See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1000 (kg)
 • 0 - 5415 (mm)
 • 0 - 6350 (mm)

Product Overview V10

Kitsas kõrgkomplekteerimistõstuk

Ergonoomiline töökoht kitsastesse vahekäikudesse

Linde Material Handlingu kõrgkomplekteerimistõstuk V10 on kavandatud esimese ja teise riiulitasandi komplekteerimisülesanneteks ning haardekõrguseks kuni 6,35 meetrit. Kabiin ja kõik juhtimiselemendid tagavad ergonoomilise ja pingevaba töö. Tõstuk on saadaval käidava koormaplatvormi või lisatõstega. Erinevaid tõstemootoreid, raami-, kabiini- ja mastivariante saab väga mitmeti kombineerida. See võimaldab seadme optimaalset kohandamist individuaalsetele nõuetele, et tagada suur käitlusjõudlus. Tõstuk on juhitav kas mehaaniliselt või induktiivselt ning mõlema puhul on maksimaalne kandevõime 1000 kg.

Omadused

Turvalisus

Tõstuki liigutamise võimaldamiseks peab juht aktiveerima kaks käsiandurit ja turvalüliti. See takistab väärkasutust ja käsitsusvigu. Tõstuki käsitsemise võimaldamiseks peavad elektrilise seirega külgpiirded olema platvormi 1,2 meetrisest kõrgusest alates suletud. Ülestõstetud kabiini korral ja kurvides sõidab tõstuk automaatselt aeglasemalt. Valikuline abisüsteem Linde System Control (LSC) reguleerib olenevalt pöördenurgast ja tõstekõrgusest automaatselt ja sujuvalt kiirust.

 • Kolmepunktiline kasutus
 • Automaatne kiiruse vähendamine kurvides ja ülestõstetud kabiini korral
 • Suure avausega mast tagab hea vaate
 • Elektrilise seirega külgpiirded

Ergonoomilisus

Eriti lihtne ja ergonoomiline juhtsüsteem võimaldab juhil V10 täpselt ja pingevabalt kasutada. Kabiinis on korjetoiminguteks palju ruumi, see on vedrustusega ja kaitseb juhti vibratsiooni eest. Madal lävi säästab sisse- ja väljakäimisel jalgu. Lisatõstega mudeli kahvliga piirnev madal rinnatis hõlbustab riiuli ja kaubaaluse vahelisi liigutusi. Juhi tööd abistavad mitmed hoiupinnad ja varustusvariandid, nagu raadiovalmidus, ventilaatorid, andmeterminal, kaubaskanner, peeglid või valgustused.

 • Avar kabiin
 • Madal lävi ja rinnatis
 • Vedrustusega kabiin
 • Ergonoomiline juhtsüsteem

Käitlus

Kõrgkomplekteerimistõstukitel V10 on suurte tõste- ja sõidukiiruste tagamiseks võimsad vahelduvvoolumootorid. Tõstukid saavad samaaegselt sõita ja tõsta. Nii jõuab juht ajasäästlikult ja kiireimat teed pidi soovitud riiulikohta. Tõstukiseeria mõlemat, käidava platvormiga ja lisatõstega põhivarianti saab individuaalselt kombineerida paljude kabiinide, raamide ja mastivariantidega igaks rakenduseks. See asjaolu ja ergonoomiline kasutus kindlustavad teile alati suure tootlikkuse. Säästlikud elektrimootorid ja langetamise energiatagastus tagavad ökonoomse kasutuse.

 • Sõidab ja tõstab samal ajal
 • Suured tõste- ja sõidukiirused
 • Individuaalne varustus
 • Energiatagastus

Hooldus

Tõstuki kõik komponendid on hooldustehnikule hõlpsalt ligipääsetavad. Lisaks saab ta kõiki andmeid hooldusarvutis vaadata ja kontrollida. Seda võimaldab CAN-siini ühendus. Aktiivne jahutussüsteem parandab tõstuki kasutatavust ka intensiivsete töötingimuste korral. Korpusega kaitstud vahelduvvooluajamid on hooldusvabad. Aku vahetamine toimub külje suunal rullkonveieri ja vahetusraami abil või kraanaga.

 • CAN-siini ühendus
 • Hooldatavad komponendid hõlpsalt ligipääsetavad
 • Aktiivne jahutussüsteem
 • Hooldusvaba mootor

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Aisle width with pallet 800 x 1200 along forks
V10 Simplex mast 1,0 (t) 1500 (mm) 9 / 9 km/h 1485 (mm) 1190 (mm)
V10 Standard mast 1,0 (t) 4550 (mm) 10 / 10 km/h 1650 (mm) 1380 (mm)

Erivarustus

Helisignaal

Tõstuki liigutamisel kõlab jalakäijaid ja teisi tõstukeid hoiatav signaal.

Päästealarm

Tõstuki juhtseadme valikvarustus seirab juhtpaneeli, külgpiirde ja turvalüliti erinevaid andureid ja annab akustilise hoiatuse, kui signaalid viitavad valekasutusele.

Juhtpaneel

Koormapoolsele küljele või koorma- ja mastipoolsele küljele saab paigaldada valikulise juhtpaneeli. Koormapoolsel küljel oleva versiooni puhul saab täiendavalt valida surunupu lisatõste juhtimiseks.

Kinnitussüsteemid

Kinnitada saab nt terminali, skanneri, dokumendihoidja, kirjutusaluse või individuaalseid paigaldisi. Kinnitusrauad on paigaldatud mastist paremale ja vasakule ning juhi kaitsekabiini katuse koormapoolsele küljele.

Linde BlueSpoti lähiülesvõte.

Linde BlueSpot™

Liikumistee hoiatussüsteemLinde BlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli teeb tõstuki helivabalt märgatavaks.

Ergonoomiline tugipolster

Kolmeastmeliselt reguleeritavat ergonoomilise kujuga polstrist on kasu siis, kui juht käsitseb tõstukit koormapoolselt küljelt. Juht saab sõidu ajal selle vastu toetada.

Induktiivjuhtimine

Tõstukitel on põranda juhttraati tuvastavad andurid. Need võimaldavad tõstuki ohutult läbi vahekäigu juhtida.

Linde System Control (LSC)

Süsteem tagab kiirema käitluse ja suurema turvalisuse, reguleerides sujuvalt tõstuki kiirust olenevalt pöördenurgast ja tõstekõrgusest.

Kõrvalkõndimise nupud

Nupud asuvad mõlemal pool tõstukit tõstemasti surunupu juures. Nendega saab juht komplekteerimistõstukit väljastpoolt juhtida ja ise kõrval kõndida.

Kallutatavad piirded

Juhi nõjatumisel vastu piiret lükkub see küljele välja. Nii saab ta riiulile paremini ligi ja komplekteerimine on lihtsam.

Raadiovalmidus

Tõstuki kabiini varustuses on 12 V / 50 W ühendus, kõlarid ja antenn.

Peeglimoodul

Varustuse paketti kuuluvad suur tahavaatepeegel ja riiuli töökeskkonda valgustavad külgmised töötuled. Paketti saab lisada juhti palavuse korral laealustel suurtel tõstekõrgustel jahutava ventilaatori.

Küsi pakkumist