See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1 000 (kg)
 • 0 - 40 (mm)

Product Overview LT06 – LT10 M - LT10 W

Kompaktne sise-veorong

Kiire ja vilgas saalis

Tänu kompaktsele disainile sobivad veorongide haagised LT06 – LT10 M / LT10 W ideaalselt kaupade transportimiseks siseruumides. Neid kasutatakse peamiselt tooraine tarnimiseks laost sama saali erinevatele koosteliinidele. Kahes versioonis (M-raam ja W-raam) saadaolevad haagised põhinevad kahe rattaga üheteljelisel konstruktsioonil. See muudab need eriti kitsaks ja manööverdatavaks, mis on eelkõige kasulik kitsastes vahekäikudes. Haagise väike kaal võimaldab vedukil töötada suurel kiirusel, suurendades seeläbi läbilaskevõimet. Veorongi haagised LT06 – LT10 M / LT10 W pakuvad kulutõhusat lahendust tavalistele euroalustele, tööstuslikele alustele ja väiksematele konteineritele.

Omadused

Turvalisus

Ohutu töö tagamiseks on LT06 – LT10 M / LT10 W mitmesugused turvafunktsioonid. Automaatne käivituslukk tagab, et veorong ei hakka liikuma langetatud laadimisraamiga. Samal ajal on aga haagise langetamise mehhanism sõidu ajal välja lülitatud. Patenteeritud koormakinnitussüsteem fikseerib koorma usaldusväärselt. W-raamil on ka mitmekordne koormakinnitus. Valikuliselt saab hüdraulilise tõstefunktsiooni asendada elektrilise tõstemehhanismiga. See parandab tööohutust ja võimaldab vaikset tööd. W-raamidele on tänu konstruktsioonile ette nähtud jalakaitse ja M-raamide puhul on see valikuliselt saadaval, et vältida vigastusohtu. Soovi korral on saadaval lisavarustus, nagu turvalipud, läbitungimiskaitse ja ilmastikukaitse.

 • Allaviidud laadimisraami korral aktiveeruv käivituslukk
 • Sõidu ajal inaktiveeritud langetusfunktsioon
 • Laadimisraamide patenteeritud lukustus
 • W-raamide mitmekordne koormakinnitus
 • Valikuline elektriline tõstmine

Ergonoomilisus

LT06 – LT10 M / LT10 W on loodud pakkuma parimat mugavust. M-raamide peale- ja mahalaadimine toimub maapinnal. See leevendab operaatori pinget ja vähendab korduvast tõstmisest põhjustatud kehavigastuste ohtu. W-raamil on kaldus platvorm, mis hõlbustab operaatoril kaubaaluste paigaldamist ja eemaldamist. Laadimisraamid lukustuvad automaatselt, samas kui avamine asub mugavalt ergonoomilisel kõrgusel ja seda saab juhtida jalaga. Lisaks on veorongi haagise M-raamil ergonoomiline väljutusmehhanism, mis liigutab koormat tagant juhi poole kohe, kui operaator lukustuse vabastab.

 • Laadimisraamide automaatne lukustamine
 • Hõlpsasti jalaga lukust avatav
 • M-raamide ergonoomiline väljutusmehhanism
 • M-raam: Haagiste peale- ja mahalaadimine maapinnal
 • W-raam: kaldus platvorm muudab kaubaaluste sisestamise lihtsamaks

Käitlus

Haagistel LT06 – LT10 M / LT10 W on kaks erinevat raami varianti: alglahendusena sobivad M-raamid kergemate koormate transportimiseks sama laadimis- ja mahalaadimisküljega marsruutidel. W-raame seevastu saab peale- ja maha laadida mõlemalt poolt ning seetõttu saab neid paindlikult kasutada. Kompaktne üheteljeline disain kahel rattal muudab laadimisraamid eriti manööverdatavaks ja võimaldab dünaamilisi sõidumanöövreid ka kitsastes siseruumides. Koormaraami väike kaal võimaldab vedukil läbida vahemaid suurematel kiirustel. Laadimisraamide automaatne tõstmine ja langetamine tagab koorma kiire käitlemise: kui juht vedukisse siseneb, tõstetakse raamid transportimiseks üles. Sõidukist lahkudes lastakse need uuesti alla. Laadimisraamid on varustatud sujuvalt liikuvate sisenemisabivahenditega kärude kiireks ja lihtsaks käsitsemiseks.

 • Kompaktne üheteljeline disain kasutamiseks kitsastes keskkondades
 • Väike kaal võimaldab suuremat sõidukiirust
 • Laadimisraamide automaatne tõstmine ja langetamine
 • Sujuvalt jooksvad sissesõiduabid kärudele
 • W-raam: Mugav peale- ja mahalaadimine mõlemalt poolt

hoolduse

LT06 – LT10 M / LT10 W alus tagab kõrge kättesaadavuse ja vähese hoolduse. Veduki ja laadimisraami hooldusvälbad on sünkroniseeritud, et tagada hooldustööde tõhus planeerimine ja teostamine. Lihtne, väheste osadega raami konstruktsioon vähendab hoolduskulusid ja võimaldab kulutõhusust hooldustel. Soovi korral saab laadimisraamid ümber ehitada elektrisele tõstmisele. Selleks on vaja ainult ühte tõstemootorit, mis lihtsustab hooldust veelgi. Mehaaniline lukustusseade ja tiislisüsteem on hooldussõbralikud ja kergesti hooldatavad.

 • Haagiste ja veduki üheaegne hooldus
 • Lihtne raami disain väheste komponentidega
 • Vähest hooldust vajav tiislisüsteem ja lukustusseade
 • Valikuline elektriline tõstmine tõstemootoriga

Videod ja pildid

Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W
Linde Material Handlingu LT06 – LT10 M / LT10 W

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Lift function Overall length Overall width
LT06-M 0,6 (t) 40 (mm) Hydraulic/electric 1953 (mm) 1007 (mm)
LT10-M 1,0 (t) 40 (mm) Hydraulic/electric 1953 (mm) 1007 (mm)
LT10-W 1,0 (t) 40 (mm) Hydraulic/electric 2069 (mm) 1070 (mm)

Erivarustus

Presentkatus tagab kauba kaitse

Ilmastikukaitse

M- ja W-raamidele on saadaval presentkatus, mida saab raamide peale tõmmata. M-raamid on avatavad ühelt ja W-raamid kahelt küljelt.

Tagatuled koosnevad neljafunktsioonilisest LED-tulede komplektist

Tagavalgustus

Saadaval on neljafunktsiooniline LED-tagatulede komplekt (suunatuli, tagatuli, pidurituli, numbrimärgituli) koos magnethoidiku ja kahe lambiga. Läbipaistvast klaasist korpus on veekindel ning e4 ja ISO 1724 sertifikaadiga.

Ohutuslipud tagavad laadimisraamide hea nähtavuse

Ohutuslipud

Kaks ohutuslippu tagavad, et laadimisraamid on kogu aeg selgelt nähtavad. Eriti väikese koormaga või ilma koormata sõites.

Raam saadaval mitmele kaubaalusele

Mitme kaubaaluse kasutus

Standardversioonis mahutavad M ja W raamid ühe käru. Valikuliselt on saadaval M-raamid kahe käru hoidmiseks ja W-raamid, mis mahutavad kolme käru.

Jalakaitse tagab töötamise ajal suurema ohutuse

Jalakaitse M-raamidele

M-raamil olev lisaseade ei lase operaatoritel töö ajal jalga raami vahele jätta. See kaitse on W-raamidel nende disaini tõttu juba olemas.

Elektrilise tõsteseadmega laadimisraam

Elektriline tõstmine

Laadimisraamid on standardvarustuses hüdraulilise tõstesüsteemiga. Neid saab valikuliselt varustada ka elektrilise tõsteseadmega.

Raamide vahel olev läbitungimiskaitse takistab haagise veotiislist üle ronimist

Läbitungimiskaitse

Raamide vahelist ruumi saab kinnitada turvarihmaga, et vältida üle haagise tiisli ronimist. Lindi saab ka tagantjärele paigaldada.

Mitmes versioonis kärud erinevatele koormatele

Kärud

Linde pakub kõikidele veorongidele mitmesuguste konstruktsioonidega kärusid erinevate koormate jaoks. Näiteks saab neid varustada modulaarsete riiulikonstruktsioonidega.

Veorongi juhtimissüsteem koordineerib sõidukorraldusi ja määrab optimaalsed marsruudid

Logistic Train Controller

Veorongide juhtimissüsteem koordineerib sõidutellimusi ja kaardistab juhtidele optimaalsed marsruudid. Tarkvara esipaneel kuvab kohe kogu olulise teabe ja võimaldab protsesse optimeerimiseks analüüsida.

Küsi pakkumist

LT06-M - LT10-W

LT06 – LT10 M / LT10 W