See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1400 (kg)
 • 0 - 4266 (mm)

Product Overview D12 – D14 SP

Dünaamiline imemasin

Tõhus mitmel tasandil

Elektrilisi topeltlaaditavaid tõstukeid D12 - D14 SP saab kasutada mitmel viisil – eelkõige kaupade tõhusaks ladustamiseks ja väljatoomiseks ning kahe kaubaaluse samaaegseks transportimiseks pikkadel vahemaadel. Kuid ergonoomilised seadmed sobivad ideaalselt ka aeg-ajalt tellimuste komplekteerimiseks. Seisuplatvorm ja juhtseadised moodustavad täisvedrustusega tervikliku üksuse, mida tagant ümbritseb tugev teraspõll. See kaitseb juhti ning võimaldab optimaalset nähtavust ja ergonoomilist kehaasendit: juht seisab sõidusuuna suhtes 45-kraadise nurga all ning valikuliselt juhib sõidukit Linde e-driveri abil, mis on mõeldud ühe käega juhtimiseks. Neljapunktiline rooli- ja koormarullisüsteem tagab maksimaalse stabiilsuse, eriti kõrgel ladustamisel ja väljatoomisel. Linde OptiLift juhtseade võimaldab täpset, täielikult proportsionaalset koorma käsitsemist ning vaikset ja energiasäästlikku töötamist.

Omadused

Turvalisus

D12 – D14 SP seisuplatvormil ümbritseb juhti kuni puusade kõrguseni tugev teraspõll, mis pakub õnnetuse korral maksimaalset kaitset. Jalgu kaitseb hästi ka ümbritsev terassiin, lisaks valikuline jalasurveandur: kui jalg liigutatakse platvormist väljapoole, pidurdab sõiduk automaatselt. Sõidukid on varustatud Linde Curve Assistiga. Kurvides vähendatakse sõidukiirust, mis hoiab ära riskantsed manöövrid. Masti konstruktsioon tagab suurepärase ülevaate koormast ja selle ümbrusest. Tänu spetsiaalsele Soft-Landing pehme maandumise funktsioonile maanduvad kahvlid õrnalt koormaõlgedele ja hoiavad ära koorma kahjustamise. Sõiduk seiskub iseenesest niipea, kui juhtimiskangi enam ei vajutata. Lisavarustusse kuuluv Linde BlueSpot hoiatustule prožektor juhib tähelepanu lähenevale sõidukile.

 • Stabiilne terasest põll kaitsekilbina
 • Kurvides kiiruse kohandamine
 • Optimaalne vaade läbi masti
 • Soft-Landing pehme maandumise funktsioon veose kaitsmiseks
 • Lisakaitseks valikuline jalasurveandur

Ergonoomilisus

Mudelil D12 – D14 SP on Linde OptiLift abisüsteem. See võimaldab täpseid ja intuitiivseid tõsteliigutusi ning tagab koorma käsitsemise, mis on nii vaikne kui ka energiasäästlik. Alus- ja juhtseade, mis on šassiist täielikult lahti ühendatud ja vedrustatud, neelab ebatasasest põrandast põhjustatud vibratsioone ja lööke. Topeltlaaditavates tõstukites D12 – D14 SP seisab operaator kahvlite suuna suhtes 45° nurga all. Nii näeb ta ümbrust igas sõidusuunas, ilma selga ja kaela kurnamata. Soovi korral saab sõidukid varustada Linde e-driver juhtseadmega, mis on spetsiaalselt välja töötatud 45° asendi ja ühe käega juhtimise jaoks. Tänu elektrilisele roolivõimendile on manööverdamine võimalik ilma suurema pingutuseta. Sõidukiirus ja roolitakistus kohanduvad automaatselt ja sujuvalt pöördenurgaga. Reguleeritava kõrgusega roolimehhanismi saab kohandada vastavalt juhi füüsilistele vajadustele.

 • Abisüsteem Linde OptiLift
 • Elektriline roolivõimendi
 • Täielikult lahti ühendatud juhi töökoht
 • Unikaalne kontseptsioon 45° juhtimisasendiga
 • Valikuline ühe käega juhtimine Linde e-driver abil

Käitlus

D12 – D14 SP transpordib korraga kahte kaubaalust kuni 1000 kg koormaga. Isegi täislastis kiirendab võimas 3 kW kolmefaasiline mootor sõidukeid kuni 10 km/h – ideaalne kiireks pikamaatranspordiks. Samuti on neil suur jääkvõimsus kuni nelja meetri kõrguste koormate tõstmisel. Intensiivseks kasutamiseks on soovitatav varustada sõidukid Linde Li-ION akude ja pardalaadijatega. Linde e-driver töötati välja ka topeltlaaditavate tõstukite intensiivseks kasutamiseks. Kõik juhtnupud on integreeritud juhtseadmesse, mis on optimeeritud 45-kraadise asendi jaoks ja mida saab hõlpsalt ühe käega juhtida.

 • Aluste topelttransport
 • Suured jääkjõudlused suurtel tõstekõrgustel
 • Võimas 3 kW vahelduvvoolumootor
 • Valikuline juhtseade Linde-e-driver ühe käega juhtimiseks
 • Uue põlvkonna Linde Li-ION akud
 • Saadaval pardalaadija

hoolduse

Tänu tugevale konstruktsioonile ja paljudele vähekuluvatele ja hooldusvabadele komponentidele – nt võimsad kolmefaasilised mootorid – pakuvad D12 – D14 SP suurt kasutusaega ja madalaid hoolduskulusid. Design-to-Service ehk hooldamiseks disainitud põhimõtte kohaselt on kõik topeltlaaditava tõstuki hoolduse seisukohast olulised komponendid hooldustehniku jaoks kergesti ligipääsetavad. Tehnikul on diagnostikapistiku abil juurdepääs kõikidele sõiduki andmetele CAN-siini kaudu. Tänu äsja väljatöötatud elektri- ja elektroonikaarhitektuurile saab rikete diagnostikat teostada juhtmevabalt, tarkvarauuendusi ja lisafunktsioone paigaldada õhu kaudu, kui sõidukid on varustatud valikulise andmeedastusseadmega.

 • Hooldusvabad komponendid
 • Tugev konstruktsioon
 • Hooldussõbralik disain
 • Diagnostika CAN-siini arhitektuuri kaudu
 • Kaasaegne E/E-arhitektuur

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12 SP 1,2 / 1,0/1,0 / 2,0 (t) 4266 (mm) 10 / 12 km/h 2221 / 2291 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh
D14 SP 1,4 / 1,0/1,0 / 2,0 (t) 4266 (mm) 10 / 12 km/h 2221 / 2291 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Erinevad mastikõrgused

Saadaval on masti erinevad kõrgused. Nii saab tõstuki kohandada täpselt kasutusvaldkonnale vastavaks.

Li-ION-tehnoloogia

Lisaks klassikalistele pliiakudele on saadaval ka uus põlvkond Linde Li-ION-akusid .

Küljelt toimuv akuvahetus

Rullikutel aku küljelt eemaldamine võimaldab kiiret vahetamist, mis teeb eelkõige töö mitmes vahetuses tõhusamaks.

Juhtimine

Sõidukeid saab varustada kas standardse topeltkäepidemega või Linde e-driveriga, mis on optimeeritud 45-kraadise asendi jaoks ja ühe käega juhtimiseks.

Kaitsekatus

D12 – 14 SP saab valikuliselt varustada juhi varikatusega, et kaitsta operaatorit kukkuvate koormate eest.

Külmlao versioon

Külmlao versioon tagab sõiduki täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Linde Feet Detection

Andur registreerib, kui juhi jalad seisuplatvormilt lahkuvad. Seni, kuni andur reageerib, pidurdatakse sõiduk seiskumiseni.

Linde BlueSpot

Linde hoiatustule prožektor BlueSpot teeb sõiduki müravabalt nähtavaks ja suurendab igapäevase laotöö ohutust.

Küsi pakkumist