See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1450 (kg)
 • 0 - 14000 (mm)

Product Overview K-MATIC

Funktsionaalne logistikarobot

Kitsaste riiulivahedega ladude usaldusväärne logistika

Linde autonoomselt sõitev virnastaja K-MATIC on kavandatud kuni 1450-kilogrammiste koormate ja kuni 14-meetriste tõstekõrguste (soovi korral 16 meetrit) tarbeks. Nutikas kontuurnavigatsioon juhib K-MATICut turvaliselt kõigis kitsastele vahekäikudele omastes rakendustes, ilma et oleks vaja täiendavat taristut või laserreflektoreid. Olgu see autonoomselt kindlaid protsessilõike töötlev üksikseade või osa keskjuhitavast automatiseeritud tõstukist – K-MATICu hea funktsionaalsus tagab suure jõudluse ka keerukates rakendusülesannetes. Tõstuk teeb sujuvat koostööd kliendi taristuga, nt tõstetehnika või edastusjaamadega. Automatiseeritud logistikasõiduk tekitab võrreldes käsitsi kasutusega koormatele ja kaubaalustele vähem kahju ja sobib seetõttu eriti just suure väärtusega kaupade käitluseks. Hõlpsalt ja kiirelt hooldatav automaatsõiduk on ööpäevaringselt truult kasutusvalmis ning juht saab seda alati ka käsitsi opereerida.

Omadused

Turvalisus

Pardapõhise turvasüsteemi abil reageerib isejuhtiv tõstuk K-MATIC tundlikult ümbrusele. K-MATIC tegutseb navigatsioonitehnoloogiast sõltumatu laseripõhise turvavarustuse abil töökeskkonnas turvaliselt ja tuvastab usaldusväärselt inimesed ja muud takistused. Lisaks on isesõitev kitsaste vahekäikude tõstuk varustatud mitmete hädanuppude, hoiatussignaalide ja vilkuvate tuledega.

 • Töökeskkonna ringseire
 • Laseripõhine turvatehnoloogia
 • Inimeste ja takistuste tuvastamine
 • Akustilised ja visuaalsed hoiatussignaalid

Käitlus

Automatiseeritud kitsaste vahekäikude K-MATICUT juhib haldustarkvara, mis koordineerib optimaalselt kõigi kasutatavate MATIC-tõstukite tellimusi ja sõiduteid. Süsteem ühildub peamiste laohaldus- ja ERP-süsteemidega ja teisendab nõutavad kaubavood sõidutellimusteks. Aluste 3D-tuvastus koos integreeritud kaugusjälgimisega tagab erinevate koormakandjate ladustamise ja väljavõtmise sujuvad protsessid tõstekõrgustel kuni 14 meetrit (soovi korral 16 meetrit). Lasermõõtmine võimaldab töökeskkonna muutused kiirelt kaardistada ja süsteemi laadida. Valikvarustuses on koormaid identifitseeriv vöötkoodiskanner. Vajaduse korral saab K-MATICU andmed edastada ettevõtte ERP- ja kaubahaldussüsteemidesse.

 • Nutikas marsruudijuhatus ja tellimushaldus
 • Laohaldus- ja ERP-süsteemide liides
 • 3D-kaamera täpseks koormakäitluseks
 • Ladustamine ja väljavõtmine kitsastes vahekäikudes kuni 14 meetrisel tõstekõrgustel (soovi korral 16 meetrit)

hoolduse

Sõiduki ja tellimuste kõiki olulisi andmeid saab kuvada tõstuki 7“ LCD puuteekraanile või vaadata USB-liidese kaudu. PIN-koodi sisestamine võimaldab tehnikul hooldusrežiimi aktiveerida ja teha hõlpsalt ligipääsetavatel komponentidel tarvilikke hooldustöid. Hoolduseks vajalike tõstukiandmete juhtmevaba edastamine ja diagnostikatarkvaraga analüüsimine võimaldab ennetavat hooldust. Kulumine ja väiksem kahju tuvastatakse varakult, arvutatakse vajalikud ülevaatuspausid ja planeeritakse osavahetus. Nii tagatakse automatiseeritud tõstuki maksimaalne töövalmidus.

 • 7“ LCD puuteekraan annab ülevaate tellimuse andmetest
 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Tõstukiandmete juhtmevaba edastamine
 • Prognoositav hooldus maksimaalse kättesaadavuse tagamiseks

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Travel speed, with/without load
K-MATIC low lift 1,45 (t) 7200 (6800) (mm) 80 / 700 (V)/(Ah) o. kWh 2 / 2 km/h
K-MATIC medium lift 1,45 (t) 11550 (11150) (mm) 80 / 840 (V)/(Ah) o. kWh 2 / 2 km/h
K-MATIC high lift 1,45 (t) 14350 (13950) (mm) 80 / 840 (V)/(Ah) o. kWh 2 / 2 km/h

Erivarustus

Skanner 1D- ja 2D-ribakoodidele

Tõstukile saab paigaldada vöötkoodi skanneri, mis võimaldab kaupu identifitseerida ja andmed otse kaubahaldussüsteemi kanda.

Tele- ja triplex-mastid

K-MATICu jaoks on saadaval erinevad tele- ja tripleksmastid kuni 16-meetrisele tõstekõrgusele.

Tõstuki moodulkontseptsioon

Automatiseeritud kitsaste vahekäikude tõstukit saab kohandada mitmel viisil. Näiteks on saadaval erinevat tüüpi juhtimine, koormarataste teljed, akud ja tõstemastid.

Aku vahetamine

Linde pakub küljelt toimuvaks akuvahetuseks tugevate rullidega akukäru.

Küsi pakkumist