See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1600 (kg)
 • 0 - 5316 (mm)

Product Overview L14 – L16 AS/AS AP

Paindlik multitalent

Kiirelt ja paindlikult läbi kitsaste vahekäikude

Elektrilised virnastajad L14 – L16 AS/AS AP on ette nähtud kaubaaluste kiireks ja tõhusaks käitluseks kitsastes ruumioludes. Harktõstukite kompaktsed välismõõtmed ja väike pöörderaadius tagavad minimaalsetes ruumioludes suure käitlusjõudluse. Kaks erinevat mudelit võimaldavad tõstukite kohandamist täpselt lao individuaalsetele vajadustele: seisuplatvormita variant on praktiline kõrgriiulitega ladude ja plokkladude kitsastesse vahekäikudesse ning lahtilükatava juhiplatvormiga elektriline virnastaja tagab suurema mugavuse pikkadel vahemaadel. Mõlema mudeli prioriteediks on juhi turvalisus, nt kaitseb ümardatud nurkadega madal raam jalgu. 2,3 kW võimsusega vahelduvvoolumootoriga harktõstukid liigutavad 1400–1600 kg koormaid tippkiirusega kuni 10 km/h (lahtilükatava juhiplatvormiga mudel). Laiendatavad koormaõlad võimaldavad transportida kinniseid kaubaaluseid ja erilaiusega koormaaluseid. Käitusjõudlust suurendab elektriline juhtimine, mis võimaldab virnastajaid vaevata ja täpselt manööverdada.

Omadused

Turvalisus

L14 – L16 AS/AS AP suure kiiruse ja käitlusjõudluse kõrval on kesksel kohal juhi turvalisus. Kuna kõik rattad asuvad raami sees, on juhi jalad kaitstud. Pole nurki ega servi, mille vastu end vigastada. Elektromagnetiline koormusest sõltuv pidurisüsteem reageerib kohe, kui juht lahkub platvormilt, vajutab hädaseiskamise nuppu või vabastab sõidulüliti. Kurvides vähendavad tõstukid automaatselt kiirust.

 • Elektromagnetiline koormast sõltuv pidur
 • Automaatne kiiruse vähendamine kurvides
 • Madal ümardatud servadega raam tagab juhile igakülgse kaitse

Ergonoomilisus

Elektriliste virnastajate L14 – L16 AS/AS AP mõlema variandi kasutus on lihtne ja tõhus. Kõiki sõidu- ja tõstefunktsioone saab kasutada vaid ühe käega – nii vasaku kui paremaga, ilma et juht peaks juhtsanga lahti laskma. See hõlbustab ja kiirendab koormakäitlust. Elektrilise juhtimissüsteemiga võimaldatud roolitakistuse individuaalne kohandatavus tagab muretu transpordi ja täpsed manöövrid. Seisuplatvormiga tõstukivariandi kummilaagritega summutatud platvorm vähendab töökoormust ja ennetab väsimust.

 • Elektriline juhtimissüsteem
 • Ühe käega juhtimine juhtsanga peast
 • Vibratsioonisummutusega juhiplatvorm
 • Elektromagnetiliste amortisaatoritega aktiivsed külgstabilisaatorid

Käitlus

ISO-standarditele vastavate kahvlitega ja laiendatavate koormaõlgadega virnastajad L14 – L16 AS/AS AP sobivad kinniste kaubaaluste ning erilaiusega koormaaluste käitluseks. Linde OptiLift®-kontrolleriga võimaldatud tõstukimasti millimeetri täpsusega tõstmine ja langetamine tagab muretu koormakäitluse. 2,3 kW võimsusega vahelduvvoolumootor tagab harktõstuki kiiruseks kuni 10 km/h (lahtilükatava juhiplatvormiga mudel). See võimaldab kuni 1600 kg koormate kiiret ja tõhusat transporti ja ladustamist.

 • ISO-standarditele vastavad kahvlid ja laiendatavad koormaõlad kinniste kaubaaluste ning erilaiuses koormaaluste käitluseks
 • Mugavalt üles- ja allalükatav platvorm
 • Täpne tõstmine ja langetamine
 • Tõstemasti proportsionaaljuhtimine
 • 2,3 kW võimsusega vahelduvvoolumootor tagab kiiruse kuni 10 km/h (lahtilükatava juhiplatvormiga mudel)

Hooldus

Hooldusvabad 2,3 kW vahelduvvoolumootorid tagavad suure kasutatavuse. Remondi vajadusel võimaldab CAN-siini ühendus hooldustehnikul süsteemiandmed sülearvutisse kanda ja neid seal kontrollida. Kõik olulised komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad.

 • Hooldusvaba 2,3 kW vahelduvvoolumootor
 • CAN-siini ühendusega tagatud lihtne ja kiire diagnostika
 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid tagavad kiire hoolduse

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
L14AS 1,4 (t) 2924 (mm) 6 / 6 km/h 1741 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L14AS AP 1,4 (t) 2924 (mm) 8 / 10 km/h 1732 (2105) (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L16AS 1,6 (t) 2844 (mm) 6 / 6 km/h 1741 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L16AS AP 1,6 (t) 2844 (mm) 8 / 10 km/h 1732 (2105) (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Alternatiivsed veorattad

Klient võib olenevalt kasutustingimustest valida erinevaid veorattaid. Materjalina on saadaval nt jälgi mittejättev polüuretaan ja niisketele põrandatele sobiv wet-grip.

Külmlao versioon, kuni –35 °C

Külmlao versioon tagab virnastaja täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Kaasaskäidava tõstuki turvakiirus

Automaatne kiirendamine ja pidurdamine: sõidukiirus kohandub juhtsanga asendi järgi – mida püstisemalt see on, seda aeglasem on kiirus.

Küsi pakkumist