See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Uus elektriliste rasketõstukite seeria E100 – E180

Vaimustab E-poweriga. Veenab jõuga.
Linde Material Handlingu E160 kasutamine raskete koormate transportimisel.

E-veokid uues dimensioonis

Kontsentreeritud võimsus heitmevabaks tööks: Linde elektrilised rasketõstukid E100 – E180 on oma klassi võimsaimad. Võimsad masinad transpordivad ja virnastavad kuni 18-tonniseid koormaid kuni 10 meetri kõrgusele. Elektrilised rasketõstukid on seega samal tasemel Linde sisepõlemismootoriga tõstukitega – see tähendab absoluutses tipus.

Energia igaks rakenduseks

Kahe plii-happe- või liitiumioonakuga varustatud E100 – E180 rasketõstukid pakuvad silmapaistvat energiatõhusust. Liitiumioontehnoloogiaga elektrilisi rasketõstukeid saab kiiresti laadida ja seeläbi on need peaaegu alati kasutusvalmis. Nende kahe lisavaliku korral on rasketõstukid samaväärselt tõhusad vähenõudlikes rakendustes kui ka intensiivsetes tööprotsessides. Heitevabade, madala mürataseme ja hooldussõbralike rasketõstukitega pakub Linde kõige kulutõhusamat lahendust igas kasutusvaldkonnas.

Linde Material Handlingu elektriline rasketõstuk töötamas.

Võimsus tõestatud tehnoloogiast

Elektriliste raskekaallaste ajamisüsteem põhineb Linde 8-tonnise seeria tõestatud komponentidel: Neli elektrimootorit ajami- ja tõstehüdraulika jaoks ning kaks akut tagavad maksimaalse töökindluse – isegi kõige raskemates rakendustes. Ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad säästa ressursse ja keskkonda jõudlust ohverdamata ning vähendada kasutamise ajal müra ja heitmeid.

Nii veenavad elektrilised rasketõstukid

Märgatavalt ergonoomiline

Mitte ainult elektrilised rasketõstukid ei taga paremat töötulemust, olulised on ka nende operaatorid. Seetõttu peab Linde väga oluliseks maksimaalset mugavust ja tervisesõbralikke töötingimusi. Ruumikas kummilaagritega kabiin summutab lööke ja vibratsiooni. Suured klaaspinnad ustes ning esi- ja tagaakendes tagavad juhile suurepärase nähtavuse igas suunas. Mugav isteasend, täpne ja väle sõidukäitumine ning madal müratase langetavad juhi stressi miinimumini ning suurendavad seeläbi tema tähelepanu- ja keskendumisvõimet.

Kindel jõud

Linde sõidukid on loodud 100 protsenti nende kasutajate ja keskkonna ohutuse tagamiseks. Kui juht istmelt lahkub, blokeerib istmeseire tööhüdraulika ja ajami. Tänu standardsele soomustatud klaaskatusele hoiab ta transporditaval kaubal kogu aeg silma peal, seda ka ladustamisel ja väljatoomisel. See tagab täpse koorma käsitsemise ja maksimaalse kaitse kukkuvate esemete eest. Linde elektriliste tõstukite eripära: täielikult veermikku integreeritud akud ja madalad vasturaskused – nii on tahavaade juhikabiinist kuni tagumise otsani täielikult takistusvaba.

Energiat vastavalt vajadusele

Linde elektrilised rasketõstukid on oma kontsentreeritud jõudluse ja juhitavuse poolest samaväärsed sisepõlemismootoritega. Elektrilised rasketõstukid on varustatud nelja võimsa tõstemootoriga, millest igaühe võimsus on 25 kilovatti. Kaks kombineeritud 18-kilovatist mootorit igal veorattal annavad jõudu kiireks ja täpseks manööverdamiseks. Patareid vahetatakse välja minutitega.

Hetkega töövalmis

Hooldussõbralikkus mängib kõigi Linde tõstukite puhul otsustavat rolli. Tänu rasketõstuki kallutatavale kabiinile on kõik olulised komponendid kiiresti ja lihtsalt ligipääsetavad, vajadusel hooldatavad ja kiirelt vahetatavad. See lühendab oluliselt hooldusega seotud seisakuid. Linde E100 – E180 disain võimaldab vahetada plii-happe- ja liitiumioonakude vahel ilma riistvaramuudatusteta.

Täielikult elektriline, täielikult võrku ühendatud

Linde rasketõstukeid saab varustada juhtmevaba andmeedastusseadmega ja seega integreerida igasse sõidukipargi haldussüsteemi, et optimeerida sõidukite kasutust, planeerida täpsemalt hooldusintervalle ning hallata paljusid muid juhtide ja sõidukitega seotud protsesse. Tänu mitmekordsele krüpteerimisele on kogu teave kaitstud kõrgeimate andmekaitsestandardite kohaselt.

It's a Linde.

Maailma võimsaimad elektritõstukid: Kas soovite kohe proovisõitu?

Võtke kohe ühendust