See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Dynamic Mast Control (Masti dünaamiline juhtimine)

Ohutu käsitsemine ka kõige kõrgematel kõrgustel
Mast ei kõigu: Dynamic Mast Control süsteem tagab koorma ohutu ja tõhusa käsitsemise.

Vältige masti igasugust kõikumist

Laopinnad on kallid. Seetõttu ehitatakse üha kõrgemaid ladusid koos sama kõrgete riiulitega. Kuid sellega kaasnevad ka ohud. Sellises keskkonnas väga sageli kasutatavate lükandmastiga virnastajate käitamisel hakkab mast suureneva kõrguse ja koorma all kõikuma – kokkupõrkeid riiuliga ning koorma ja tehnika kahjustusi on raske vältida. Selleks peab juht ootama, kuni kõikumine vaibub, mis aga kulutab väärtuslikku aega. Linde Material Handlingu uuenduslik juhiabisüsteem Dynamic Mast Control (DMC) lahendab selle probleemi: elektriline ja seetõttu eriti tundlik tõukeajam kompenseerib masti liikumisi suunatud vastuliikumistega. Süsteem tagab märkimisväärselt kiirema ja ohutuma käitlemisprotsessi suurtel tõstekõrgustel.

Lükandmastiga virnastaja koormaga kõrgustes

Eesmärk on kõrge

Ligikaudu 50 protsenti virnastajatest töötab üle kaheksa meetri kõrgusel – isegi 13-meetrised kõrgused pole haruldased. Dynamic Mast Control süsteemiga pakub Linde suuremat tootlikkust ja turvalisust.

Uuendused tõhusate laadimisprotsesside jaoks

Kiirem, turvalisem ja rahulikum – Linde keerukas juhtimis- ja ajamitehnoloogia lihtsustab tunduvalt laadimisprotsesse suurtel kõrgustel. Seejuures ei pea juht aktiivselt sekkuma. Selle asemel töötavad taustal täielikult komponendid.

Tähtis on see, et Linde välja töötatud elektrilist tõukeajamit saab juhtida täpsemini ja tundlikumalt kui hüdraulilist ajamit, mida kasutatakse tavalistes lükandmastiga virnastajates.

Elektrilise tõukeajami ja juhtseadme väga kiirelt reageeriva koostöö tulemus on palju „rahulikum“ mast, mille abil on juhtimine palju tõhusam: laadimisprotsess on DMC-ga umbes 17 sekundit kiirem. Lisaks vähenevad õnnetustest põhjustatud järelkulud.

  • Masti ülaosas mõõdavadanduridkõikumist.
  • Samal ajal määravadmõõteseadmedhetke tõstekõrguse ja koorma massi.
  • Kesknejuhtseadetöötleb kõik andmed ja saadab juhtsignaali elektrilisele ajamile.
  • Elektrilinetõukeajamtasakaalustab dünaamilisi võnkliikumisi ja masti läbipaindumist suunatud vastuliikumise abil.

Dynamic Mast Controli video
Dynamic Mast Controli animatsioon
Dynamic Mast Controli video
Dynamic Mast Controli animatsioon

Suurem käitlemisjõudlus DMC-ga

1. Turvalisem:iga laadimisliikumine on rahulik ja stabiilne. See suurendab juhi ja koorma turvalisust.

2. Kiirem:juht ei pea ootama masti kõikumise lõppemist. Selle asemel asetab ta koorma kiiremini riiulile ja võtab selle sama kiirelt jälle maha.

3. Rahulikum:kõikuva masti korral põrkub tõstuk sageli riiulite või kaubaalustega. DMC vähendab seda riski – koorma saab paigutada täpselt sinna, kuhu soovite.