See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Raskete koormate kiire transport lühivahemaade korral

Käsikahveltõstuk M25 on tugeva konstruktsiooniga ega paindu ka raske koorma all. Selle terasraam võimaldab tõsta 25% võrra raskemat koormat kui teised sarnase suurusjärgu mudelid. Kuna M25 hüdraulika on tolmu eest kaitstud, siis on see karmiks kasutuseks hästi ette valmistatud, samas on hoolduskulu väike. Väikse veeretakistusega veorattad ja koormarullikud tagavad suure käitlusjõudluse. Juhtsang on mõlema külje suunas suure pöördenurgaga. See võimaldab M25-t piiratud tööalal, nt veoki laadimispinnal, hõlpsalt manööverdada. Lai käepide kaitseb käsi vigastuste eest. Käsikahveltõstuki M25 maksimaalne kandevõime on 2500 kg.

Omadused

Turvalisus

Juhtsanga lai käepide ümbritseb käsi ja kaitseb neid manööverdamisega seotud kokkupõrgete eest. Madal raam hoiab ära jalavigastusi. Tõstukil pole ühtki teravat nurka ega serva.

 • Juhtsanga lai käepide
 • Madal raam
 • Teravate nurkade ja servadeta

Ergonoomilisus

Kaubaaluste tõstukit M25 saab vaevata kasutada ka kitsastes ruumides. Juhtsanga saab pöörata kuni 105 kraadise nurga alla ja liigutada tõstukit küljel seistes. Kahvli otstes on väiksed suunamisrullikud, et juht saaks kaubaaluse kerge vaevaga peale võtta. Tõstukit on kerge tõmmata, sest kõigi rataste veeretakistus on väike.

 • Suure pöördenurgaga juhtsang
 • Kahvliotste suunamisrullikud
 • Väike veeretakistus

Käitlus

M25 kiirtõstefunktsioon võimaldab kergemaid, kuni 200 kg koormaid kiiremini peale võtta. Sellega saavutab tõstuk oma maksimaalse tõstekõrguse poole kiiremini. Käitlusjõudlust suurendab ka terasraami kandevõime, sest võrreldes teiste sarnaste mudelitega saab igal sõidukorral transportida oluliselt raskemat koormat. Valikuliselt saadavat koormakaalu on hõlbus käsitseda ning see on väga täpne. Ahenevad kahvliharud lähevad kiirelt sissemähitud kaubaaluste alla.

 • Kiirtõstefunktsioon kuni 200 kg koorma puhul
 • Suur kandevõime
 • Integreeritud koormakaal
 • Ahenevate otstega kahvliharud

Hooldus

Kaubaaluste tõstukiga M25 tuleb harva katsestendile minna, sest kõik komponendid on tugeva konstruktsiooniga. See kehtib nt veo- ja koormarullikute kohta, mille liugpuksid on peaaegu kulumatud. Kapseldatud hüdraulikaringlus on tolmu ja mustuse eest kaitstud. Raam on värvitud vastupidava, korrosioonikindla pulbervärviga.

 • Vähekuluvate liugpuksidega rullikud
 • Tolmukindel hüdraulikaringlus
 • Korrosioonikaitsega raam

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
M25 2,5 (t) 115 (mm) 1253 / 1335 (mm)

Erivarustus

Roostevabast terasest versioon

Lahtiste kahvliharudega roostevabast terasest versioon sobib ideaalselt niiskesse töökeskkonda. Laiendatud roostevabast terasest versioonil on suletud kahvliharud ja seda kasutatakse eelistatult hügieenivaldkondades.

Kuumsukelgalvaanimine

M25 selle versiooni puhul on raam, käepide ja pumbakorpus kuumsukelgalvaanitud. Rattatelg ja rattalaagrid on roostevabast terasest. Selline tõstuk on kümme korda pikema kasutuseaga.

Kahvlivariandid

Saadaval on 800, 900, 1000, 1500, 1800 ja 2000 mm pikkused kahvlid. Kolme kõige suurema variandi puhul on tõstuki kandevõime väiksem – vaid 2000 kg.

Koormakaal

Kaalu on lihtne kasutada ja selle mõõtetäpsus 500 kg koorma korral on +/–10 kg.

Rattad ja rullikud

Linde pakub täiskummist või polüuretaanist veorattaid. See materjal tagab vaikse liikumise, on hõõrdumiskindel ega lase tõstukil kergelt ümber minna. Lisaks on olemas polüuretaanist koormarullid ja tandemkoormarullid.

Küsi pakkumist