See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde connecti riistvarakomponendid

Tõstukite suhtlus
Linde connecti riistvarakomponendid

Linde connecti riistvara

Linde riistvarakomponendid ühendavad tõstukipargi andmepanga tarkvaraga. Need koguvad ja edastavad juhtimis- ja anduriandmeid edasiseks töötluseks. Need toimivad ka PIN-koodi või RFID-kaardiga aktiveeritava elektroonilise süütelukuna.

Järelpaigaldatavad lahendused

Uued tõstukid varustatakse Linde connecti riistvaraga juba tehases. Kõik komponendid on saadaval ka järelpaigaldatavate lahendustena olemasolevatele või teise tootja tõstukitele. Linde pakub üldjuhul suhtlust GPRS-iga Linde pilveserverisse ning Bluetoothiga kohalikesse andmebaasidesse. Võimalikud on ka muud traadita kliendipõhised lahendused, nt WiFi.

access units CAM

connect:access unit (CAM)

connect:accessi moodul võimaldab tõstukeid PIN-koodi või RFID-kaardiga aktiveerida ja kasutada vaid volitatud juhtidel. connecti: täiendavate funktsioonimoodulite tarkvara saab paigaldada Bluetoothi kaudu. Nii PIN-koodi kui RFID-kaardi mooduli saab olemasolevatele Linde või muu tootja tõstukitele hõlpsalt järelpaigaldada.

connect: data unit

connect:data unit (CDX)

CDX-moodul kogub tõstuki andmeid ja edastab need mobiilside võrgu kaudu Linde pilveserverisse. See on tellitav järelpaigalduskomplektina Linde kesksest varuosalaost Kahlis. Komponentide paigaldamine võtab aega vaid mõne minuti. Moodul ühendatakse CAN-siiniga ja on pärast paigaldamist kohe töövalmis.

connect: retrofit kit

Bluetoothi järelpaigalduskomplekt

Tõstukeid, millel Bluetoothiga ühilduvat PIN-koodi või RFID-kaardi moodulit pole, saab tõstukipargi haldustarkvaraga hõlpsalt ühendada Bluetoothi järelpaigalduskomplekti abil. Järelpaigalduskomplekt ühendatakse lihtsalt tõstuki juhtmestiku ja olemasoleva juurdepääsumooduliga.

Linde nõustaja kliendi juures kohapeal

Linde connecti tugi

Kõik komponendid ühest kohast. Linde ja teie kohaliku edasimüüja eksperdid on teile tõstukipargi haldussüsteemi kavandamisel ja kasutuselevõtmisel toeks. Linde connecti riist- ja tarkvara komponente arendatakse pidevalt edasi ning täiustatakse uute funktsioonidega.

Sõidukipargi halduse logistika

Tarkvara Linde connect annab sõidukipargi operaatoritele kogu tõhusaks ja turvaliseks pargihalduseks vajaliku teabe.

Ülevaade

Funktsioonid

Linde connecti funktsioonimoodulitest saab kombineerida süsteemi, mis vastab optimaalselt teie individuaalsetele vajadustele.

Funktsioonid

Tarkvara

Tarkvaraga Linde connect saab tõstukipargi kõigile andmetele juurde.

Tarkvara