See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2 000 (kg)
 • 0 - 125 (mm)

Aluseteisaldajad T14 – T20

Kompaktne transpordiabiline

Maksimaalne manööverdatavus väga kitsas ruumis

Kaubaaluse tõstukid T14 – T20 on tänu oma eriti kompaktsele ehitusele hõlpsalt ja kiirelt manööverdatavad isegi väga kitsas ruumis. Vastupidava raami ja tugevdatud kahvlitega tõstukid võivad olenevalt mudelist transportida kuni kahetonniseid koormaid. Tsentraalse ja madala kinnitusega juhtsang teeb tõstuki väga paindlikuks. Lisavarustusena saadav funktsioon Safety Speed kohandab kiirust automaatselt vastavalt juhtsanga kaldenurgale. Lisavarustuse korral saab elektrilised tõstukid varustada Li-ION-akudega. Lisaks on mudelitele T14 ja T16 saadaval eriti kompaktsed Li-ION-akud, mis teevad tõstukid ideaalseteks abilisteks jaekaubanduses ja linnas veokitega kaupade tarnimiseks. Ergonoomiliselt juhtsanga peasse paigaldatud juhtimiselemendid võimaldavad ka väga kitsas ruumis mugavalt ja turvaliselt töötada. Rohke erivarustus, nagu eriti vaikset sõitu võimaldavad kolmekordsed koormarattad, koormakaitsevõre, panipaik ja A4-dokumendihoidja võimaldab tõstuki konfigureerimist igale kasutusvaldkonnale täpselt sobivaks.

Omadused

Turvalisus

Kaubaaluse tõstuki T14 – T20 konstruktsioon parandab juhi turvalisust. Madal raam kaitseb jalgu, pikk madalal asetsev juhtsang tagab, et kasutaja ja tõstuki vahele jääb sõidu ajal alati piisav vahe. Lisaks kaitseb juhtimiselementide kohal olev raam käsi. Kui juht laseb juhtkäepideme lahti või muudab sõidusuunda, pidurdab tõstuk automaatselt. Automaatne seisupidur ei lase kallakutel minema veereda. Kui kasutajal on oht juhtsanga vahele jääda, peatab juhtsanga pea turvalüliti tõstuki automaatselt.

 • Madal raam kaitseb jalgu
 • Madalal asuv juhtsang käekaitsmega
 • Automaatne seisupidur
 • Juhtsanga pea turvalüliti

Ergonoomilisus

Seeria T14 – T20 kaubaaluse tõstukid on tehtud mugavateks ja kasutajasõbralikeks. Ergonoomilise juhtsanga pea kõiki juhtimiselemente saab kasutada hõlpsalt mõlema käega ja need tagavad täpse ning mugava käsitsemise. Et juhile avalduv mürakoormus oleks võimalikult väike, on tõstuki sõitmisega kaasnev müratase madalaks optimeeritud. Töötunnilugejaga multifunktsionaalne näidik, hooldusgraafik, veakoodide ja akuseisu näidik annavad juhile igal ajal kogu tähtsast teabest ülevaate, ilma tema tähelepanu hajutamata. Olenevalt aku suurusest on tavavarustuse korral selle kattel ruumi töötarvikute jaoks, nagu dokumendihoidja, kilerull või kaubaskanner.

 • Kergelt käsitsetav juhtsang
 • Vaikne sõit
 • Multifunktsionaalne näidik
 • Palju tarvikuruumi

Käitlus

Tugev elektrimootor tagab igasse töösituatsiooni sobiva täpsuse ja võimsuse. Lisavarustuse funktsioon Safety Speed vähendab automaatselt sõidukiirust olenevalt juhtsanga nurgast. See võimaldab tõstukit allaviidud juhtsangaga turvaliselt ja aeglaselt kitsas ruumis juhtida. Ebatasasel ja järsul aluspinnal suurendab võimendusefekt automaatselt mootori võimsust. Lisaks tagavad madal raam ja ümardatud akukate hea vaate kahvlile. Kasutajatele on saadaval laias valikus kahvlipikkusi ja täiendavaid koormarattaid. Li-ION-akuga versioon võimaldab tõstukit vastavalt vajadusele vahelaadida.

 • Tugev elektrimootor
 • Funktsioon Safety Speed
 • Võimendusefekt
 • Lisavarustuses Li-ION-aku

Hooldus

Tugeva konstruktsiooniga vahelduvvoolumootori hooldusvälbad on pikad. Lisaks tagavad automaatselt reguleeritavad rullikud, kulumiskindlad ja hooldusvabad komponendid ning tugev kest pika kasutusea, suure töövalmiduse ja madalad hoolduskulud. Eesmise hoolduspaneeli kaudu saavad hooldustehnikud kõigile olulistele komponentidele ligi, mis võimaldab kiiret ja mugavat hooldust. Keskse liidese kaudu on tõstuki kõik elektroonilised komponendid CAN-siini süsteemiga ühendatud. See võimaldab kõik tõstukiandmed kohapeal sülearvutisse üle kanda. Lisavarustusse kuuluva andmesidemooduli korral saab veadiagnostikat ja tarkvaravärskendusi teha ka eemalt.

 • Väikse hooldusnõudega vahelduvvoolumootor
 • Tõstuki tugev konstruktsioon
 • Hooldatavad komponendid hõlpsalt ligipääsetavad
 • CAN-siini süsteem
 • Lisavarustuses andmesidemoodul

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
T14 1,4 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1365 / 1437 (mm) 24 / 62 (125) (V)/(Ah) o. kWh
T16 1,6 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1438 / 1510 (mm) 24 / 150 (V)/(Ah) o. kWh
T18 1,8 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1438 / 1510 (mm) 24 / 150 (V)/(Ah) o. kWh
T20 2,0 (t) 125 (mm) 6 / 6 km/h 1510 / 1582 (mm) 24 / 250 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Üksik-, tandem- või kolmekordsed koormarattad

Koormarattaid saab valida vastavalt rakendusele. Mida enam rattaid, seda vaiksem tõstuk.

Saadaval erinevad kahvlipikkused ja -laiused

Alternatiivkahvlid

Kahvli pikkust ja laiust saab konfigureerida vastavalt kasutusvaldkonnale. Soovi korral on saadaval markeering kaubaaluste ristsuunalise käsitsemise hõlbustamiseks.

Integreeritud laadimisseade Li-ION-akudele ja pliihappeakudele

Integreeritud laadimisseade

Integreeritud laadimisseade on saadaval nii Li-ION-akudele, kui ka pliihappeakudele.

Nutikas põrkeraud

Nutikas põrkeraud, mis tuvastab tõstukil isegi kerge jalapuudutuse, kaitseb juhti ka kitsastes oludes.

Koormakaitsevõre pakub lisakaitset

Koormakaitsevõre

Kõrgete koormate tahalibisemist tõkestav koormakaitsevõre pakub juhile lisakaitset.

Akukate

Plastist või terasest akukatted pakuvad lisapanipaiku nt dokumendihoidjatele ja skanneritele.

Küsi pakkumist