See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2 500 (kg)
 • 0 - 115 (mm)

Aluseteisaldajad T20 – T25 R

Väle multitalent

Kiire ja mitmekülgne alusekäitlus

Kaubaaluse tõstukid 20 – T25 R veavad vaevata 2000–2500 kg koormaid kiirusega kuni 10 km/h. Selle tagab võimas 3 kW vahelduvvoolumootor. Ilma koormata on maksimumkiirus lausa 12 km/h. Kompaktsed tõstukid sobivad ideaalselt ka veokite laadimiseks. Kuna istumisasend on sõidusuunaga risti, siis on juhil kõigi rakenduste puhul mõlemas suunas vaba vaade koormale ja ümbrusele. Energiasäästlikuks kasutuseks on tõstukitel ECO-režiim, mis vähendab voolutarvet 12%.

Omadused

Turvalisus

Kaubaaluse tõstukites T20 – T25 R on kombineeritud suur tootlikkus ja kõrge ohutustase. Juhi keha jääb alati kaitsva tõstukikontuuri sisse. Valikuline koormakaitsevõre peab kinni võimalikud allakukkuvad koormad ja tagab kõrgete koormate ohutu üleandmise. Tasemeühtlustus säilitab ebatasase aluspinna korral alati tõstuki stabiilsuse. Valikuline hoiatuslamp võimaldab tõstukit märgata. Kokkupõrke korral juhib ümardatud raam tõstuki võimalikust takistusest mööda, aidates kahjusid vähendada ja juhti kaitsta.

 • Kaitsev tõstukikontuur
 • Hoiatuslamp
 • Tasemeühtlustus
 • Valikuline koormakaitsevõre
 • Ümardatud raam

Ergonoomilisus

Kaubaaluse tõstuki T20 – T25 R iste on sõidusuuna suhtes 90° nurga all. Küljetsi asend, individuaalse reguleerimise võimalus ja polsterdatud seljatugi tagavad mugava ja pingevaba koormakäitluse. Uuenduslik Tip Control võimaldab tõstukit juhtida ühe käega, täpselt ja intuitiivselt. Seadistatava põrandaplaadi tõttu saab juhiplatvormi kohandada individuaalsetele nõuetele vastavalt. Tõstukisse on mugav siseneda, sest sel on polsterdatud käepide ja seadistatav platvorm, mis tagab esimese astme jäämise alati samale kõrgusele.

 • Küljetsi seisuasend
 • Polsterdatud seljatugi
 • Intuitiivne juhtimine
 • Seadistatav põrandaplaat
 • Hõlbus sisenemine

Käitlus

Kaubaaluse tõstukid T20 – T25 R on kompaktse raami tõttu äärmiselt hea manööverdatavusega. Intuitiivne ühekäejuhtimine võimaldab ka kitsastes ruumioludes täpselt manööverdada. Kiirusega kuni 10 km/h 2000–2500 kg koormaid vedavad tõstukid liiguvad väga kiirelt, suurendades käitluse tootlikkust. Ilma koormata võib kiirus tõusta kuni 12 km/h. Seetõttu sobivad kaubaaluse tõstukid T20 – T25 R kaubaaluste kiireks transportimiseks, aga ka veokite intensiivseks laadimiseks. Küljetsi ja kõrgendatud istumisasend tagab koormale vaba vaate.

 • Kompaktne raam
 • Intuitiivne ühekäejuhtimine
 • Ühtlustussüsteem ebatasase aluspinna puhuks
 • Küljetsi istumisasend tagab optimaalse vaate

Hooldus

Komponentide mugav ligipääsetavus ja hooldusvabade tehnoloogiate kasutamine vähendavad hoolduskulu ja suurendavad tõstukite kasutatavust. CAN-siini ühendus teeb hoolduse eriti lihtsaks, sest vajalikud tõstukiandmed saab hooldusarvutisse kanda ja neid seal analüüsida. See võimaldab ka hooldevälpasid optimeerida ja kulusid kokku hoida.

 • Mugav hooldusligipääs
 • Hooldusvabad komponendid
 • Tõstuki suur kasutatavus
 • CAN-siini ühendusega tagatud kiirdiagnostika

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
T20R 2,0 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 1745 / 1815 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
T25R 2,5 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 2190 / 2260 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Sobiv veoratas igasse kasutuskeskkonda

Olenevalt kasutustingimustest on valikus erinevad veorattad. Saadaval on rattad polüuretaanist, profileeritud täiskummist, mittekriitjast täiskummist ja niisketele põrandatele mõeldud nn Wet-Grip-materjalist.

Soojendusega nahkistmed

Nahkistmed ja reguleeritav istmesoojendus suurendavad sõidumugavust töötamisel külmlaos või külmas keskkonnas.

Linde tarkvara Connect juhtpaneel

Sõidukipargi haldus

Kes ja kuidas üksikuid tõstukeid kasutab? Millised on tõstukite tarbimisandmed ja kas igaüks on sõiduvalmis? Linde sõidukipargi haldussüsteemi Connect tark- ja riistvaraga saab vastused. Linde sõidukipargi haldus ja sellega seonduvad küsimused.

Koormakaitsevõre

1115 või 1875 mm kõrgune koormakaitsevõre ei lase koormal ülestõstetud koormaaluse korral taha libiseda ja juhile peale kukkuda.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib põranda ebatasasused ja hoiab kõik rattad põrandaga pidevalt kontaktis.

Panoraampeegel

Panoraampeegel kõrvaldab juhi vaateväljalt pimeda nurga. Ringvaade suurendab juhi ja keskkonna turvalisust.

Küljelt toimuv akuvahetus

Rulliku abil küljelt eemaldamine võimaldab 4PzS-tüüpi akude kiiret vahetamist, mis on eriti oluline töö korral mitmes vahetuses.

Tandem-koormarattad

Tandem-koormaratas on saadaval nii polüuretaanist kui vähekuluvast polüuretaanist variandida.

Tempo vähendamine allaviidud kahvlite korral

Sõidukiiruse automaatne vähendamine allaviidud kahvlite korral tagab eriti tõhusa ja turvalise koormakäitluse.

Küsi pakkumist