoolte tõstukitele tarnib Linde vajaduse korral valitud connecti: tooteid järelpaigaldamiseks.

Digitaalne sõidupäevik

Rakendusega connect:dt operating hours teate alati, kuidas on lood konkreetse tõstuki koormatusega. Kas seda kasutatakse harva või on see juba ettenähtud kasutusmäära ületanud? Kas on aeg hooldada? Töötundide täpne ülevaade võimaldab hooldusintervalle paremini planeerida, koormatust optimeerida ja kitsaskohti vältida. Ka pole vaja töötunde käsitsi üles märkida.

Automaatne vearaport

connect:dt trouble codes kannab veakoodid tõstuki juhtseadmest üle. See võimaldab kulumise kiirelt tuvastada ja vältida tõstuki töövõimetust. E-postile saadetav ülevaatlik raport annab teavet tõstukite oleku kohta. Soovi korral saab süsteem isegi klienditeenindust automaatselt teavitada. connect:dt trouble codes tagab seega teie tõstukipargi optimaalse töövalmiduse.

Võtme asemel klõps

Rakendusmooduliga connect:ac access control teate alati, kes on parajasti millise tõstuki roolis. Lisaks saate hallata sõiduõigusi ning tõstukeid PIN-koodi või RFID-kaardiga aktiveerida. Tõstukite omavoliline kasutamine ja võtmete kaotsiminek on välistatud.

Tõstukite jõudlusanalüüs

Lahendus connect:an usage analysis kuvab teile tõstukipargi iga konkreetse sõiduki kasutus-, seisu- ja hooldusajad ning tõstmise, langetamise ja sõitmise osakaalu. Salvestatud andmete põhjal tuvastate tõstukipargi tegeliku jõudluse ning potentsiaalid tõstukite rakendamise ja kasutamise optimeerimiseks.

Mugavus

Kuna tõstukijuhid viibivad oma sõidukites iga päev palju tunde, on optimaalsete töötingimuste tagamine väga oluline. See aitab kaasa töö tõhususele ja operaatorite maksimaalsele mugavusele. Arvukate tarvikute abil saab Linde moodsaid kokpitte kohandada erivajadustele. Näiteks pakub Linde tugevdatud istmepolstreid ja järelpaigaldatavaid elektrooniliste seadmete hoidikuid. See võimaldab tõstuki varustust ideaalselt kohandada juhile vajalike liigutuste ja tööviisidega.

Linde Load Controli juhtkangide käepide

Juhtkangide puidust käepidemed

Linde juhtkangide puidust käepidemed on stiilne võimalus, et töökohale väärtust juurde anda ja seda individuaalselt kohandada. See on saadaval üksik-, kesk- ja ristkangi jaoks. Pinnuvabal kõvapuidul on tavaliste plastkäepidemetega võrreldes palju eeliseid. See on käes mõnus, mustusele vähem vastuvõtlik ja ennetab plastiallergiat. Käepidemed on valmistatud Saksamaal ja neist igaüks on ainulaadne.

Linde Material Handlingu terminalihoidiku video

Terminalihoidik

Järelpaigaldatava terminalihoidikuga saab olemasolevaid tõstukiparke hõlpsalt kohandada, et võimaldada elektrooniliste terminalide kasutamist. Tugev reguleeritava kõrgusega hoidik paigaldatakse hõlpsalt tõstuki parempoolse A-piilari külge ja seda saab vastavalt vajadusele kallutada. Hoidiku toiteühendus tagab monitori katkematu töö.

Linde istmekate

Istmekatted

Tõstuki istmed peavad saastumise ning sagedase sisenemise ja väljumise tõttu olema väga vastupidavad. Olenevalt kulutamisest muutuvad katted aja jooksul näotuks ja juhile ebamugavaks. Mikrokiud-veluuriga istmekatted on äärmiselt vastupidavad ja neid on kerge hooldada. Kunstnahast külgdetailid tagavad kulumise eest täiendava kaitse.

Linde Material Handlingu telefonihoidiku video

Telefonihoidik

Telefonihoidikuga on juhil oma ekraan alati silma all ja ta saab seda mugavalt kasutada. Klambri või iminapaga paigaldatav hoidik sobib igat tüüpi tõstukitele.

Linde Material Handlingu dokumendihoidja video

Dokumendihoidja

Klassikaline dokumendihoidja aitab juhi töökohal paremini korda hoida ja suurendab tõhusust. Töödokumendid on kiirelt käepärast ja LED-tuli tagab optimaalse loetavuse.