See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde Material Handlingu connect:charger

Nutikas laadimishaldus
Linde Material Handlingu nutikas laadimishaldus koos connect:chargeriga

Tõhus laadimishaldus on tänapäeval olulisem kui kunagi varem. Kaasaegsetes ladudes veetakse suuremat osa kaupadest elektri jõul töötavate tööstusveokitega. Kõigi sõidukite ühtlane kasutus ja püsiv töövalmidus on materjalide sujuva liikumise oluline kriteerium. E-sõidukite saadavuse määravad eelkõige laadimisprotsessid.

Mitme sõiduki samaaegne laadimine võib aga põhjustada soovimatuid tippkoormusi, mille tulemuseks on kõrged elektrikulud. connect:chargeriga pakub Linde laadimishaldust, mis ühendab keskjuhtseadme kaudu mitut laadimisseadet ja koordineerib laadimisprotsesse. See muudab teie seadmete energiatarbimise läbipaistvaks ja aitab tõhusalt vältida kulusid.

Vältige laadimishalduse abil tippkoormuseid

Tavaliselt on suurem osa elektrisõidukitest ühendatud laadijatega samal ajal, näiteks vahetuse lõpus või vaheaegadel. Kui energiatarbimises on ettenägematud tippkoormused, nn laadimistipud, võib see halvimal juhul kaasa tuua suured elektrikulud. Kõrge elektrivajadusega ettevõtetes mõõdavad paljud energiatarnijad elektritarbimist pidevalt elektriarvesti abil. Isegi kui tippkoormuse tõttu ületatakse kokkulepitud maksimumsumma ühekordselt, võivad kulud energiateenusepakkuja jaoks püsivalt kasvada. Sellise kulude plahvatusliku tõusu usaldusväärseks vältimiseks on vaja laadimishaldust.

Lihtne viis tõhusaks laadimishalduseks

connect:charger on uuenduslik riist- ja tarkvaralahendus. Selle abil on teil alati täielik ülevaade oma sõidukite energiatarbimisest ja saate kontrollida oma sõidukipargi laadimishaldust, et vältida tarbetuid tippkoormusi. See töötab nii:

  • Laadimisandmete hankimine: Sõidukite laadijad varustatakse riistvaraplokiga. Kui laadimisjaamaga on ühendatud sõiduk, salvestab seade ühendatud laadijate laadimiskäitumise ja saadab andmed kohaliku võrgu kaudu tarkvarasse.
  • Energiatarbe analüüs: Edastatud andmeid töötleb tarkvara ja need kuvatakse kasutajale selgelt töölaual. Teil on ülevaade, millal ja millist voolu päeva jooksul kasutati ning millal iga laadija oli aktiivne.
  • Koormustippude vältimine: Nn koormuse tasakaalustamisega saab energiatippe lihtsalt vältida. Kasutajad määravad tarkvara abil soovitud võimsusele ajavahemiku ja maksimaalsed väärtused. Laadijaid juhitakse nüüd nii, et need ei ületaks teatud laadimisvõimsusi teatud ajahetkedel. Sellest lähtuvalt laadivad nad ühendatud akusid automaatselt sobiva võimsusega.

Linde Material Handlingu connect:charger sõidukipargi optimaalseks rakendamiseks

Sihitud laadimine maksimaalse saadavuse tagamiseks

Sõidukite kättesaadavus on sõidukipargi optimaalse kasutamise määrav tegur. Üksikute sõidukite saadavalolekut mõjutab oluliselt laadimisprotsessi kestus. connect:chargeri abil saab teatud sõidukite laadimiskiirusi konkreetselt prioritiseerida. See tagab, et õiged sõidukid on jooksvate ülesannete jaoks alati saadaval.

Ehitusplokid kulutõhusaks laadimishalduseks

Linde Material Handlingu connect:charger

Riistvara

connect:chargeri riistvarakomponent on paigaldatud kaubaruumi ja see kogub ühendatud laadijate energiatarbimise ja laadimiskäitumise andmeid. See teave edastatakse tarkvarasse ja kuvatakse töölaual. Riistvara paigaldamiseks on kaks võimalust: kas juhtmeta või juhtmega ühendus. Raadiolingi kaudu saab keskjuhtseadmega ühendada kuni kaksteist laadijat. Kaabliühenduse kaudu on võimalik ühendada kuni 50 laadijat.

Tõhus laadimishaldus Linde Material Handlingi connect:charger abil.

Haldustarkvara

Lisaks laadimisandmete kuvamisele toimub tarkvara kaudu ka laadimisjaamade juhtimine. Koormuse tasakaalustamine võimaldab sõidukipargi laadimiskäitumist ja energiakasutust läbipaistvalt kaardistada ja sihipäraselt juhtida. Nii väldite tarbetuid kulusid ja muudate laadimishalduse võimalikult tõhusaks. Nende laadimispiirangute reguleerimine võtab vaid mõne klõpsu ja on nii lihtne, et seda saab igal ajal reguleerida ka ilma hooldusspetsialisti abita.

Kõigi connect:chargeri eeliste ülevaade

Läbipaistvus energiatarbimise ja laadimiskäitumise seire kaudu

Vähendatud energiakulud tänu kontrollitud laadimisele ja tippkoormuse vältimisele

Kergesti reguleeritavad maksimumväärtused ajavahemikele ja tarbitud voolule

Kõigi elektrisõidukite maksimaalne kättesaadavus tänu optimaalsele laadimishaldusele