See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Virnastajad

Paindlikud laoabilised
Linde Material Handlingu virnastajad koorma kaalu mõõtmas

Kitsastes laotingimustes kiired ja osavad

Sobivad iga transpordivahemaa ja tõstekõrguse jaoks: Linde pakub laias valikus elektrilisi virnastajaid 800–2000 kg koormatele. Nende tugevusi saab rakendada kõikjal, kus töö olgu kiire ja ohutus ülim seadus ka siis, kui ruumi napib. Need kitsa raamiga virnastajad pole pelgalt hea manööverdatavusega, vaid võimaldavad ka väga täpset koormakäitlust. Pealegi manööverdavad ja kiirendavad need tundlikult, sujuvalt ja energiasäästlikult. Selle taga on kaasaegne sõidukontroller. Lisaks tagab võimas ajamitehnika kauba kiire transportimise. Ergonoomiline juhtsanga pea tagab tõhusa ja pingevaba töö, sest kasutajal on juhtimiselemendid mugavalt käepärast, mis võimaldab tõstuki intuitiivset kasutamist.

Linde Material Handlingu hooldustehnik kohvri kallal

Mugav hooldus

Linde on kavandatud virnastajad põhimõttel: maksimaalne töövalmidus ja minimaalsed hoolduskulud. Seetõttu on need tõstukid väga stabiilsed. Kapseldatud elektrikomponendid, tugev raam ja hooldusvabad vahelduvvoolumootorid pikendavad kasutusiga. Olenevalt kasutusest võib olla vaja hooldada vaid kord aastas.

Digitaalne multifunktsionaalne näidik kuvab juhile põhjaliku teabe tõstuki hetkeolekust. Ekraanilt saab teavet aku laetusastme, töötundide ja hooldusoleku kohta. Hoiatustuli näitab, millal on vaja hooldada.

Tõstuki konstruktsioon ja tehnoloogia hõlbustab hooldustehniku tööd. CAN-siini süsteem tagab hooldusandmete kiire diagnostika hooldusarvutist. Hooldustehnik saab selle alusel tööparameetreid kasutusele vastavalt kohandada. Kõik tõstuki olulised komponendid on mootorikatte all kergesti ligipääsetavad. See lühendab hooldustoiminguid.

Igapäevatöös kindel

Veokite laadimine või kitsastes ladudes komplekteerimine – elektriliste virnstajate kasutamine on seotud kiirete toimingutega. Nende ohutuse tagamiseks keskendub Linde juhi kaitsele. Näiteks jätab pikk, madala kinnituskohaga juhtsang tõstuki ja juhi vahele piisava ohutuskauguse. Juhtsanga alumise lõppasendi ees on juhuslikku pidurdamist vältiv takistus. Algoleku amortisaator ei lase juhtsangal lahtilaskmisel liiga kiirelt vertikaalsendisse tagasi minna.

Turvalisuseks on väga oluline funktsioon SafetySpeed, mis kohandab olenevalt juhtsanga asendist automaatselt sõidukiirust. Juhtsanga käepideme disain ja raami madal alaäär kaitsevad vigastuste eest. Mast ja raam on ümardatud servadega, et juht ei saaks end teravate servadega vigastada.

Täpne käitlus ka rasketes tingimustes

Linde virnastajad on kitsastes laoruumides nagu kodus. Põhjuseks on tõstuki kompaktsed mõõtmed ja hea pööratavusega juhtsang. Lisaks sobiv tehniline varustus, nt roomesõidu funktsioon. See võimaldab juhtsanga vertikaalse asendi korral manööverdada kiirusega 1,5 km/h. Kitsukestes ruumides ideaalne. Funktsioon Soft Landing hoiab ära kahvlikelgu kulumise ja kaitseb langetatavat koormat. Linde varustab tõstuki ka valikulise lisatõstega. See võimaldab kergemini toime tulla laadimisrampide, kallete ja põranda ebatasasustega.

Hõlbus ja ergonoomiline manööverdamine

Ergonoomilisus on eriti oluline kaasaskäidavate tõstukite puhul. Neid kasutatakse ju keerukates tingimustes lühikeste ja keskmiste vahemaade jaoks. Et juhil oleks kõigele vaatamata võimalik juhtida võimalikult vähese vaevaga, kasutab Linde elektrilist servojuhtimist. See tagab tõstukite hea manööverdatavuse ja on hõlpsasti käsitsetav. Lisaks tagab suure pöördemomendiga mootor hoogsa kiirenduse ning vajadusel suurendab pöördemomenti võimendusefekt. See võimaldab keerukamates sõidusituatsioonides hõlpsalt hakkama saada.

Arendajate sihiks on kiirus ja lihtne kasutus

Soovite lühendada komplekteerimisaega veokite laadimisrampidel? Suurendada lao või jaemüügi käivet? Siis on kiired ja hõlpsalt juhitavad virnastajad just teile. Linde arendab oma tooteid pidevalt edasi, näiteks akutehnoloogia valdkonnas. Lisaks on arendajatel pidevalt sihiks ergonoomilisus, vähese hooldusnõudega disain ning aktiivne ja passiivne ohutus.

Pealelaaditud kaubaga Linde Material Handlingu virnastaja

Viiekordselt jõudsamad

Paremini manööverdatavad

Linde virnastajad on kitsa ehitusega, neil on kergelt käiv juhtimissüsteem ja võimas ajamitehnoloogiaga. Seetõttu on nad väga hea manööverdatavusega.

Turvalisemad

Madalale kinnitatud juhtsang, madal raam ja hea läbinähtavusega mast tagavad turvalised transpordi- ja komplekteerimistoimingud.

Täpsemad

Ergonoomilise ja intuitiivse konstruktsiooniga juhtplokk tagab alati täpse, tundliku ja kiire käitluse.

Ökonoomsemad

Linde on hooldustoimingute kiirendamiseks mitmeid detaile optimeerinud. Nende hulka kuuluvad hõlpsalt ligipääsetavad komponendid või tõstukiandmete lihtsat analüüsimist võimaldav CAN-siini süsteem.

Tugevama konstruktsiooniga

Tõstukid on väga tugevad ja stabiilsed. Oma osa on ka madalal raskuskeskmel ja suurel jääkkandevõimel.

Tõstukite kohandatavus

Iga komplekteerimis- ja transpordiülesanne on isesugune. Linde pakub seetõttu juba standardversioonides mitmeid varustusvariante. Igaks vajaduseks on sobiv lahendus. Olgu kaasaskäidav või platvormvariant, erinev juhtimiskontseptsioon, erinevad tõstemasti versioonid (nt Triplex) või lisatõste. Linde ehitab koos oma müügipartneritega ka individuaalseid eriversioone ja paigaldab lisavarustust.