See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Käsikahvelkärud

Käepärased abilised
Linde Material Handlingu käsikahvelkärud M25, M25 Scale+ ja M10X

Käsikahvelkärud on mitmekülgsed abilised, mis ei tohiks puududa ühestki laost. Olgu kitsastes vahekäikudes, piiratud veokite laadimispindadel või järskudel rampidel: kui suuri kaubakoguseid ja raskeid koormaid on vaja kiirelt ja tõhusalt lühikeste vahemaade taha teisaldada, on need paindlikult ja kergelt juhitavad seadmed alati õige valik. Linde Material Handlingu kompaktsete mõõtmete ja täpsete juhtimissüsteemidega käsikahvelkärud on juhitavad ka kitsastes ruumioludes.

Käsikahvelkärusid juhitakse enamasti käsikahvliga. Ühe käega kasutatava juhtsanga ergonoomiline käepide võimaldab ka rasket kaupa mugavalt manööverdada. Juhtsanga suur pöördenurk aitab juhil käsikahvelkäru keerukates kohtades täpselt positsioneerida. Linde käsikahvelkärude vedamine ja lükkamine ei nõua palju jõudu, sest rataste veeretakistus on väike. Tugeva konstruktsiooni ja tolmukindla hüdraulika tõttu sobivad need ideaalselt ka pikaajaliseks kasutuseks karmides tingimustes.

Linde käsikahvelkärud

M25

Linde Material Handlingu käsikahveltõstuk M25 on väga tugeva konstruktsiooniga, võimaldades transportida 25% võrra raskemat koormat kui teised sarnased mudelid.

Loe veel

M25 Scale+

Käsikahveltõstukil M25 Scale+ on suur kandevõime ja laadimiskogust täpselt dokumenteeriv kaalusüsteem.

Loe veel

M10 X/XE

Linde Material Handlingu kaubaaluse tõstukid M10 X ja M10 XE tõstavad kahvli käärtõstega ideaalsele kõrgusele. See võimaldab paindlikku kasutust transportimisel, komplekteerimisel või töölavana.

Loe veel

Abiline igasse lattu

Vastupidav, paindlik ja mugavalt kasutatav: õige käsikahvelkäruga lähevad erinevad transporditööd lihtsalt ja kiirelt. Linde käsikahvelkärude tugev terasraam võimaldab igal teelõigul seadmete maksimaalse kandevõime täiel määral ära kasutada, mis hoiab käitlusjõudluse pidevalt kõrgel tasemel. Käsikahvelkärude intuitiivne kasutatavus ja ergonoomiline disain vähendavad juhi koormust eriti raskete kaupade manööverdamisel ja tõstmisel. Kõigi Linde käsikahvelkärude kahvliotstel on suunamisrullikud, et kaubaalust oleks mugavam peale võtta. Kiirtõstefunktsiooniga saab kergemaid, kuni 200 kg koormaid eriti tõhusalt peale võtta.

Linde veotraktori akuvahetus Linde käsikahvelkäruga M25

Õige käsikahvelkäru igaks vajaduseks

Linde erinevad käsikahvelkärud on ideaalselt kohandatavad kasutuskoha vajadustele. Saadaval on eri pikkuses kahvlid, samuti spetsiaalsed polüuretaanrehvid, mis võimaldavad eriti vaikset kaubatransporti. Mudelite erivariandid, nagu käärtõstukid või integreeritud kaaluga tõstukid, tagavad teile igaks ülesandeks täpselt õige käsikahvelkäru.

Käsikahvelkärude standardmudel

Kaupade kiireks ja tõhusaks transportimiseks lühemate vahemaade taha pakume Linde käsikahvelkäru M25. Selle maksimaalne kandevõime on 2500 kg, kusjuures tugev terasraam võimaldab transportida u 25% raskemat koormat kui sarnased sama suurusega mudelid. Hüdraulika tolmukindla konstruktsiooni tõttu on see ka kõige karmimates laotingimustes vastupidav universaalabiline.

Käsikahvelkäru juhtsanga kuni 105° pööratavus tagab optimaalse manööverdatavuse. Juhtsanga lai käepide ümbritseb käsi ja kaitseb neid manööverdamisel kokkupõrgete eest. Madal raam hoiab ära jalavigastused. Lahtiste kahvliharudega standardne roostevabast terasest versioon sobib töötamiseks niiskes keskkonnas. Kinniste kahvliharudega täiustatud roostevabast terasest versioon on ideaalne kõrgete hügieenistandarditega töökeskkonnas.

Rohkem teavet M25 kohta
Linde Material Handlingu käsikahvelkäru M25 on sobiv abiline igasse lattu.

Kaaluga tõstukid: oma kaaluklass

Linde Material Handlingu käsikahvelkäru M25 Scale+ integreeritud kaaluga

Linde M25 Scale+ võimaldab ühtaegu kaaluda ja transportida. Käsikahvelkärusse integreeritud kaal arvutab transporditava kauba kaalu poolekilose täpsusega ja koostab soovi korral digiprotokolli. Kuna pikk tee väliste täppiskaaludeni jääb ära, suureneb oluliselt käitlusjõudlus.

Väändumiskindel konstruktsioon tagab selle mudeliseeria käsikahvelkärude erakordselt suure, maksimaalselt 2500 kg kandevõime. Kummirullikud vähendavad põrutusi ja tagavad sujuva sõidukäitumise. Kuna kahvliotstes on väikesed suunamisrullikud, ei pea juht kaubaaluse pealevõtmisel peaaegu üldse jõudu rakendama.

Rohkem teavet M25 Scale + kohta

Käsikäärtõstukid: kõrguse küsimus

Mudelite M10 X ja M10 XE näol pakub Linde käsikahvelkäru erivarianti: käärtõstukit. Käärtõstefunktsioon võimaldab juhil seadme kahvlid selgasäästvale, kuni 800 mm kõrgusele tõsta. Saadaval on kaks varianti. Mudeli M10 X puhul juhitakse käärtõstet käsitsi juhtsangast. Mudeli M10 XE elektriline tõsteajam tõstab kaubaalused ja muu transporditava kauba nupuvajutusega soovitud kõrgusele.

Mõlemal käärtõstukil on tugevdatud juhtsang ja väändumiskindel raam, mis on kavandatud maksimaalsele kandekoormusele 1000 kg. Alates 400 mm töökõrgusest tagavad paremal ja vasakul pool juhtrattaid olevad väiksed poldid täiendava stabiilsuse. Käärtõstukite eelised ilmnevad nende kasutamisel mobiilse töölavana või komplekteerimisel väga kitsas ruumis.

Rohkem teavet M10 X ja M10 XE kohta
Linde Material Handlingu käärtõstefunktsiooniga käsikahvelkärud M10 X ja M10 XE