See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1 500 (kg)
 • 0 - 115 (mm)

Aluseteisaldajad MT15 C

Kompaktne tõstuk

Hõlbus koormavedu kitsas ruumis

Jaekaubandusse või tootmisesse: elektriline kaubaaluse tõstuk MT15 C tagab kaubaaluste käsikärude asemel vähema vaevaga suurema jõudluse. Juhtsangaga tõstuk võimaldab käimisrežiimis vaevata vedada kuni 1,5 t koormaid. Kompaktne ehitus tagab hõlpsa manööverdamise läbi kitsaste vahekäikude ja kurvide. Lühivahemaadele mõeldud kaubaaluse tõstuk on aluste laadimisel ja samatasandilisel vedamisel kaubaaluste käsikärule kulutõhusaks ja võimsaks alternatiiviks. Tõstuk kergendab füüsilist pingutust nõudvate veoülesannete täitmist, suurendab lao tootlikkust ja kiirendab tarneid.

Omadused

Turvalisus

Pikk madala kinnitusega juhtsang tagab juhi käimise tõstukist ohutus kauguses. Madal raam ei lase jalgadega käru alla sattuda ja ennetab õnnetusi. Libliklüliti lahtilaskmisel peatab elektromagnetiline pidur tõstuki automaatselt. MT15 C saab hädaolukorras peatada ka juhtsanga peas oleva kõhulülitiga. Seisupidur hoiab tõstuki alati kindlalt paigal isegi järskudel laadimisrampidel või kallakul.

 • Pikk juhtsang tagab ohutuskauguse
 • Automaatne elektromagnetpidur
 • Tõhus seisupidur kallakutele

Ergonoomilisus

Lühike, 1550 mm raam ja väike, vaid 1390 mm pöörderaadius tagavad ideaalse manööverdatavuse ka kitsastes ruumioludes. Roomekäigul saab juht püstise juhtsangaga eriti täpselt manööverdada. Selliselt saab kaubaaluse tõstukit vaevata juhtida ka kitsas ruumis. Ergonoomilise kujuga juhtsanga peas on kõik juhtimiselemendid hõlpsalt kättesaadavad. Kahepoolne liblikhoob võimaldab nii parema- kui vasakukäelistel tõstukit mugavalt mõlema käega juhtida. Curtise juhtseade tagab eriti tundliku koormakäitluse. sest võimaldab hooldustehnikutel kiirust ja kiirendust täpselt vastavalt kliendi vajadustele kohandada.

 • Kompaktne konstruktsioon hõlbustab manööverdamist
 • Roomekäik täppisjuhtimiseks
 • Kõik juhtimiselemendid ergonoomilise kujuga juhtsanga peas
 • Individuaalne kohandatavus Curtise juhtseadmega

Kasutamine

Kaubaaluse tõstuki MT15 C elektriajam ja kompaktne konstruktsioon tagavad muretu koormakäitluse. Elektriajam on töötajale kõvasti abiks ja ületab koormaga kuni 6% ja koormata kuni 16% kalde. Tugeva konstruktsiooniga raam ja tugevdatud kahvliharud võimaldavad tõstukil muretult vedada kuni 1,5 t kaupu. Käitlustoiminguid tuntavalt kiirendava lühivahemaade tõstuki maksimumkiirus koormaga on 4,5 km/h. Kahvli tõstetavus 115 mm kõrgusele võimaldab koorma hõlpsat teisaldamist. Kahvli sujuv käsitsi langetamine võimaldab juhil kaubaaluseid kiirelt ja täpselt laadida.

 • Elektriajam ületab koormaga 6% kalde
 • Maksimumkiirus 4,5 km/h kiirendab vedu
 • Tugevdatud kahvliharude kandevõime kuni 1,5 t
 • Juhtsanga sujuv allalaskmine täpseks koormakäitluseks

Hooldus

Metallpaneelidega kaetud elektriline kaubaaluse tõstuk on tugev ja usaldusväärne. Selle pidevkasutus võib kesta u 1,7 h, misjärel tuleb liitiumioonakut laadida. Aku täislaadimiseks kulub 2,5 h. Lühemad laadimistsüklid on lubatud ega vähenda aku kasutusiga. Lamp näitab laadimise, jääksuutlikkuse ja vigade olekut. Kui laetuse tase on veel vaid 10%, annab akustiline ja optiline hoiatussignaal märku, et akut tuleb laadida. Vaid 3,7 kg kaaluva akusüsteemi saab hõlpsalt ühendades välja vahetada. Tühja aku korral saab juht kasutada käsitsirežiimi. Tugeva konstruktsiooniga alalisvoolumootor võimaldab pikaaegset kasutust, enne kui on vaja hooldada. Vähendab hoolduskulusid.

 • Hooldus- ja heitevaba liitiumioon-akusüsteem
 • Liitiumioonaku võimaldab 1,7 h pidevkasutust
 • Lühike, 2,5 h laadimistsükkel

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
MT15C 1,5 (t) 115 (mm) 4 / 4,5 km/h 1390 (mm) 24 / 20 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Linde Material Handlingu tugirattad

Tugirattad

Tugirattad tagavad stabiilsuse ja veojõu optimaalse suhte ning pideva kontakti põrandaga.

Ühekordsed või tandem-koormarattad

Ühekordsed või tandem-koormarattad on polüuretaanist. Materjal tagab vaikse liikumise, on hõõrdumiskindel ega lase tõstukil ümber minna. Heledale põrandale ei jää jälgi.

Kahvlivariandid

Kaubaaluse tõstukile on saadaval eri pikkuse ja laiusega kahvlid. See võimaldab tõstuki täpset kohandamist igaks rakenduseks.

Küsi pakkumist