See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2 000 (kg)
 • 0 - 115 (mm)

Aluseteisaldajad T14 S, T20 – T25 S/SF

Kitsuke krahmaja

Tootlikult, osavalt ja täpselt läbi kitsaste vahekäikude

Kaubaaluse tõstukite T14 S, T20 – T25 S/SF raam on kitsam kui kaubaalus. Kitsus ja täpne elektriline juhtimissüsteem tagavad kaubaaluse tõstukitele optimaalse manööverdusvõime. See võimaldab eriti just piiratud tööalal veojõudlust suurendada. Oluline on ka seisuplatvormi konstruktsioon. Raamist täielikult lahutatuna summutab see suure osa sõidutee ebatasasustest tingitud vibratsioonist. Kõrge seisuasend suurendab toimingute turvalisust. Kuna juhil on kahvliotsad hästi näha, saab ta kaubaalused kiirelt peale võtta. Kaubaaluse tõstukite T14 S, T20 – T25 S/SF maksimaalne kandevõime on olenevalt mudelist 1400, 2000 või 2500 kg.

Omadused

Turvalisus

Juht jääb kasutamise ajal alati tõstukikontuuride sisse, olles seega hästi kaitstud. See on tagatud kergelt käiva juhtimissüsteemiga, mida juhitakse randmest, keha oluliselt liigutamata. Tõstuki turvalüliti aktiveerib koormusest oleneva elektromagnetilise piduri. See võimaldab kaubaaluse tõstukitel iga koormuse korral kiiresti ja sujuvalt seisma jääda. Samas võimaldab kompaktne raam juhil kahvliotsad alati hästi silma all hoida. Nii saab kokkupõrkeriski vältida. Kurvides kohandavad tõstukid olenevalt pöörderaadiusest automaatselt kiirust.

 • Kaitsvad tõstukikontuurid
 • Tugev raam
 • Turvalüliti koos koormusest oleneva piduriga
 • Kahvli hea nähtavus
 • Automaatne kiiruse kohandamine kurvides

Ergonoomilisus

Sõidu- ja käitlusaegne vibratsioon koormab ja väsitab juhti. Seetõttu on kaubaaluse tõstukil T14 S hõljuv, raamist täielikult lahutatud seisuplatvorm, mis summutab suure osa vibratsioonist. Kaubaaluse tõstukitel T20 – T25 S/SF on juhikabiin seevastu täisvedrustusega. Kasutusmugavuse suurendamiseks on S-versioonil polsterdatud seljatugi ning kogu tõstuki juhtimine käib ergonoomiliselt juhiplatvormilt mugavalt parema või vasaku käega. Juht saab S-versiooni juhiplatvormi käetoe kõrgust reguleerida.

 • Minimaalse vibratsiooniga juhikabiin
 • Polsterdatud seljatugi

Käitlus

Kaubaaluse tõstukite T14 S, T20 – T25 S/SF võimas vahelduvvoolumootor kiirendab ruttu maksimumkiirusele 12 km/h. Kitsuke raam hõlbustab kitsastes oludes paljusid sõidumanöövreid. Kaks põhiversiooni võimaldavat tõstukite täpset kohandamist kasutusvaldkonnale vastavaks. S-versiooni puhul seisab juht küljega kahvli suunas, juhtides kõiki liigutusi täpselt ja mugavalt juhtkangiga. SF-versiooni puhul seevastu seisab juht näoga kahvli suunas, juhtides tõstukit kompaktse ja lihtsa 2-käepidemelise juhtimissüsteemiga.

 • Võimas 3 kW vahelduvvoolumootor
 • Alternatiivsed juhtimissüsteemid
 • Kompaktne raam
 • Hea manööverdatavus

Hooldus

Kattepaneeli eemaldamise järel saab tehnik kõigile hooldatavatele komponentidele mugavalt juurde. CAN-siini süsteem võimaldab kontrollida tõstuki kõiki andmeid ühendatud hooldusarvutist. 3 kW vahelduvvoolumootor on tolmu eest kaitstud ja seega hooldusvaba. Stabiilsuse ja pika kasutusea tagavad tugev raam ja spetsiaalse kujuga, sujuvalt kaubaaluse alla libisevad kahvliotsad, mis säästavad kogu tõstukit.

 • CAN-siini süsteemiga kaitstud elektroonika
 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid
 • Hooldusvaba vahelduvvoolumootor
 • Tugev raam

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
T20S 2,0 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 1710 / 1780 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
T20SF 2,0 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 1710 / 1780 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Vasakul olev hoidelatt

Lati külge saab kinnitada nt terminali, skanneri, dokumendihoidja, kirjutusaluse või muid soovikohaseid paigaldisi.

Dokumendihoidja

Tellimus alati silma all: nähtaval olev dokumendihoidja hõlbustab mitmeid komplekteerimis- ja veotoiminguid.

Linde Connected Solutions

Linde Connected Solutions võimaldab muuhulgas analüüsida kõiki pargi tõstukeid, et seejärel sõidukipargi hooldust või kasutust optimeerida.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib põranda ebatasasused ja hoiab neli ratast alati põrandaga kontaktis. See suurendab tõstuki stabiilsust.

Hoiatuslamp

Lamp asub paremal oleva hoidelati küljes, hoiatades jalakäijaid ja teisi tõstukeid.

Juurdepääsukontroll

Linde sõidukipargi haldussüsteemi juurdepääsukontroll võimaldab teada saada, kes on parajasti rooli taga. Juht peab end käivitamise eel PIN-koodi või RFID-kaardiga tuvastama.

Küsi pakkumist