See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2 000 (kg)
 • 0 - 7 710 (mm)

Product Overview R14 – R20 G

Paindlik maastur

Lükandmastiga virnastajad halli ja hoovi

Seeria R14 – R20 G lükandmastiga virnastajad sobivad ideaalselt kombineeritud kasutuseks hallis ja hoovis, st liinivedudeks vahelduvas keskkonnas, nt veokite laadimiseks. Ülisuured ja -elastsed rattad, amortisaatoriga ajamiplokk, suurem kliirens ja juhi vibratsioonist lahutatud töökoht tagavad sõidumugavuse ning turvalisuse. Need omadused võimaldavad mitmekülgsete lükandmastiga virnastajatega R14 – R20 G sõita välialade ebatasastel pindadel vähese vibratsiooniga ning laohalli kitsastes riiulivahedes koormaid tõhusat käidelda. Võimsate mootorite ja mitmete turvaomadustega tõstukeid saab iga juht endale mugavaks kohandada.

Omadused

Turvalisus

Lükandmastiga virnastajate R14 – R20 G valikuline sardklaasist panoraamkatus kaitseb juhti ja tagab optimaalse vaate ülestõstetud koormale. Linde Curve Assist suurendab juhi ohutust, kohandades kurvides kiirust. Ohuolukorras võimaldavad kiirelt peatuda neli pidurisüsteemi – regeneratiivne vastuvoolupidur, automaatselt juhitav seisupidur ning hüdrauliline kõigi rataste pidurisüsteem koos isereguleeruvate koormaratta piduritega. Koormakäitlusel on juhil abiks tõstekõrguse näidik ja valikuline koormakaalu arvesti. Juhi väljumisel automaatselt rakenduv seisupidur võimaldab rampidel ja tõusudel ohutult peatuda. Õlgade kõrgusel olev kaitselook suurendab juhi turvalisust nt kitsastes riiulivahedes.

 • Linde Curve Assist
 • Kõigi rataste pidur
 • Neli sõltumatut pidurisüsteemi
 • Automaatne seisupidur

Ergonoomilisus

Linde lükandmastiga virnastajatel R14 – R20 G on raami vibratsiooni eest kaitstud kabiin, individuaalselt seadistatavad juhtkonsoolid ning integreeritud Linde Load Controliga varustatud polsterdatud käetoed. Tõstuki disainimisel on silmas peetud juhi ergonoomilisi vajadusi. Madal lävi ja juhiistme individuaalne seadistatavus teevad tõstukiga töötamise väga mugavaks. Õhkvedrustus võimaldab istet juhi kaalu järgi kohandada. Kõik juhtimiselemendid on kavandatud intuitiivseks kasutamiseks ning võimaldavad pingevabalt ja tõhusalt töötada.

 • Raami vibratsioon lahutatud
 • Istme ja konsooli individuaalne seadistatavus
 • Integreeritud juhtimiselementidega, polsterdatud käetoed
 • Madal lävi
 • Automaatse tsentreerimisega, õhkvedrustusega juhiiste

Käitlus

Lükandmastiga virnastajad R14 – R20 G on kavandatud hallis ja hoovis kasutamise muutlike vajaduste jaoks. Ülisuured ja -elastsed rattad, suurem kliirens, summutatud ajamiplokk ja vibratsioonikindel kabiin teevad koormate käitluse väga turvaliseks ning juhile mugavaks. Juhi igapäevast tööd hõlbustavad Linde Load Controliga ja käetoesse integreeritud juhtkangiga tagatud intuitiivne juhtimine ning individuaalselt kohandatav roolitakistus. Juht saab sõidukit oma harjumustele ja kohapealsetele oludele vastavalt seadistada ning töötada väga täpselt. Väike teljevahe, raami kompaktsed mõõtmed ja 180° pööramisraadius tagavad hea manööverdatavuse. Suur valik mastikõrguseid – 4,9 kuni 7,7 m – võimaldab tõstukit vajadustele vastavalt kohandada. Võimsad veo- ja tõstemootorid tagavad maksimaalse käitlusjõudluse.

 • Ülielastsed koormarattad sise- ja välitingimustesse
 • Intuitiivne juhtimine Linde Load Controliga
 • Hea manööverdatavus
 • Laias valikus mastikõrgusi
 • Suur käitlusjõudlus

Hooldus

Tänu kergelt ligipääsetavatele hoolduskomponentidele on tõstukeid R14 – R20 G väga lihtne hooldada. Hooldustehnikul tuleb tähtsamate elektrooniliste ja mehaaniliste komponentide ligi pääsemiseks vaid juhiiste amortisaatori toel üles tõsta ja küljele pöörata. Kõik mootorid on hooldusvabad. Hooldusdiagnostika toimub CAN-siini süsteemiga. Tehnik saab oma sülearvutis kõiki tõstukiandmeid vaadata ja parameetreid, nt tõstekiirust, individuaalselt seadistada. 1000-töötunnised hooldusvälbad tagavad tõstukite töökindluse ja ökonoomse kasutuse.

 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid
 • Hooldusvabad elektrimootorid
 • Esimene hooldus pärast 1000 töötundi

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Aisle width with pallet 800 x 1200 along forks Battery voltage/rated capacity (5h)
R14G 1,4 (t) 4910 (mm) 14 / 14 km/h 2821 (mm) 48 / 560/620 [48/804] (V)/(Ah) o. kWh
R16G 1,6 (t) 5710 (mm) 14 / 14 km/h 2821 (mm) 48 / 560/620 [48/804] (V)/(Ah) o. kWh
R20G 2,0 (t) 6960 (mm) 14 / 14 km/h 2836 (mm) 48 / 560/620 [48/804] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Töötuled

LED-töötuled võimaldavad koormat hämarates tööpiirkondades paremini näha. See suurendab tõstuki kasutamise ohutust ja tõhusust.

Polüuretaanist tugitallad

Põrandasäästlikud polüuretaanist tugitallad ei lase laopõrandat kriimustada.

Sõidukipargi haldus

Linde sõidukipargi halduslahendus Connect võimaldab tõstuki- ja kasutajaandmeid registreerida, töödelda ning analüüsida. See tagab tööstuslike tõstukite tõhusa, turvalise ja läbipaistva kasutuse.

Ühe pedaaliga juhtimine

Mõni juht eelistab ühe pedaaliga juhtimist. Juhi individuaalsete soovidega arvestamiseks saab kahe pedaaliga juhtimise välja vahetada.

Mobiilihoidik

Mobiilihoidik hõlbustab tööprotsesse ja suurendab turvalisust. Töötajal on ekraan alati näha ja käeulatuses.

Juhtkangide puidust käepidemed

Linde juhtkangide puidust käepidemed lisavad töökohale väärtust. Pinnuvaba kõvapuit on mõnus, mustusele vähem vastuvõtlik ja sobib plastiallergikutest juhtidele.

Salongivalgustus

Kaheastmelise LED-salongivalgustusega on tõstukijuhil vajalikud töömaterjalid ideaalselt näha.

Koormakaalu näidik

Koormakaalu näidik aitab juhil koormaid turvaliselt ja tõhusalt käidelda.

Ringvaade

Spetsiaalne mastikontseptsioon ja vaadet optimeeriv juhikatus tagavad ideaalse ringvaate. See suurendab turvalisust ja kiirendab koormakäitlust.

Tuuletõkkeuks

Täiendav tuuletõkkeuks vähendab laost välialale liikumisel avalduvat sõidutuult ja kütmata laohallide tõmbetuult. See suurendab sõidumugavust.

12 V pistikupesa

12 V pistikupesa võimaldab tõstukis laadida nutitelefone või muid elektroonikaseadmeid.

Küsi pakkumist