See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Traktorid ja platvormvedukid

Ergonoomilised transpordilahendused kaupade kiiremaks käitluseks
Linde Material Handlingu traktorid ja platvormvedukid

Kaubatransport igas kasutuskohas

Traktorite ja platvormvedukitega transportimise tõhusus ilmneb keerukates oludes: kitsad vahekäigud ja laadimisalad, järsud rambid või ebatasased teed vähendavad toimingute sujuvust ja koormavad juhti. Linde Material Handlingu traktorid ja platvormvedukid on nende väljakutsete jaoks loodud, tagades suure teisaldusjõudluse. Kaasaegsed juhtimissüsteemid võimaldavad täpseid sõidumanöövreid ja kitsaid pöörderaadiusi.

Täieliku summutusega juhikoht võimaldab juhil pingevabalt töötada. Lisaks on paljudel sõidukitel mitu pidurisüsteemi, et igas sõidusituatsioonis oleks tagatud suurem turvalisus. Linde Material Handlingu traktorite ja platvormvedukite veetav haakekoormus on 3–25 tonni. Lisaks on suurte sõidukite oma platvormi kandevõime kuni kaks tonni.

Suures valikus mudeleid igaks rakenduseks

Linde pakub laias valikus individuaalsete karakteristikute ja võimsusnäitajatega sõidukeid, alates väikestest kaasaskäigu režiimiga traktoritest P20 kuni suurte, 25 tonnise haakekoormusega platvormvedukiteni P250. Olenevalt mudelist võivad traktorid olla nt väga kitsad, sobides ideaalselt eriti kitsastesse vahekäikudesse, spetsiaalse vedrustusega, sobimaks ebatasastele sõiduteedele, või tänu tugeva konstruktsiooniga juhikabiinile veelgi turvalisemad. Linde pakub iga transpordiülesande ja kasutuskoha jaoks täpselt kohandatud mudeleid, mis on kaupade tõhusa transportimise eelduseks.

Turvalisus ennekõike

Tonnide raskused koormad, kitsad vahekäigud ja toimingute ajasurve võivad kergesti viia õnnetuseni. Linde traktorite ja platvormvedukite turvatehnoloogia tagab juhile ja koormale igakülgse kaitse. Võtame näiteks pidurid. Paljudel sõidukitel on eri sõidusituatsioonide puhuks mitu pidurisüsteemi. See tagab alati traktori kiire peatumise ega lase ka nt koormarongil tõusu alustades tagasi veereda. Traktorimudelite turvalisuses on oluline roll ka 2-käepidemelisel juhtimisel. Selle kujundus tagab, et operaator jääb juhtimise ajal alati sõiduki kontuuri sisse. Tähtis on ka kõigile Linde traktoritele ja platvormvedukitele omane juhi keha kaitsev massiivne raam.

Keskmes on juhi tervis

Traktorite ja platvormvedukite juhid viibivad sõidukis tihti pikka aega. Võimaldamaks neil keskendunuks ja erksaks jääda, on Linde töökohad täissummutusega ja ergonoomilised. Näiteks asuvad suurte platvormvedukite kabiinid õõtslaagritel. Väiksemate traktorite täisvedrustusega juhiplatvormidel on summutavad jalamatid. Juhini ei jõua enam peaaegu üldse tugevaid põrutusi ega vibratsiooni. Lisaks on kõik sõidukid ergonoomiliste juhtimis- ja disainielementidega. Väiksematel traktoritel mugavalt kasutatav 2-käepidemeline rool ning kabiiniga sõidukite juhtimiselemendid on intuitiivse paigutusega. Juht saab rooli ja istet oma vajadustele vastavalt seadistada. Madal lävi hõlbustab sõidukisse sisenemist.

Linde Material Handlingu traktorid

Hõlpsam navigeerida

Traktorite navigeerimisvõimet mõjutavad peamiselt kolm tegurit: välismõõtmed, pöörderaadius ja juhtimistäpsus. Sellest tingitult on Linde veotraktorid ehitatud väga kompaktseks, et kitsastes vahekäikudes oleks mugavam sõita. Teisalt on traktorid ja platvormvedukid väga kitsa pöörderaadiusega. See hõlbustab täpse ja kergelt käiva roolivõimendi toel tehtavaid keerukaid sõidumanöövreid.

Viiekordselt jõudsamad

Kiiremad

Kõik traktorid ja platvormvedukid kiirendavad ruttu ja sujuvalt maksimumkiiruseni – nii haakekoormaga kui ilma. Kombineerituna suure veojõuga on tulemuseks käitlusjõudluse suurenemine.

Turvalisemad

Paljude sõidukite puhul on kasutusel mitu üksteist täiendavat pidurisüsteemi, mis tagavad ohutuse igas sõidusituatsioonis.

Tugevama konstruktsiooniga

Olgu massiivne terasraam või hooldusvaba vahelduvvoolumootor – Linde traktorite robustne tehnoloogia tagab väiksed kasutuskulud.

Lihtsamad

Kõik traktorid ja platvormvedukid on CAN-siini ühendusega. Hooldustehnik ühendab lihtsalt oma sülearvuti külge, kontrollib andmeid ja kohandab sõiduki antud individuaalsetele töötingimustele vastavaks.

Tervisesäästlikumad

Rooli ja istme (või seljatoe) kõrgust saab reguleerida ja kohandada täpselt juhi vajaduste järgi.

Mugavust, tõhusust ja turvalisust suurendavad uuendused

Linde arendab pidevalt edasi kõiki komponente alates ajamist ja pidurisüsteemist ning lõpetades juhtplokiga. Tulemuseks on transporditoimingute tõhusust, mugavust ja turvalisust suurendavad uuendused. Võtame näiteks sõiduomadused. Traktorite P30 C ja P50 C juhtkonsool, seljatugi ja juhi seisuplatvorm moodustavad U-kujulise terviku, mistõttu kõik juhi ja sõiduki vahelised kontaktpunktid on ühtlaselt hästi summutatud. Juhini ei jõua enam peaaegu mingit tugevat vibratsiooni. Sarnase kvaliteediga on ka suured platvormvedukid, sest terve kabiin asub hüdraulilistel vedrustuselementidel. See võimaldab juhil pikemalt keskenduda ja ärksam olla.

Täpselt kohandatavad traktorid

Linde ehitab traktoreid ja platvormvedukeid individuaalselt. Suurte sõidukite kabiinid on tellitavad ustega või usteta, ning platvormid saadaval pealisehitusega või ilma. Olenevalt tehtud valikust saadakse sama põhimudeli baasil täiesti erinevad sõidukid. Lisaks on olemas erisuguseid rattaid, haakeseadiseid, tulesid, laadimisühendusi, IT-tehnoloogia hoidikuid ja palju muud. Valmis traktorilahendus vastab täpselt kasutuskoha vajadustele, tagades kiire ja sujuva transpordi punktist A punkti B.