See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1000 (kg)
 • 0 - 40 (mm)

Product Overview C-MATIC HP

Autonoomne transpordiime

Paindlik ja töökindel tänu SLAM-navigatsioonile

Autonoomne mobiilne transpordirobot Linde C-MATIC HP on ideaalne lahendus automatiseeritud protsesside jaoks segarežiimis, kus see saab hõlpsasti töötada samas keskkonnas koos inimeste, manuaalsõidukite ja muude autonoomsete tööstusveokitega. See transpordib iseseisvalt kaubaaluseid ja veereraame, liigutab kuni 1000-kilogrammiseid raskusi keskmisel ja pikal vahemaal ning saavutab maksimaalseks kiiruseks 8 km/h. Tänu uuenduslikule kontuurnavigatsioonile (SLAM) leiab sõiduk ise oma marsruudi ja suudab seetõttu vajadusel takistusi vältida. Püsivalt paigaldatud infrastruktuur ei ole vajalik. C-MATIC HP on optimeeritud paindlikuks koormakäitluseks. See tähendab, et see suudab peale võtta ka koormakandjaid, mis ei ole ideaalselt paigutatud, näiteks kärud. Transpordirobotit saab pilvepõhise tarkvarajuhtimise kaudu hõlpsasti integreerida üldistesse siselogistika protsessidesse.

Omadused

Turvalisus

Laserskannerit kasutades jäädvustab C-MATIC HP kogu sõidukit ümbritseva ala ja reageerib kohe, kui inimesed, sõidukid või staatilised takistused selle tee blokeerivad. Tänu reaalajas andmetöötlusele suudab see vältida tuvastatud takistusi ja iseseisvalt otsida alternatiivset marsruuti. C-MATIC HP täpsed liigutused võimaldavad kaubaaluste või veereraamide transportimisel koormaid stabiilselt kanda. Täiendava stabiilsuse tagamiseks kaubaaluste käitlemisel saab selle varustada kohandatud adapterplaadiga. Hädaseiskamisnupud asuvad sõiduki mõlemal küljel ja on õnnetuse korral kergesti ligipääsetavad. Kõik see teeb C-MATIC HP-st optimaalse kombinatsiooni paindlikkusest, tootlikkusest ja maksimaalsest turvalisusest.

 • Keskkonna seire laserskanneriga
 • andmetöötlus reaalajas
 • inimeste ja tõstukite kindel kaitse
 • Stabiilne kandevõime
 • Hädaseiskamisnupp mõlemal küljel

Käitlus

C-MATIC HP orienteerub laseriga kontuurnavigeerimise abil. Püsivalt paigaldatud infrastruktuur nagu näiteks magnetlindid või QR-koodid ei ole vajalikud. Kui tööpiirkond muutub, värskendavad nad oma kasutatavat piirkonna kaarti. C-MATIC HP väldib aktiivselt takistusi ja otsib iseseisvalt alternatiivseid marsruute, mis tagab stabiilse materjalivoo. Transpordirobotid sobivad ka poolautomaatsete protsesside jaoks, kus need töötavad koos käsitsi juhitavate tööstusveokitega. Neid saab pilvepõhise juhtimistarkvara abil hõlpsasti integreerida olemasolevatesse protsessidesse. C-MATIC HP madal üldkõrgus hõlbustab veereraamide all sõitmist ja kaubaaluste peale korjamist ümberlaadimisjaamades. Nad võivad peale võtta ka koormaid, mis ei ole kogumiseks optimaalselt paigutatud. Kaubaaluste otseveoks on saadaval valikulised adapterplaadid. Liitiumioonaku ja iselaadimine tühja aku korral muudavad selle ideaalseks lahenduseks ööpäevaringse töö korral.

 • Infrastruktuurivaba SLAM-navigatsioon
 • Aktiivne takistuste vältimine
 • Ideaalne kasutamiseks segarežiimis
 • Paindlik koormakäitlus
 • Vaevatu juurutamine
 • Liitiumioonaku ja iselaadimisfunktsioon

hoolduse

C-MATIC HP töökindel tehnoloogia ja vastupidavad komponendid tagavad väikse hooldusvajaduse ning hoiavad hooldus- ja remondikulud madalad. Kõik asjakohased elektroonilised ja mehaanilised komponendid on kiireks hoolduseks kergesti ligipääsetavad, mis parandab sõiduki kättesaadavust veelgi. Kõiki sõidukiandmeid saab diagnostikakaabli kaudu hooldussülearvutisse lugeda ja diagnostikatarkvara abil analüüsida. Teise võimalusena saab sõidukit jälgida ja reguleerida arvutipõhise kaugdiagnostika funktsiooni abil. Linde ülemaailmne teenindusvõrk on sõiduki remondiks ja hooldamiseks alati saadaval.

 • Tõstuki tugev konstruktsioon
 • Pikad hooldusvälbad
 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid
 • Veaanalüüs sülearvuti toel
 • Jälgimine kaugdiagnostika funktsiooni abil

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Load dimension b12 x l6 Height, lowered Travel speed, with/without load
C-MATIC HP 10 1,0 (t) 1260 x 860 (mm) 222 (mm) 8 km/h

Erivarustus

Automaatne laadimisjaam

Kui sõiduki aku on tühi, läheb C-MATIC HP automaatselt laadimisjaama ja teostab laadimise iseseisvalt. Täislaadimiseks kulub ca 1,5 h. Üks laadimisjaam võimaldab laadida mitut sama tüüpi C-MATIC HP-d.

Mitmevärviline märgutuli

C-MATIC HP saab valikuliselt varustada tagaküljel mitmevärvilise märgutulega. See muudab sõiduki jalakäijatele ja tõstukijuhtidele paremini nähtavaks, et vältida kokkupõrkeid ja vigastusi.

Käru

C-MATIC HP tööks on saadaval täiendavad veereraamid (kärud) kauba transportimiseks. Sõidukid sõidavad transpordiriiulite alla ja transpordivad need iseseisvalt soovitud sihtalasse.

Kaubaaluste otsevedu

C-MATIC HP saab valikuliselt varustada adapterplaadiga, et transportida kaubaaluseid otse ülekandejaamast teisaldusjaama usaldusväärselt ja tõhusalt segarežiimis.

Juhtimistarkvara

Pilvepõhine juhtimistarkvara AnyFleet tagab C-MATIC HP kiire ja kulutõhusa juurutamise. Kasutajad saavad kasutusloa ja iga-aastase sõidukitoe litsentsi.

Küsi pakkumist

C-MATIC HP

C-MATIC HP