See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
Kompromissitult vabastav. Piirideta elektrijõud.
Laohalli slotcar-rallirada

Standardeid seadev tippvõimsus.

Akutõstuki piirid? Linde uuel akutõstukiteseerial X20 – X35pole neid enam. Need peavad sisepõlemismootoriga tõstukitega kompromissitult sammu, tõestades nii sise- kui välikasutuses ning iga aluspinna korral, et sisepõlemismootoriga ja akutõstukite võimusel pole enam vahet. Sünkroon-reluktantsmootorid (SRM+) tõstavad jõudluse täiesti uuele tasandile ning saavutavad tänu aku- ja sisepõlemismootoriga tõstukite ühisplatvormile seniolematu paindlikkuse.

Tippjõudlusega tagatud vabadus: uudismudel igaühele, kel sooviks seniolematuid võimalusi katsetada!

Uue võimsusklassi platvorm.

Linde Material Handling käivitab värskete akutõstukitega X20 – X35 uue võimekusklassi, mis ühendab sisepõlemismootoriga tõstukite jõudluse ja tugevuse elektriajami dünaamilisuse, heitmevabaduse ja vaiksusega. Aluseks on Linde uute vastukaalutõstukite läbiproovitud, kasutaja- ja hooldussõbralik ja ökonoomne platvorm.

Avastage maailma võimekaim akutõstuk. IT’S A LINDE.

Tippjõudlus

Tänu uutele täiendavate püsimagnetitega sünkroon-reluktantsmootoritele (SRM+) on akutõstukid X20 – X35 sisepõlemismootoriga tõstukitele võimsaks, kuid vaikseks ja heitmevabaks alternatiiviks.

Suure koormatavusega

Suur mehaaniline koormus, tolm, mustus ja äärmuslikud temperatuurikõikumised mudeleid X20 – X35 ei takista. Lisaks on akutõstukite X20 – X35 kõik koostud ja komponendid minimaalse kuluvusega.

Kompromissitult kestlik

Akutõstuk on keskkonnasäästlik ja sisepõlemismootoriga tõstuki võimsustasemel! Jätkusuutlikult toodetud primaarenergia puhul töötavad tõstukid CO2-neutraalselt. Liitiumioon-akusüsteemid on kasutatavad staatiliste voolusalvestitena ning ringlusse võetavad.

Konstruktsiooniline turvalisus

Aku- ja sisepõlemismootoriga tõstukite ühisplatvorm tagab moodsaima konstruktsiooni kõik turvaeelised. Näiteks on konstruktsiooniga tagatud oluliselt parem ringvaade. Juhti ja materjali kaitsevad ka standardselt lisatud funktsioonid, nt Linde Curve Assist.

Ökonoomne

Tippvõimsuse tagavad vähene hooldusnõue, suur käitlusjõudlus ja tihe hooldusvõrk. Inimese ja masina optimaalne koostöö suurendab tootlikkust ja kõiki kulusid arvestavat ökonoomsust.

Võrkuühendatavuse kõrge tase

Täielik ühilduvus tagab tõstukite hõlpsa sidumise sõidukipargi haldussüsteemi ja digiprotsessidesse. Värskendused ja teised digifunktsioonid lihtsalt ja individualiseeritult alla laetavad. Olulised parameetrid igal ajal vaadatavad ja analüüsitavad.

Kas soovite kohe proovisõitu?