See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Product Overview K-MATIC

Funktsionaalne logistikarobot

Kitsaste riiulivahedega ladude usaldusväärne logistika

Linde autonoomselt sõitev virnastaja K-MATIC on kavandatud kuni 1500 kilogrammiste koormate ja kuni 12-meetriste tõstekõrguste tarbeks. Nutikas geonavigatsioon juhib K-Maticut turvaliselt kõigis kitsastele vahekäikudele omastes rakendustes, ilma et oleks vaja põrandasse süvistatud täiendavaid juhtrööpaid või laserreflektoreid. Olgu see autonoomselt kindlaid protsessilõike töötlev üksikseade või osa keskjuhitavast robottõstukipargist – K-Maticu hea funktsionaalsus tagab suure jõudluse ka keerukates rakendusülesannetes. Tõstuk teeb sujuvat koostööd kliendi taristuga, nt konveierilintide või pakkejaamadega. Autonoomne logistikasõiduk tekitab koormatele ja kaubaalustele vähem kahju ja sobib seetõttu eriti just suure väärtusega kaupade käitluseks. Hõlpsalt ja kiirelt hooldatav robottõstuk on ööpäevaringselt truult kasutusvalmis ning juht saab seda alati ka käsitsi opereerida.

Omadused

Turvalisus

Pardapõhise turvasüsteemi abil reageerib isejuhtiv tõstuk K-MATIC tundlikult ümbrusele. K-MATIC tegutseb navigatsioonitehnoloogiast sõltumatu laser- ja kaamerapõhise turvavarustuse abil töökeskkonnas turvaliselt ja tuvastab usaldusväärselt inimesed ja muud takistused. Lisaks on isesõitev kitsaste vahekäikude tõstuk varustatud mitmete hädanuppude, hoiatussignaalide ja vilkuvate tuledega.

 • Töökeskkonna ringseire
 • Laserite ja kaameratega kombineeritud turvatehnoloogia
 • Akustilised ja visuaalsed hoiatussüsteemid

Käitlus

Automatiseeritud kitsaste vahekäikude K-MATICUT juhib haldustarkvara, mis koordineerib optimaalselt kõigi kasutatavate MATIC-tõstukite tellimusi ja sõiduteid. Süsteem ühildub peamiste laohaldus- ja ERP-süsteemidega ja teisendab nõutavad kaubavood sõidutellimusteks. 3D kaubaalusetuvastus koos integreeritud kaugusseirega võimaldab sujuvat riiulipõhist sisse- ja väljaladustamist. Laser- ja kaamerapõhine turvasüsteem võimaldab kitsaste vahekäikude tõstukil tegutseda ka tavalise liikluskoormusega aladel suurte ajakadudeta. Sõidukiümbruses seiratavad piirkonnad kohandatakse reaalajas olenevalt sõidukiirusest ja kurvidest. Takistuse tuvastamisel peatuv seade jätkab tee vabanemisel iseseisvalt tööprotsessi. Lasermõõtmine võimaldab töökeskkonna muutused kiirelt kaardistada ja süsteemi laadida.

 • Laohaldus- ja ERP-süsteemide liides
 • Nutikas marsruudijuhatus ja tellimushaldus
 • Aluseteisalduse täpne juhtimine ja seire
 • Turvaline kasutus koos inimeste ja mitteautonoomsete tõstukitega
 • Paindlikult muutustele kohandatav
 • Käsirežiimile üleminek alati võimalik

Hooldus

Sõiduki ja tellimuste kõiki olulisi andmeid saab kuvada tõstuki 7“ LCD puuteekraanile või vaadata USB-liidese kaudu. PIN-koodi sisestamine võimaldab tehnikul hooldusrežiimi aktiveerida ja teha hõlpsalt ligipääsetavatel komponentidel tarvilikke hooldustöid. Hoolduseks vajalike tõstukiandmete juhtmevaba edastamine ja diagnostikatarkvaraga analüüsimine võimaldab ennetavat hooldust. Kulumine ja väiksem kahju tuvastatakse varakult, arvutatakse vajalikud ülevaatuspausid ja planeeritakse osavahetus. Nii tagatakse autonoomse tõstuki maksimaalne töövalmidus.

 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Tõstukiandmete juhtmevaba edastamine
 • Ennetav hooldus

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Travel speed, with/without load
K-MATIC Example 0.7 0,7 (t) 3200 (mm) 80 / 465 (V)/(Ah) o. kWh 10,5 / 10,5 km/h
K-MATIC Example 1.0 1,0 (t) 7200 (mm) 80 / 775 (V)/(Ah) o. kWh 12 / 12 km/h
K-MATIC Example 1.5 1,5 (t) 10800 (mm) 80 / 930 (V)/(Ah) o. kWh 12 / 12 km/h

Erivarustus

Aku vahetamine

Linde pakub küljelt toimuvaks akuvahetuseks tugevate rullidega akukäru.

Moodulkonfiguratsioon

Kitsaste vahekäikude tõstuk K-MATIC on saadaval erinevate akusuuruste ja mastivariantidega. See võimaldab tõstuki optimaalset kohandamist rakendusnõuetele vastavaks.

Sinise LED-tulega Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™-ivõimsate LED-tuledega juhitakse töötajate tähelepanu tõstukite liikumisele meeldival, kuid tõhusal viisil: puudub tugev müra, ei ole mingeid ehmatusi ega riske.

Tõstekõrguse piirang

Kuna tõstekõrgust on võimalik elektrooniliselt piirata, siis saab vältida nt kaubalao lagede kahjustamist.

Külgmised turvalaserid

Külgmiste turvalaseritega varustatult saab K-MATIC iseseisvalt vahekäiku vahetada ning on veelgi paindlikumalt kasutatav.

Seadistatavad kahvlid

Erinevate koormaaluste sisse- ja väljaladustamiseks saab kahvlilaiust käsitsi või hüdrauliliselt seadistada.

Küsi pakkumist