See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1600 (kg)
 • 0 - 3500 (mm)

Product Overview L-MATIC HD/HD k

Autonoomsed virnastajad

Ideaalne raskete koormate ja suurte tõstekõrguste puhul

Automaatne L-MATIC HD kõrglaotõstuk on ideaalne lahendus kauba- ja tööstusaluste ladustamiseks ja väljaveoks laia vahekäiguga ladudes ning söötesõidukina kitsaste vahekäikudega rakendustes. Sõiduk on saadaval kahes versioonis, L-MATIC HD ja L-MATIC HD k. Mõlemad mudelid tõstavad kuni 1600-kilogrammist raskust ja saavutavad kuni 3,5-meetrise tõstekõrguse. Võimsa riistvara ja intelligentse tarkvara kombinatsioon tagab märkimisväärse jõudluse. Laiaulatuslik anduritehnoloogia koormuse ja keskkonna tuvastamiseks tagab protsesside kõrge töökindluse. Erinevad lokaliseerimisprotseduurid tagavad sõidukite optimaalse kohandamise kohalike protsessidega. Põhjalik ohutuskontseptsioon kaitseb koormaid, sõidukeid ja keskkonda. Mõlemad sõidukid on saadaval nii pliiakude kui ka liitiumioonakudega. Need on mõeldud tööks 24/7 ja suunduvad automaatselt laadimisjaama, kui laetustase on madal.

Omadused

Turvalisus

Linde L-MATIC HD-l ja L-MATIC HD k masinatel on ulatuslik anduripõhine turvapakett, mis kaitseb inimesi, sõidukeid, transporditavaid kaupu ja keskkonda. Laserskannerid jälgivad kogu töökeskkonda ning tagavad takistuste ja teiste sõidukite õigeaegse tuvastamise. Kui see nii on, vähendab sõiduk kiirust või peatub. Skannerite jälgimisalad kohanduvad automaatselt sõidukiiruse ja kurviraadiusega. See tähendab, et sõidukid saavad töötada ka kõige kitsamates kohtades. 2D-laserkardin tuvastab objektid kõrgematel aladel, nt väljaulatuvad koormad või rippuvad esemed. Akustilised ja visuaalsed hoiatussignaalid jalakäijatele ja teistele sõidukitele täiendavad turvaelemente.

 • Põhjalik turvapakett
 • Töökeskkonna igakülgne jälgimine
 • Intelligentsed turvaseadmed laserskanneritega
 • Kiiruse automaatne kohandamine ja kokkupõrke vältimine
 • Akustilised ja optilised hoiatussüsteemid

Käitlus

L-MATIC HD ja L-MATIC HD k on loodud lihtsaimaks juhtimiseks ja sujuvaks integreerimiseks kaasaegsetesse logistikakeskkondadesse. Kirjed tehakse intuitiivse puuteekraani kaudu, mis kuvab ka olulist teavet, nt sõiduki, aku ja süsteemi olek. L-MATIC HD k kasutab lokaliseerimiseks eelinstallitud laserreflektoreid. L-MATIC HD kasutab kontuurnavigatsiooni, mis põhineb lähiümbrusel ilma täiendava infrastruktuurita. Juhtseadme tarkvara korraldab marsruudijuhatust, tellimuste andmist ja energiahaldust ning selle saab kiirelt siduda kaubahaldus- või ERP-süsteemidega. Anduripõhine kaubaaluste tuvastamine tagab ohutu käsitsemise ka siis, kui laadimisvõime on maksimaalsel kandevõimel. Kasutajasõbralik kasutuselevõtu tarkvara võimaldab sõidukid kiiresti integreerida olemasolevatesse töökeskkondadesse ja kohandada neid muutuvate ülesannetega. Dual-režiim tagab lihtsa ümberlülitamise automaatse ja käsitsi töötamise vahel.

 • Intuitiivne puuteekraan lihtsa kasutajaliidesega
 • Kaubaaluste tuvastamine täpseks käsitsemiseks
 • Nutikas marsruudijuhatus ja tellimushaldus
 • Liides WMS-i ja ERP-süsteemidega
 • Käsirežiimile üleminek võimalik

hoolduse

L-MATIC HD ja L-MATIC HD k põhinevad Linde end juba tõestanud seeriasõidukitel. See tähendab, et need pakuvad kõrgetasemelist töökindlust, millega Linde tõstukite kasutajad on harjunud. Linde tihe hooldusvõrk tagab igal ajal kiire hoolduse ja remondi. Kõik elektroonilised ja mehaanilised komponendid on kergesti ligipääsetavad ning nii ajamisüsteem kui ka liitiumioonakud on kauakestvad ja praktiliselt hooldusvabad. Elektroonilise diagnostikasüsteemi ja prognoositava hoolduse tarkvara kombinatsioon tagab sõiduki maksimaalse töövalmiduse. L-MATIC HD k puhul toetab digitaalne „kaksikversioon“ tarkvara ja riistvara ohutut ja usaldusväärset hooldust.

 • Linde seeriatõstukite töökindlus
 • Tõhus hooldus sõidukite kõrge kättesaadavuse tagamiseks
 • Digitaalne diagnostikatööriist andmetele hõlpsaks juurdepääsuks
 • Kõigi komponentide lihtne ligipääsetavus
 • Digitaalne kaksik L-MATIC HD k jaoks

Videod ja pildid

Linde Material Handlingu automatiseeritud virnastaja L-MATIC HD kasutamine laos

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Turning radius Travel speed, with/without load
L-MATIC 16 HD k 1,6 (t) 2844 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh 1744 (mm) 7,2 / 7,2 km/h
L-MATIC HD 1,6 (t) 2344 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh 1712 (mm) 6,1 / 6,1 (6 / 6) km/h

Erivarustus

Vöötkoodilugeja

L-MATIC HD-le saab paigaldada 1D/2D vöötkoodilugejad, millega koormaandmed otse kaubahaldussüsteemi edastada.

Koorma positsioneerimine

L-MATIC HD saab valikuliselt varustada 3D-kaameraga, mis jälgib kaubaaluse asendit.

Külgmine turvaskanner

Elektriliste seiskamislülititega varustatud külgkaitserauad saab L-MATIC HD-l asendada turvaskanneritega, mis tuvastavad sõiduki küljel olevad takistused.

Punased hoiatusjooned

L-MATIC HD hoiatustulede süsteem projitseerib punased ohutusjooned maapinnale, tagades jalakäijate piisava kauguse sõidukist.

Täiustatud koormuse tuvastamine

Andurisüsteem tuvastab üksteise peale laotud koormakandurid ja tagab täiendava ohutuse L-MATIC HD k-ga ladustamisel ja väljavedudel.

Küsi pakkumist

L-MATIC HD/HD k

L-MATIC HD/HD k