See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1800 (kg)
 • 0 - 1724 (mm)

Product Overview D12 S/SF

Kitsas topeltlaadur

Kahe kaubaaluse transportimine väga kitsastes ruumioludes

Virnastaja D12 S/SF raam on kitsam kui kaubaalus. See võimaldab üheaegselt kahte kaubaalust vedavate tõstukitega kitsastes ruumioludes hästi manööverdada. Juhi kõrge seisuasend võimaldab kahvliotsi vabalt näha. See hõlbustab koormakäitlust. Juhiplatvorm on raamist kummilaagritega lahutatud. See kaitseb juhi keha sõiduaegse tugeva vibratsiooni eest ja võimaldab kauem keskendunult töötada. Linde virnastaja D12 on saadaval kahes põhiversioonis: S-mudelis on juht küljega sõidu suunas, omades head vaadet ette ja taha. SF-mudelis seisab ta näoga sõidusuunas ja koorem on alati hästi näha. Mõlemale mudelile on olemas erinevat laadimiskõrgust võimaldavad mastivariandid. Kaubaaluse tõstuki kandevõime on kuni 2000 kg.

Omadused

Turvalisus

Juht jääb sõidu ajal ning sisse- ja väljaladustamisel alati kaitsva tõstukikontuuri sisse. See on tagatud kergelt käivate ja tundlike juhtimiselementidega. Kompaktse kere tõttu on ka kahvliotsad juhile hästi näha, võimaldades tal takistustest aegsasti ringiga mööda sõita. Turvalisust suurendavad ka pidurisüsteemid. Kui juht võtab jala sõidulülitilt, pidurdab elektromagnetiline süsteem koormast oleneva tugevusega, peatades sujuvalt tõstuki. Ohuolukordadeks on olemas turvalüliti: kui lüliti pole enam aktiveeritud, siis pidurdab tõstuk automaatselt. Curve-Assist-System kohandab kurvides automaatselt virnastaja kiirust.

 • Kaitsev tõstukikontuur
 • Koorma kaalust oleneva toimega pidurisüsteem
 • Turvalüliti
 • Kurviabiline

Ergonoomilisus

Virnastaja D12 S/SF juhikabiin on raamist lahutatud. See vähendab märkimisväärselt juhile sõidutee ebatasasustest üle kanduvaid põrutusi ja vibratsiooni ning sellega seotud kehalist koormust. S-mudeli seljatugi tagab juhile sõidu ajal selgasäästva asendi. S-mudelil on ergonoomilise kujuga juhtimisplokk, mille käetoe kõrgust saab reguleerida. Tõstefunktsioone, vedu või signaali saab kasutada mugavalt ühe käega. Mõlemal mudelil on sügavad ja laiad panipaigad. Olulised töövahendid on alati käeulatuses.

 • Vibratsioonisummutusega juhikabiin
 • Polsterdatud seljatugi
 • Sügavad panipaigad

Käitlus

Virnastajatega D12 S/SF saab transportida kahte kaubaalust korraga. Üksikkoorma kaal võib olla 1200–2000 kg ja kahekordse koorma kaal kuni 1800 kg. Selline paindlikkus suurendab käitlusjõudlust, sest 3 kW vahelduvvoolumootor tagab tippkiiruse 10 km/h ka maksimaalse koormaga. Kitsas pöörderaadius võimaldab ka keerukate sõidumanöövrite korral kiirelt ja turvaliselt manööverdada. Eco-režiim tagab, et D12 S/SF peab ka intensiivse kasutuse korral vahetuse lõpuni vastu. Selle aktiveerituse korral kulutab tõstuk 12% vähem energiat. Kasutajad saavad virnastajaid täpselt käitlusülesandele vastavalt kohandada. Näiteks on saadaval standard- ja Duplex-mastid laadimiskõrgusega 1574–2124 mm. Koorma sõiduaegseks stabiliseerimiseks on saadaval valikuline koormakaitsevõre.

 • Paindlik ühe või kahe kaubaaluse transportimine
 • Väikse energiatarbega Eco-režiim
 • Täiskoorma korral maksimumkiirus
 • Täpse käitluse tagavad mastivariandid

Hooldus

D12 S/SF-i tolmukindel vahelduvvoolumootor on täiesti hooldusvaba. Tugev konstruktsioon tagab tõstukite vastupidavuse ka pidevkasutuse korral ning neid tuleb vaid harva hooldada. CAN-siini ühendus tagab hõlpsa hoolduse. Tehnik ühendab hooldusarvuti külge ja saab ülevaate tõstuki kõigist andmetest. Kõik olulised komponendid on paigutatud hõlpsalt ligipääsetavalt.

 • Hooldusvaba vahelduvvoolumootor
 • Tugev konstruktsioon
 • CAN-siini ühendus tõstukiandmete kiireks analüüsimiseks
 • Hõlpsalt ligipääsetavad hoolduskomponendid

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12S 1,2 / 1,8 (t) 1724 (mm) 10 / 10 km/h 1950 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
D12SF 1,2 / 1,8 (t) 1724 (mm) 10 / 10 km/h 1950 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Küljelt toimuv akuvahetus

Hoova ja vedrumehhanismiga saab aku sõidukist küljele välja võtta.

Kinnitussüsteemid

Paremal pool on tõstukil valikuline latt individuaalsete paigaldiste kinnitamiseks. Tõstuki teise, vasakpoolse lati külge on kinnitatud vilkur.

Dokumendihoidja

Tellimus alati silma all: täiendav, hästi nähtav dokumendihoidja hõlbustab paljusid komplekteerimis- ja transporditoiminguid.

Sõidukipargi haldus

Kes ja kuidas üksikuid tõstukeid kasutab? Millised on tõstukite tarbimisandmed ja kas igaüks on sõiduvalmis? Linde sõidukipargi haldussüsteemi Connect tark- ja riistvaraga saab vastused. Linde sõidukipargi haldus ja sellega seonduvad küsimused.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib põranda ebatasasused ja hoiab kõik rattad alati põrandaga kontaktis. Tõstuk jääb väga stabiilseks.

Terminali valmidus

Andmeterminaliga ühendamiseks on sõidukis 24 voldine pesa.

Küsi pakkumist