See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde Safety Guard ettevõttes Smurfit Kappa LethoPac

Kasutus, mis tagab suurema ohutuse
Linde Material Handlingu Safety Guard Smurfit Kappa LithoPacis

Smurfit Kappa

  • Asutatud: 1934
  • Töötajaid: 46 000
  • Käive: 8,5 miljardit

Smurfit Kappa on üks maalima juhtivaid paberipõhiste pakendite tootjaid. Ettevõte toodab aastas 11,7 miljardit ruutmeetrit pakendeid. Nybros asuv Smurfit Kappa LithoPac on spetsialiseerunud ofsettrükitud lainepapist pakenditele.

Nybros asuvas Smurfit Kappa LithoPacis on ohutus esmatähtis. Ettevõtte ohutusstandard on olnud alati kõrge, nüüd on selle tagatiseks abisüsteem Linde Safety Guard.

Kohas, kus inimesed ja kahveltõstukid kitsas ruumis kiirelt koos tegutsevad, on ohutusel alati eesõigus. Õnnetuste vältimiseks varustab Smurfit Kappa LithoPac alates 2021. a kõik töötajad ja kahveltõstukid süsteemiga Linde Safety Guard System.

Linde Safety Guard tuvastab varakult ohu ning hoiatab tõstukijuhte ja jalakäijaid, et need saaks õigeaegselt reageerida.

Smurfit Kappa LithoPacis kohandati süsteem ettevõtte individuaalsetele vajadustele. Eri moodulite konfigureerimine võimaldab hõlpsat individuaalset kohandamist.

„Tahame lisada Linde Safety Guardile projektsioonipunktid, kus süsteem projitseerib seal, kus jalakäijate ja tõstukite teed võivad kohtuda, põrandale hoiatusmärgi,“ räägib Ulf Sigfridsson, Smurfit Kappa LithoPaci ostuosakonna juhataja.

Linde Material Handlingu Safety Guard Rootsis Smurfit Kappa LithoPacis