See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde BlueSpot™

Sinine tuli suurema turvalisuse tagamiseks
Linde BlueSpot™ on kasutusel joogitarnijate juures

Turvalisus eelkõige! Tõstukiga või jalgsi liikudes kaotavad töötajad töö käigus võimalikud ohud kiiresti silmist. Nad on tähelepanematud või tööle keskendunud. Vali müra juhib tähelepanu kõrvale ja võib olulised hoiatussignaalid summutada. Kõik see võib tööterritooriumil põhjustada ohtlikke õnnetusi. Uuenduslik liikumistee hoiatussüsteem Linde BlueSpot™ minimeerib riski vaikides.

Juhi kaitseraami külge kinnitatud Linde BlueSpot™ LED-tuli projitseerib põrandale sinise hoiatuspunkti. Sel viisil hoiatatakse jalakäijaid ja teisi tõstukijuhte lähenevate tõstukite eest. Selle Linde Material Handlingu optilise lahenduse abil on tähelepanu intuitiivselt juhitud liikuvale veokile. See suurendab märkimisväärselt turvalisust nii liikumisteedel kui ka halva nähtavusega ristmikel.

Linde BlueSpot™ töötamas

Silmatorkamatu, kuid raske mööda vaadata

Linde BlueSpot™ koosneb kahest mitte-pimestavast eredast LED-valgustist, mis projitseerivad põrandale sinise punkti. Te saate valida, kas see põleb pidevalt või vilgub. Valgustäpp on veokist mõni meeter eespool nii edasi sõites kui ka tagurdades. See veenab hea vastupidavusega: Linde BlueSpot™ tööaeg on üle 20 000 tunni, kuna LED-tehnoloogia võimaldab suurt valgustugevust väga madala energiatarbe juures.

Turvaline ja tugev

Liikumistee hoiatussüsteemi elektrilised komponendid on kontrollitud vastavalt kaitseklassile IP 67. Need on keskkonnamõjude vastu optimaalselt varustatud: Linde BlueSpot™ on vastupidav veele ja tolmule, nt tõstuki survepesu korral. Löögid ja vibratsioon hoiatustuld ei mõjuta.

Linde BlueSpot™ järelpaigalduseks

Linde Bluespoti paigaldamine

BlueSpot™ tooteperekond järelpaigalduskomplektina

Linde BlueSpot™ pole saadaval ainult sinise tulega. Linde on selgete juhiste ja signaalide jaoks loonud kaks täiendavat järelpaigalduskomplekti.

Linde BlueSpot™ sinise noolega

Sinine suunaga nool

Valgus projitseeritakse sinise noolena. See muudab tõstuki sõidusuuna selgeks ka halva nähtavusega ristmikel.

Linde BlueSpot™ punase LED-tulega

Punane tuli

Punase LED-tulega Linde BlueSpot™ on eriti kasulik siis, kui sinist värvi kasutatakse juba muudeks hoiatusteks või kui põrandal tekib punasega tugevam kontrast.

Mõnus ja turvaline kaaslane

Linde BlueSpot™ võimsate LED-tulede abil juhitakse töötajate tähelepanu tõstukite liikumisele meeldival, kuid tõhusal viisil: puudub tugev müra, ei ole mingeid ehmatusi ega riske. Linde hoiatuslahendused on pälvinud ettevõtetes suure heakskiidu. Isegi väljastpoolt saabuvad tehase külastajad tunnevad Linde BlueSpot™-is vaistlikult ära hoiatuse ja reageerivad vastavalt.

Turvalisus läbi innovatsiooni

Eeliste ülevaade

  • Liikumistee hoiatussüsteem: suurem turvalisus liikumisteedel ja halva nähtavusega ristmikel
  • Varajane märguanne: eesliikuv täpp põrandal jätab piisavalt aega kõrvale põigata
  • Turvalisus igas suunas: saab kasutada nii edasi kui ka tagasi sõites
  • LED-tehnoloogia: mitte-pimestav suur valgustugevus koos madala energiatarbega
  • Pikk kasutusiga: väga madal töötemperatuur
  • Tugev konstruktsioon: ei karda raputamist, vibratsiooni ja kõrgsurvepuhastust
  • Mitmekesine: punase või sinise valgusega või sinise suunanoolega LED-tuli
  • Suur heakskiit juhtide ning jalakäijate seas: segavad akustilised hoiatussignaalid on minevik

Linde BlueSpot™

Meie viimane uuendus

Linde TruckSpot

Kitsaste riiulivahede, halva nähtavusega ristmike ja alade tõttu on jalakäijatel tihti raske tagurdavat tõstukit õigeaegselt märgata. Optiline hoiatuslahendus Linde TruckSpot annab lähenevast tõstukist märku valgussignaaliga.

Loe lisaks