See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Raskete koormate tõhus ja lihtne käitlus

Linde Material Handlingu elektrilised platvormvedukid W20 – W30 sobivad ideaalselt suurte kimpuseotud materjalikoguste transpordiks. Võimsate, paindlike ja täpse manööverdatavusega sõidukite kandevõime on kaks (W20) või kolm tonni (W30) ja kiirus (koormata) max 20 km/h (W20) või 23 km/h (W30). Kergelt käivad juhtimisseadmed võimaldavad juhil ka minimaalsetes ruumioludes mugavalt tegutseda. Seetõttu on W20 – W30 ideaalne minutilise täpsusega järjestatud protsessideks, nt autotööstuse tootmisliinide materjalitarneks. Kuna juhikabiin on šassiist lahutatud ja veotelg lehtvedrude asemel kruvivedrudega, ei kandu juhile ebatasasel maastikul sõites põrutusi ja vibratsiooni. See ennetab väsimust ja võimaldab ka pikkades vahetustes pingevabalt ja keskendunult töötada. Sõidukite käituseks on valikus pliiakud või liitiumioonakud.

Omadused

Turvalisus

Turvalisus on koormaveo ülim prioriteet. Sellest tulenevalt on platvormvedukitel W20 – W30 mitu pidurisüsteemi. Lamellpidurit juhitakse pedaaliga. See pidurisüsteem võimaldab äärmiselt tundlikku ja samas jõulist pidurdamist, et transporditavat koormat kaitsta või tõstuk ohuolukorras kohe peatada. Lisaks ei lase automaatne seisupidur tõstukil kallakul kogemata veerema hakata. Sõiduki kiirendamisel vabaneb see iseenesest. Mäest allasõidul hoiab W20 – W30 automaatselt kiirust ega hakka veokauba raskuse toimel kiirendama. Kurvides kohandatakse automaatselt kiirust. Tugev kabiin koos lisavarustusse kuuluvate tuuleklaasi kaitselookade ja turvavöödega kaitseb juhti õnnetuse korral vigastuste eest. Tänu elektriliselt jälgitavatele kabiiniustele ei saa juht valesti suletud uste korral sõita roomekäigust kiiremini. Kuna aku on eemaldatav küljelt, siis on raskete veoakude vahetamine hõlbus ja ohutu

 • Automaatne seisupidur
 • püsiv kiirus kallakutel
 • kiirusekontroll kurvides
 • tugev kabiin koos tuuleklaasi kaitselookadega
 • elektriliselt jälgitavad kabiiniuksed

Ergonoomilisus

Platvormvedukid W20 – W30 tagavad maksimaalse sõidumugavuse ja ennetavad tööst tingitud väsimust. Kabiini ja šassii lahutamine ning veotelje kruvivedrud ei lase vibratsioonil ja põrutustel juhile üle kanduda, vähendades kehalist koormust. Suur kumer esiklaas ja mitmed uksevariandid tagavad vaba vaate igas suunas, nii et juht saab ümbrust jälgida ka keerukaid sõidumanöövreid tehes. Avaras juhikabiinis on pingevabaks töötamiseks piisavalt ruumi. Suurtesse panipaikadesse ja hoiuvõrkudesse saab mugavalt töötarvikuid paigutada.

 • avar šassiist lahutatud kabiin
 • lehtvedrude asemel kruvivedrud
 • vaba vaade
 • koht töötarvikutele

Käitlus

Platvormveokite W20 – W30 laadimispinnal saab olenevalt mudelist transportida kahe- (W20) kuni kolmetonniseid (W30) koormaid. Võimsad elektrimootorid tagavad suure käitlusjõudluse. Tänu kompaktsele kujule ja täpsele roolivõimendile on sõidukid siiski hõlpsasti juhitavad. W20 – W30 väike pöörderaadius tagab seeria ideaalse kasutatavuse kitsastes tootmis- ja laohallides toimuvateks vedudeks. Lisavarustusena on saadaval topeltpeeglid, et juhil oleks ka keerukate manöövrite korral sõiduk täielikult silma all. Otsasõidukahjude minimeerimiseks võimaldab üks peeglitest näha sõiduki tagaosa, teine esiratast.

 • võimsad elektrimootorid
 • väike pöörderaadius
 • kergelt käivad ja täpsed juhtimisseadmed
 • lisavarustuses topeltpeeglid

Hooldus

Platvormvedukite W20 – W30 ehitus tagab minimaalsed hooldus- ja seisakuajad. Lamellpidur ja juhtimishüdraulika on ümberringi tolmu eest kaitstud ning need ei vaja puhastust ega hooldust. Kõik hooldatavad komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad. Mugava ja kiire akuvahetuse tagamiseks saab akulahtrile ligi ülalt või küljelt. Ka küljelt vahetatava variandi korral saab akulahtri ülemise katte hooldustöödeks avada. Kahjustuste korral saab kruvikinnitusega esikaasi hõlpsasti ära vahetada.

 • Hooldatavad komponendid hõlpsalt ligipääsetavad
 • hooldusvaba lamellpidur
 • mugavalt vahetatav tuuleklaas
 • akuvahetus küljelt või vertikaalselt

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Overall width Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
W20 (2200) 2,0 (t) 1310 (mm) 18 / 20 km/h 3284 / 1887 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W20 (2600) 2,0 (t) 1310 (mm) 18 / 20 km/h 3284 / 2101 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W30 (2200) 3,0 (t) 1310 (mm) 20 / 23 km/h 3284 / 1887 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh
W30 (2600) 3,0 (t) 1310 (mm) 20 / 23 km/h 3284 / 2101 (mm) 80 / 240 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Erinevad sõidukipikkused

Olenevalt koormast on valikus 2,2-meetrine standardpikkus ja pikem, 2,6-meetrine versioon.

Kaamera

Veduki taga olev kaamera koos vastava ekraaniga tagavad juhile keerukate sõidumanöövrite korral parema vaate.

Kabiinivariandid

Kabiin on saadaval mitme uksevariandiga, sealhulgas lükand-, hingedel, PVC- ja võreuksed.

Kliimaseade ja soojendus

Kombineeritud kütte- ja kliimaseade tagab kabiinis meeldiva töökliima suvel ja talvel.

Istmevariandid

Saadaval on erinevad istmekatted ja õhkvedrustusega juhiiste.

Välispeeglid

Rohkem välispeegleid tagab juhile suure liiklustiheduse ja kitsaste ruumiolude korral parema vaate.

Liiklusmäärustikule vastavad tuled

Selle variandi korral on sõidukil terviklik valgustussüsteem koos esilaternate, suunatulede, piduri- ja tagurdustuledega. Avarii korral on lambid šassiiga kaitstud.

Põrkeraud

Platvormveoki esikülje saab varustada eriti stabiilse põrkerauaga.

Küsi pakkumist