See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Õlifiltrid

Töötab nagu õlitatult
Linde hooldustehnik õlifiltrit vahetamas

Puhas õli on tõstukite hüdraulikasüsteemi ja sisepõlemismootorite tõrgeteta töö põhieelduseks. Linde Material Handlingu originaalitootja kvaliteediga õlifiltrid on Linde tõstukite mootori ja hüdraulika nõuetega täpselt vastavuses. Halvem kvaliteet ei vähenda üksnes võimsust, vaid võib isegi mootorit või hüdraulikat kahjustada või täielikult rikkuda. Linde õlifiltreid on optimeeritud, nii et need on eriti tõhusad ja pika elueaga ning tagavad filtri täisfunktsionaalsuse kogu soovitusliku kasutuskestuse jooksul.

Linde kvaliteediga õlifiltrite eelised

Peened filterpaberid

Linde õlifiltrid võivad koguda enne ummistumist erakordselt palju mustust. See ei lase möödavoolu kaudu diiselmootorisse filtreerimata õli sattuda. Filterpaberid on väga suure eraldusvõimega, mistõttu määrdesüsteemi ega tundlikesse hüdraulikakomponentidesse ei sattu abrasiivseid osakesi. Kvaliteetse impregneeringu tõttu töötavad filtrid ka niiskes keskkonnas usaldusväärselt ja tõhusalt.

Tugev korpus

Linde õlifiltrite korpused on kavandatud filtrite pikka kasutusiga silmas pidades. Need peavad vastu kõrgele survele ja on väga korrosioonikindlad. See tagab filtrite täieliku funktsionaalsuse kogu soovitusliku kasutuskestuse jooksul.

Täpselt sobivad tihendid

Õlifiltrite tihendid on valmistatud millimeetri täpsusega. Kuna kasutatav materjal on ka väga vastupidav keemilistele mõjuritele, tõkestab see tõhusalt lekkeid.

Täpsed klapid

Filtrite avanemisrõhk on süsteemi survetega täpselt vastavuses. See täpne koostoime tagab optimaalse filtreerimistulemuse.

Originaalfiltrid on tõhusad ja pika kasutuseaga

Linde originaalfiltrid hoiavad nii sisepõlemismootoreid kui hüdraulikakomponente enneaegse kulumise eest. Eriti sellised komponendid nagu hüdraulikamootor, juhtimisseadmed, juhtventiil ja hüdraulikasilinder saavad täpselt kohandatud filtritest palju kasu.

Linde filtrid pikendavad sisepõlemismootori ja hüdraulikakomponentide kasutusiga. Teile on kasuks ka õli pikem kasutusiga ja õlivahetuse pikemad intervallid. Näiteks peate hüdraulikaõli vahetama vaid iga 6000 töötunni järel. Linde õlifiltrid aitavad seega kulusid kärpida.

Linde õlifilter