See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Product Overview L-MATIC HD

Võimas kaubaaluse tõstuk

Ideaalne raskete koormate ja suurte tõstekõrguste puhul

L-MATIC HD on Linde Material Handlingu automatiseeritud virnastaja. Sobib eriti hästi 1. ja 3. tüübi euroalustega laiade vahekäikudega ladudesse. L-MATIC HD 1,6-tonnine mudel tõstab kaupu kaaluga kuni 1600 kg. Kuni 2000 kg koormate puhuks sobib spetsiaalselt valmistatud 2,0-tonnine L-MATIC HD mudel. Mõlemad tõstukivariandid transpordivad ja ladustavad kaupa kuni 4 m kõrgusel. Võimsa riistvara ja nutika tarkvara kombinatsioon pakub olulisi jõudluseeliseid. Spetsiaalselt Linde jaoks välja töötatud 3D-kaamera tarkvara tagab koormate ja ümbruse ainulaadse tuvastamise, mis võimaldab korje ja mahapaneku tsükleid oluliselt lühendada. Lisaks saab tõstukit L-MATIC HD kasutada koos kitsaste vahekäikude rakendustega. Olemasolevatesse intralogistika lahendustesse integreerimine ei tekita probleeme, sest nutikas geonavigatsioon ei vaja täiendavat taristut. Tänu valikulisele automatiseeritud laadimisjaamade sidumisele sobib L-MATIC HD eriti hästi püsikäituse (24/7) lahendusteks. Kõikehõlmav turvakontseptsioon tagab juhtide, koormate, tõstukite ja ümbruse kindla kaitse.

Omadused

Turvalisus

Linde L-MATIC HD on ulatusliku anduripõhise turvavarustusega. Esi- ja tagakülje ning valikvarustuses külje laserskannerid jälgivad kogu töökeskkonda. Kohe, kui L-MATIC HD tuvastab inimesi, teisi tõstukeid või takistusi, kohandab see oma kiirust või peatub. Lisaks antakse tõstuki turvataval alal viibivatele inimestele akustiline ja optiline hoiatus. Lisavarustuses saadav 2D-laserkardin võimaldab tõstukil ka kõrgusest objekte tuvastada, nt pea kohal olevat koormat või allakukkuvaid objekte.

 • Töökeskkonna ringseire
 • Passiivsed ja aktiivsed kaitsesüsteemid
 • Nutikas anduripõhine laserite ja kaameratega turvavarustus
 • Kiiruse automaatne kohandamine ja kokkupõrke vältimine
 • Akustilised ja visuaalsed hoiatussüsteemid

Käitlus

L-MATIC HD kavandamisel on silmas peetud võimalikult lihtsat kasutust ja sujuvat integreerimist intralogistika keskkonda. Juht teeb sisestusi intuitiivse kasutajaliidesega puuteekraanilt. Juhtseadme tarkvara korraldab marsruudijuhatust, tellimuste andmist ja energiahaldust ning selle saab kiirelt siduda kaubahaldus- või ERP-süsteemidega. Kaubaaluste tuvastamist võimaldav nutikas anduritega koormatuvastus tagab turvalise käitluse ka maksimaalse koormamahu korral. Linde uudne taristuvaba geonavigatsioon võimaldab kõigi MATIC-tüüpi tõstukite kiiret integreerimist olemasolevasse töökeskkonda ja kohandamist muutunud ülesannetele. Intuitiivselt kasutatav juhtsang võimaldab sujuvat üleminekut käsirežiimilt automaatsele ja vastupidi.

 • Lihtsa kasutajaliidesega puuteekraan
 • Koormatuvastus tagab turvalise käsitsemise
 • Nutikas marsruudijuhatus ja tellimushaldus
 • Laohaldus- ja ERP-süsteemide liides
 • Aluseteisalduse täpne juhtimine ja seire
 • Käsirežiimile üleminek alati võimalik

Hooldus

Linde L-MATIC HD käituse efektiivsust suurendab oluliselt ka tõhus hooldus. Automatiseeritud kõrglaotõstuk on kavandatud püsikäituse rakendusteks. Elektrooniline diagnostikasüsteem koos ennetava hoolduse tarkvaraga tagab maksimaalse kasutatavuse. Kõik elektroonilised ja mehaanilised komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad. Ajam ja valikuline liitiumioonakude põhine ajakohane energiasüsteem on pika kasutuseaga ja enamalt jaolt hooldusvaba.

 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Ennetav hooldus
 • Hooldusvaba energia- ja ajamisüsteem

Videod ja pildid

Linde Material Handlingu automatiseeritud virnastaja L-MATIC HD kasutamine laos

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Turning radius Travel speed, with/without load

Erivarustus

Vöötkoodilugeja

Tõstukile saab paigaldada 1D/2D vöötkoodilugejad, millega andmed otse koormalt kaubahaldussüsteemi edastada.

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™-i võimsate LED-tulede abil juhitakse töötajate tähelepanu automatiseeritud tõstukite liikumisele meeldival, kuid tõhusal viisil: puudub tugev müra, ei ole mingeid ehmatusi ega riske.

Koorma positsioneerimine

Virnastajale L-MATIC HD saab paigaldada kaubaaluse asendi seireks lisavarustusse kuuluva andurisüsteemi.

Külgmine turvaskanner

Külgpiirded saab asendada turvaskanneritega, mis tuvastavad tõstuki kõrval leiduvad takistused.

Küsi pakkumist