See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
Linde tõstukite elektrooniline juhtsüsteem
Täpne liikumine

Elektrooniline juhtsüsteem

Tõstukite elektrooniline juhtsüsteem tagab tööstuslike tõstukite ülimalt tundliku juhtimise. See juhib nii tõstuki kui tööhüdraulika kõiki liikumisi ja jälgib elektroonilisi signaale, et tõkestada väärtalitlus. Linde originaaltootja kvaliteet tagab elektroonilise juhtsüsteemi vajaliku turvalisuse ja tõhususe.

Linde kvaliteediga elektroonilise juhtsüsteemi eelised

Varuväljundiga tagatud turvaline käitus

Linde originaaltootja kvaliteediga elektrooniline juhtsüsteem on varuväljundiga, st et kõik elektroonilised signaalid edastatakse kahekordselt. Samal ajal jälgib see pidevalt töödeldud signaale, et tõkestada väärtalitlus.

Komponentide tõhus koostoime

Tööstuslikku tõstukit saab täpselt ja tundlikult juhtida vaid siis, kui mehaaniliste ja elektrooniliste komponentide koostöö seda võimaldab. Linde elektroonilised juhtsüsteemid tagavad, et kasutatavad komponendid on üksteisele täpselt kohandatud. See võimaldab juhtidel tõstuki ja tööhüdraulika täpses ja tundlikus juhtimises alati kindel olla. Ajamisüsteemile täpselt häälestatud juhtsüsteem võimaldab Lindel ka mootori võimsust ja maksimaalset pöördemomenti tõhusalt ära kasutada ning töötada võimalikult madalatel pööretel. See tagab Linde tõstukite suurema sõidujõudluse ja väiksema kütusekulu. Elektrooniline juhtsüsteem tagab Linde tõstukite ülima turvalisuse ja erilise ökonoomsuse.

Tugeva konstruktsiooniga kaitstud funktsioonid

Elektrooniline juhtsüsteem on tähtis ja tundlik komponent. Sellest tingitult on Linde juhtsüsteemil palju turvaelemente. Tugev korpus tagab sellele optimaalse kaitse. Emaplaat ja kate on erakordselt tugevast, kergest ja korrosioonikindlast alumiiniumvalust. Jahutusfunktsioon ei lase juhtsüsteemil üle kuumeneda. Kasutatavad pistikud ja korpuse tihend kaitsevad usaldusväärselt niiskuse eest ning tagavad elektroonika töökindluse ilmaoludest sõltumata. Gore-Tex-membraan tagab automaatse rõhuühtlustuse.

Linde elektrooniliste juhtsüsteemide korral säilitavad tööstuslikud tõstukid oma läbiproovitud sõidu- ja turvaomadused. Need tagavad tõrgeteta käituse igasugustes ilmaoludes ja võimaldavad juhtidel tõhusalt töötada.

Linde elektrooniline juhtsüsteem